Şimdi Ara

LÜTFEN TABLET ÖNERİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne zamandır alacağım alacağım parayı denkleştirdim ve artık zamanı geldi. Ama şimdi de kararsızlıklar başladı çinden gelen onda vi40,ampe a90,ployer momo 11 bird,window n90 gibi tabletler aklımı karıştırıyordu ama bunları direk çinden getirtemeceğim için yaklaşık bana 450 civarına geliyor. Bu fiyattan bunları almak mantıklı mı yoksa 2.el olacak şekilde 550 civarına daha iyi bi tablet bulabilir miyim? Acer İconia Tab A500 inceliyorum mantıklı geliyor fakat kararsızım amacım oyun oynamak,film izlemek,internette gezinmek lütfen bilgili kişiler bu konuda beni aydınlatabilir mi rica ediyorum artık daha fazla beklemekte istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper131

Arkadaşlar ne zamandır alacağım alacağım parayı denkleştirdim ve artık zamanı geldi. Ama şimdi de kararsızlıklar başladı çinden gelen onda vi40,ampe a90,ployer momo 11 bird,window n90 gibi tabletler aklımı karıştırıyordu ama bunları direk çinden getirtemeceğim için yaklaşık bana 450 civarına geliyor. Bu fiyattan bunları almak mantıklı mı yoksa 2.el olacak şekilde 550 civarına daha iyi bi tablet bulabilir miyim? Acer İconia Tab A500 inceliyorum mantıklı geliyor fakat kararsızım amacım oyun oynamak,film izlemek,internette gezinmek lütfen bilgili kişiler bu konuda beni aydınlatabilir mi rica ediyorum artık daha fazla beklemekte istemiyorum.

Bence miktarı 750 ye çıkar Sony Tablet S al :) İmzamda kulübümüzü ve tableti inceleyebilirsin. Sony anlatmama gerek yok kalite zaten :) Bence almışken paranın hakkını verecek birşey almalısın 6 aydır kullanıyorum çok memnunum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.