Şimdi Ara

Lütfen Hemen Cevap :( :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi bana bi email geldi hostingten böyle yazıyor :S

There has been a problem with the database!

This is a notice email to let you know that SMF could not connect to the
    database, contact your host if this continues.

bu ne demek Kızgın

ve bide ( kesinlikle reklam degil) Şu benim siteme bi bakarmısınız buyuk bi ihtimalle problem varwww.adres.com dıye gırıyosun :S giriş yaptıktan sponra adreshttp://adres.com/ oluyo :S www olmuyo

Kullandıgım Sürüm 1.1.1 ( belkii sürümde bir problem var:()

ayrıcawww.adres.com dıye gırınce ziyaretçi olarak tanıyo :S

amahttp://adres.com diye girince üye olarak tanıyo

www.saglamforum.com

• yardım etcek birisi yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Çakal-

yardım etcek birisi yokmu
    quote:

Orjinalden alıntı: -Çakal-

Senn host+domain aldın demek sonunda hayrett
  • quote:

Database ile ilgili bir problem olmuş.
    SMF database bağlanamıyormuş.
    Şu anda sayfanda bakım var yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLiaZ -- 24 Aralık 2006; 23:21:56 >
  • quote:

sunucundan kaynaklanan ufak bir kesinti yada vb. başka bir sorun yüzünden bir süre database ile iletişim kurulamamış ve bu konuda seni bilgilendirmek için otomatik mail göndermiş forum. ikinci dediğin www ile ilgili problem bende görünmedi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIS

sunucundan kaynaklanan ufak bir kesinti yada vb. başka bir sorun yüzünden bir süre database ile iletişim kurulamamış ve bu konuda seni bilgilendirmek için otomatik mail göndermiş forum. ikinci dediğin www ile ilgili problem bende görünmedi :S

Alıntıları Göster
    arkadaslar şimdi bakın yaw bu ikide bir connecting problem dyor na yapcam ya veritabanını cpnalden fln nerdenn onarırım yada baska türlü nasıl yapcam :( ( benıwww.adres.com dıye gırınce zi. olarak tanıyo hiçbişey yazmıyom girişe basıyom giriyo hayret bişi

• quote:

arkadaslar şimdi bakın yaw bu ikide bir connecting problem dyor na yapcam ya veritabanını cpnalden fln nerdenn onarırım yada baska türlü nasıl yapcam :( ( benıwww.adres.com dıye gırınce zi. olarak tanıyo hiçbişey yazmıyom girişe basıyom giriyo hayret bişi

Alıntıları Göster
    MySQL veya MSSQL kullanıyorsan veritabanına bağlanamıyor SMF
    durup duruken mi oldu bu sorun yoksa kurulum sırasında mı bu sorunu yaşıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: agoraseo

MySQL veya MSSQL kullanıyorsan veritabanına bağlanamıyor SMF
    durup duruken mi oldu bu sorun yoksa kurulum sırasında mı bu sorunu yaşıyorsun?

Alıntıları Göster
    şu anda forumunuzda herhangi bir aksaklık söz konusu değildir. mysql da bizden kaynaklanan herhangi bir çökme v.s. . yoktur. Çünkü sizden başka 7-8 forum + portal bulunmaktadır onlarda herhangi bir kesinti olmadı,

Sizin mysql hesabınıza iyileştirme yaptım ve diğer tüm hesap ve db. leride inceliyorum, ama şu anda sorun yok. siz forumun ayar, config vs. dosyalarında düzenleme yaptınızmı veya mysqlu ilgilendiren bir eklenti vs. yükledinizmi...?

Not. Konu ile ilgili sabah size mail gönderilmiştir.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLuEbLooD®

şu anda forumunuzda herhangi bir aksaklık söz konusu değildir. mysql da bizden kaynaklanan herhangi bir çökme v.s. . yoktur. Çünkü sizden başka 7-8 forum + portal bulunmaktadır onlarda herhangi bir kesinti olmadı,

Sizin mysql hesabınıza iyileştirme yaptım ve diğer tüm hesap ve db. leride inceliyorum, ama şu anda sorun yok. siz forumun ayar, config vs. dosyalarında düzenleme yaptınızmı veya mysqlu ilgilendiren bir eklenti vs. yükledinizmi...?

Not. Konu ile ilgili sabah size mail gönderilmiştir.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    Database ile kullanıcı adını yetkilendirmemişsin sanırım bi gözden geçir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

Database ile kullanıcı adını yetkilendirmemişsin sanırım bi gözden geçir.

Alıntıları Göster
    yetkilendirilmezse forum kurulumu nasıl başarılı bir şekilde sonuçlanacak...?

mysql kurulumunu bizzat kendim yaptım, sadece forumu ilgili arkadaş kurdu. şu anda mysql larda herhangi bir problem yok. bu hatayı vermesinin 2 nedeni olabilir.

