Şimdi Ara

lütfen yardım sony hc44e mi panasonic gs 180 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sony hc44e ile panosinic gs 180 arasında kararsız kaldım fiyatları nerdeyse yardım ederseniz sevinirim

• Şu sıralar bende çok araştırdım. Video kameralarda CCD nin çok önemli olduğunu anladım. İkisi de güzel . Fakat Panasonic'in en büyük farkı 3 CCD oluşu. Optik zoomları da aynı Sony 12x - Panasonic 10 x
    Sony 1.07 Megapiksel --Panasonic 2.3 megapiksel. İkisindede fotoğraf çekebilirsiniz,fakat bu aletlerden mükemmel diğital fotoğraf makinalarındaki neticeleri beklemek yanlış olur düşüncesindeyim.
    Sony de (Sony Memory stick pro duo) hafıza kartı kullanılabilirken, Panasonic te standart cep telefonlarında bile kullanılabilen daha ucuz (SD hafıza kartlarını) kullanabilirsiniz.
    Bence bu iki markadan Panasonic- NV-GS180 daha iyi. Zevk yinede sizin. Özellikleri bu iki link ten inceleyin.Fakat benim tercihim Panasonic- NV-GS180.
    Panasonic NV GS 180--Fiyatını incele
    Sony DCR-HC44E --Fiyatını incele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdenbay -- 4 Mart 2007; 3:37:57 >

• gs75 bile hc44 den iyidir, gs75 den gs300 e kadar ki 3ccd serisini ancak göreceli olarak hc94e geçebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.