Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın genç kalmayı kendilerine amaç edinen topluluk bugün çalışlıyorum ,yarın ankara da işim sonra bir hafta tatil verdim kendime
  • herkese günaydın gençler ne ediyorsunuz sessiz kalmış buralar çok gökhan ne işin var lan ankarada
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

herkese günaydın gençler ne ediyorsunuz sessiz kalmış buralar çok gökhan ne işin var lan ankarada

Dayımı ziyarete gidecem yüksek mevkilerde tanıdıklarım var,derdi olan varsa pm atsın,gitmişken meclisede girmeyi düşünüyorum
  • 1 Ocak'a kadar yıllık iznim var onu bekliyorum bende Cuma gününden itibaren yatış Uludağ' a bakınıyorum , gelecek kız bakınıyorum. Uğraştıracak yine bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

1 Ocak'a kadar yıllık iznim var onu bekliyorum bende Cuma gününden itibaren yatış Uludağ' a bakınıyorum , gelecek kız bakınıyorum. Uğraştıracak yine bu işler.

Gelecek kız mı bakınıyorsun ? Emir yanlış yere yazdın galiba,burada saptan başka bi şey yok
  • yok face telefon eski yeni ne kadar defter varsa mesaj attım, dönenler arasından seçerim
  • quote:

yok face telefon eski yeni ne kadar defter varsa mesaj attım, dönenler arasından seçerim

Kanka turist kalmadı buralarda yoksa yönlendirirdim
  • Selam beyler keyifler iyidir inş.
    serkan kanka ben yokum diyemi ps3ü acmıyosun vallah duygulandım birazdaha sabret yılbasına dönüşüm muhteşem olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Selam beyler keyifler iyidir inş.
    serkan kanka ben yokum diyemi ps3ü acmıyosun vallah duygulandım birazdaha sabret yılbasına dönüşüm muhteşem olacak

Bırak bu işleri Recep, ne işler karıştırıyorsun,bizden kaçmaz,gizli bir adla başka gruplara takılıyormuşsun,duyumlar bu yönde...sana hiç yakıştıramadık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

oyun güzel ama sürekli kendini tekrar ediyor ve bulmacalar çok fazla

Serkan abi geçmiş olsun, oyuna gelirsek alışmışsın tabi ileri tuşa bas geleni gideni vur,bütün oyun böyle olsun

eyv saol
    lan oyunu 1hafta oynadım oyunun yüzde 7sini anca bitirdim kanser olucaktım bıraktım sonra

O yuzden oyuna giciksin herhalde.Saka bir yana bence kendini tekrar etmiyor cunku cok farkli bolumler ve bulmacalar var.

• Recebops Erol Köse ile takılıyormuş gecelerde.
  • quote:

Recebops Erol Köse ile takılıyormuş gecelerde.

o adam yaşıyor mu hala Recepte ne kadar numune varsa onlara takılıyor
  • akşam erol köseyi parçaladılar önce seda sayan sonra koruması parçaladı herif hala konuşuyor hiç sevmem koca godoşu
  • Daktır , Reco Bey

@banlarlar birazdan elveda 4 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 15 Aralık 2011; 22:19:38 >
  • günaydın gençler nerdesiniz ya bir ses verin
  • dün batman ve nfs aldım , toplam 140 tl ye mal oldu banada
  • Beyler herkeze günaydın 2 günlügüne eve dönüyorum
  • gençler ne ediyorsunuz bakalım nerdesiniz ya
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.