1. mysql çöktüğünde, böyle bir ihtimal yok, çünkü çökmedi, diğer tüm site, forum ve portallar sorunsuz çalışmaktadır.
    2. forumun ayar, config dosyalarına müdahale edildi veya forumda bir açık var, o açıktan yararlanmak istiyenler yüzünden aşırı yüklenme meydana geldi,

bu gece serverdaki tüm sitelerin loglarının inceleyeceğim zaten, ama şu anda bizden kaynaklanan bir sorun yok, sitelerde sorunsuz çalışmaktadır.

Saygılar.

• quote:

yetkilendirilmezse forum kurulumu nasıl başarılı bir şekilde sonuçlanacak...?

mysql kurulumunu bizzat kendim yaptım, sadece forumu ilgili arkadaş kurdu. şu anda mysql larda herhangi bir problem yok. bu hatayı vermesinin 2 nedeni olabilir.

1. mysql çöktüğünde, böyle bir ihtimal yok, çünkü çökmedi, diğer tüm site, forum ve portallar sorunsuz çalışmaktadır.
    2. forumun ayar, config dosyalarına müdahale edildi veya forumda bir açık var, o açıktan yararlanmak istiyenler yüzünden aşırı yüklenme meydana geldi,

bu gece serverdaki tüm sitelerin loglarının inceleyeceğim zaten, ama şu anda bizden kaynaklanan bir sorun yok, sitelerde sorunsuz çalışmaktadır.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    tamam bişey demedim yaa Allah Alla.
    bağlanamamasında bakılacak ilk şey yetkilendirme olur.Sonra dediğiniz gibi config dosyasındaki bilgiler olur.

• quote:

tamam bişey demedim yaa Allah Alla.
    bağlanamamasında bakılacak ilk şey yetkilendirme olur.Sonra dediğiniz gibi config dosyasındaki bilgiler olur.

Alıntıları Göster
    merhaba yazdıklarımdan dolayı sizi kırdıysam özür dilerim amacım size karşı herhangi bir kabalık etmek falan değildi:)

Sygılarımla
  • quote:

merhaba yazdıklarımdan dolayı sizi kırdıysam özür dilerim amacım size karşı herhangi bir kabalık etmek falan değildi:)

Sygılarımla

Alıntıları Göster
    yok kırmadınız önemli değil:)
  • quote:

yok kırmadınız önemli değil:)

Alıntıları Göster
    eywAllah saolasın:)

kolay gelsin.
  • quote:

eywAllah saolasın:)

kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    arkadaşım sende neden bu kadar türk firmayı bırakıpta yabancılardan aldın onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

arkadaşım sende neden bu kadar türk firmayı bırakıpta yabancılardan aldın onu anlamadım

Alıntıları Göster
    İngilizce bilmeyen birinin gidip yabancı firmadan host alması kadar garip bişey yok bence. Aynı afrikalı bir köylünün bi türk firmadan host alması gibi birşey.

dip not: bu yorumun konuyu açan arkadaşla bi alakası yoktur. Genel görüştür.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf okur

İngilizce bilmeyen birinin gidip yabancı firmadan host alması kadar garip bişey yok bence. Aynı afrikalı bir köylünün bi türk firmadan host alması gibi birşey.

dip not: bu yorumun konuyu açan arkadaşla bi alakası yoktur. Genel görüştür.

Alıntıları Göster
    benım aldıgım host :S in. degilki pozitif......

• quote:

benım aldıgım host :S in. degilki pozitif......

Alıntıları Göster
    hostingi benden aldı. yabancı bir firma değil. arkadaş bana dün gece mail atmış bende sabah cvp. verdim. fakat geri dönüş olmadı. burayada gerekli açıklamayı yaptım. herkeste bu tür server sorunları olduğunda Türkçe mailmi gidiyor acaba...?

sorun bizden değil tamamen kurulan forumdan kaynaklanmaktaydı, bugün yeni forum kurdu herhangi bir sorun olmadı.

Saygılar.

• quote:

hostingi benden aldı. yabancı bir firma değil. arkadaş bana dün gece mail atmış bende sabah cvp. verdim. fakat geri dönüş olmadı. burayada gerekli açıklamayı yaptım. herkeste bu tür server sorunları olduğunda Türkçe mailmi gidiyor acaba...?

sorun bizden değil tamamen kurulan forumdan kaynaklanmaktaydı, bugün yeni forum kurdu herhangi bir sorun olmadı.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

sorun bizden değil tamamen kurulan forumdan kaynaklanmaktaydı, bugün yeni **** herhangi bir sorun olmadı.

Saygılar.

ok kusura bakmayın ben yabancı bir firmadan almış zannettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

sorun bizden değil tamamen kurulan forumdan kaynaklanmaktaydı, bugün yeni **** herhangi bir sorun olmadı.

Saygılar.

ok kusura bakmayın ben yabancı bir firmadan almış zannettim

Alıntıları Göster
    yok rica ederim önemli değil:)

kolay gelsin:)

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.