Şimdi Ara

lvl 63 warior dd nekadar gerekli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    lvl 63 +7 chitin setli sıradan bi warriora plate DD 25 gereklimidir sizce?

• heralde gerekli her chara gereklidir o senin sorun savaşırken skill vurmak gerekirm igib ibişi olmuş
  • xigenonda 200m ye plate dd 25 aldımda iyimi etmisim sizce
  • 80 olsan bile dd gereklidir ssen ne kadar az damage yersen o kadar kişiyle vs yapabilirsin dd siz 1 vs1 yapabiliyosan sağlam dd lerin olursa 2 vs 1 3 vs 1 de yapabilirsin
  • dd Alman Güzel Almış SAğlam Assasianlar Kolay Kolay Yatıramaz ARtık
  • ooo oo 25 yeter artar bile defansın zaten fazladır bide onu takrsan kendi lvlindeki bütün asasinleri kesersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: zirwalama

ooo oo 25 yeter artar bile defansın zaten fazladır bide onu takrsan kendi lvlindeki bütün asasinleri kesersin

gercekten zırvalamıssın dd 25 ıle bıtmıyor benım warrıorum var 63 lvl 25 dd takıyorum yınede bazı rogueler cıtır cıtır yıyor benı 25 dd bıle yetmıyor artık bazı serverlarda her rogue aynı değildir warrıorların roguelerı kesmesı ıcın mana ve hp pot ayarlamasını ıyı yapmaları lazım yoksa yerı operler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mozolé^^Mi®A©H

quote:

Orjinalden alıntı: zirwalama

ooo oo 25 yeter artar bile defansın zaten fazladır bide onu takrsan kendi lvlindeki bütün asasinleri kesersin

gercekten zırvalamıssın dd 25 ıle bıtmıyor benım warrıorum var 63 lvl 25 dd takıyorum yınede bazı rogueler cıtır cıtır yıyor benı 25 dd bıle yetmıyor artık bazı serverlarda her rogue aynı değildir warrıorların roguelerı kesmesı ıcın mana ve hp pot ayarlamasını ıyı yapmaları lazım yoksa yerı operler..

arkadaşım ben warriorla yaklaşık 3.5 yıldır oynuyorum bu oyunu.sen 25 dd ile rougele çıtır çıtır yem oluyosan ya bu oynu bilmiyosun yada sağlam rougeleri kesmeye çalışıyosun
    yok bide ıron belt +4 ve ıron neclace +4 bulalım sana nasıl olur hea iyimi sen öle bişe istiyosun ki rogeler bana 100-200vursun diyosun.
    herkes 50-60 dd yle gezerse oyunda asasin göremessin sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirwalama -- 17 Ekim 2006; 9:19:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TheFearles

heralde gerekli her chara gereklidir o senin sorun savaşırken skill vurmak gerekirm igib ibişi olmuş

• dd 25 yeter daha fazlası abartı olur neden dersen diger dd defenas veren esyaları edınmeye calısırsan zorlanırsın lvl kasamazsın hem lvl 80 olayı ile daha saglam asaslar cıkcak senın bu durumda lvl kasman lazım gerıde kalıp cünkü artan skılllerı hp ye abancaklar sende lvl kasıp hp abanmazsan etkısız kalırsın cünkü wariorların özellıgı can ve defanstır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.