Şimdi Ara

LYS de ilk 5000 e girmek için YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam 11'e çalışmak yerine 9 ve 10u tekrar edersen daha faydalı olur bence
  • rhotormir R kullanıcısına yanıt
    hocam onu bende düşündüm ama 9-10 un tekrarını 11. sınıfa yaymayı düşünüyorum, bu arada 11 e bi 30 gün daha çalışırım galiba, sonrası yapmam gerektiği kadar 11 yapar kalan vakitte 9-10 tekrar ederim diye düşünüyorum
  • oirectin kullanıcısına yanıt
    Hocam gönül isterki hacettepe tıp olsun :D 11. sınıfta yılsonu ortalamam 90 üstü olsun bide onu öğrencisi seçileyim yeter :D şaka biyana mf öğrencisi olduğum için hayal kırıklığı yaşama şansımın olmadığını düşünüyorum, hedefimi realistik düşünerekten koymuş durumdayım, yapabilecekmiyim birde onu görmem gerek(ki yapmam lazım)

Bide ufak bi ekleme yapmak istiyorum alakasız gibi gözükebilir ama, lanetolası telefonum parçalandığından ve eski telefonuma döndüğümden beri ders çalışmaya daha çok vakit ayırmış durumdayım, eğer böyle giderse 12. sınıfın başında telefonumu parçalamayı düşünüyorum bu konuda ciddiyim
  • GhostSuika G kullanıcısına yanıt
    ben 4585. olmuştum. Videoda nasıl yaptığımı anlattım buyur.https://www.youtube.com/watch?v=z76YAG5c0W0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekzoftalmikretikulum

Kardeş eğer 5k ya girmek istiyorsan öyle 3 saat 20 dk yok 30dk diye hesap yapmaman gerekir. Ygs lys bu adamı yamultur. Oturup adam gibi günde en az bak en az 3 saat çalışman lazım hatta yazın 6 7 saat bile olur 5k ya girmek hic kolay değil sağlam temel lazım ve yazın kendini baya geliştirebilirsin. (Not: 6-7 saat dediğim her gün değil zaten her gün yapılmaz öyle de yine de bari bir gün deneyebilirsin.)

Hocam siz de abartmayın isterseniz. Arkadaş daha 11e geçmiş önünde 2 yıl var . Son sene aklı başına gelip çalışanlar girebiliyor 5kya 2 yıl çalışan adam mı giremeyecek

• GhostSuika G kullanıcısına yanıt
    Tamam yine hedefini 5 bin koy ama temponu bine göre ayarla 12de :D ha bi de 11de seni çok mutlu edecek ygs netlerine ulaşırsan bu hiçbir şeyi garantilemiyor şahsen yaşadım

11de doğru düzgün telefon kullanmadım sadece müzik dinledim.12de de bütün hesapları kapattım sadece müzik dinledim.erkenden bunu keşfetmen iyi olmuş alışabiliyorsan bu çok güzel seneye de böyle yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben yanlış anlamışım 12 ye geçti sandım yoksa bu sene daha neler 6 7 saat nedir

• mskarakaya M kullanıcısına yanıt
    Videonuzu izledim hocam, kısa ve öz bi şekilde anlatmışsınız, teşekkürler
  • oirectin kullanıcısına yanıt
    Bende biraz şu vardı" zaten zekiyim notlarımda yüksek çalışmasamda yüksek alırım" kafası, 12. sınıfta da sizde aynısı olmuş olabilirmi acaba ? 11 de netleri yüksek tutup 12 de çalışmamak gibi? :)

telefon işi ise, elektromanyetik dalgaların yüksek olması melatonin hormonu salgılanmasını azaltıyormuş, telefonu bırakmak gayet mantıklı geldi bunu okuduktan sonra, çünkü melatonin salgılanınca duygusal yükler hafifliyor(en başta aşk acısı ama hiçbir zaman çekmedim(yaşımda genç ama neyse :D ) ) , ki bu biraz daha çalışmaya ortam hazırlar gibi
  • Çap matematik setlerini 12.sınıfa geçtiginde al ygs ye olabildigince deneme cozerek calis lys icin yardir ve de ygs nin şans lys nin çalışma sinavi oldugunu unutma not:ygs 5k lys 2k

• Yalcin m.d Y kullanıcısına yanıt
    dediğiniz yayınevine baktım , güzele benziyor. Tavsiyeniz için teşekkürler
  • Ne demek deneme icin de denge denemeleri kesinlikle çöz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.