Şimdi Ara

MAALESEF TİPODAN ANLAYAN ÇIKMADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gün önce tek nokta enjeksiyon tipo 1.4 ie aracıma tartarini marka lpg kiti taktırdım. 4 gün sonra gaz bitti ve aracı benzine aldım ve araç yaklaşık 1 Km gittikten sonra seyir halindeyken stop etti ve bir daha çalışmadı. Enjeksiyon lambasının yanmadığını fark ettim. Servisi çağırdım ve rölelerden birşeyler yaparak aracı çalıştırdılar. daha sonra servise gittik, kabloların bağlantısında montaj hatası olduğunu ve hallettiklerini söylediler. Fakat bu akşam yine gaz bitti ve aracı benzine aldım ama 500-600 metre gittikten sonra aynı sorunu yine tekrarladı ve yine yolda kaldım. Sinir krizleri geçirdim. Bu sorun hakkında yardım ederseniz çok sevinirim. Gerçekten çaresizim. Aracımda LPG taktırmadan önce hiçbir problem yoktu. Bu olay beni LPG dende Arabadanda soğuttu. Lpg dönüşümünü de sözde iyi bir serviste yaptırdığımı sanıyordum. Yardım bekliyorum. Acil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sailor16 -- 8 Aralık 2006; 10:36:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sailor16

10 gün önce tek nokta enjeksiyon tipo 1.4 ie aracıma tartarini marka lpg kiti taktırdım. 4 gün sonra gaz bitti ve aracı benzine aldım ve araç yaklaşık 1 Km gittikten sonra seyir halindeyken stop etti ve bir daha çalışmadı. Enjeksiyon lambasının yanmadığını fark ettim. Servisi çağırdım ve rölelerden birşeyler yaparak aracı çalıştırdılar. daha sonra servise gittik, kabloların bağlantısında montaj hatası olduğunu ve hallettiklerini söylediler. Fakat bu akşam yine gaz bitti ve aracı benzine aldım ama 500-600 metre gittikten sonra aynı sorunu yine tekrarladı ve yine yolda kaldım. Sinir krizleri geçirdim. Bu sorun hakkında yardım ederseniz çok sevinirim. Gerçekten çaresizim. Aracımda LPG taktırmadan önce hiçbir problem yoktu. Bu olay beni LPG dende Arabadanda soğuttu. Lpg dönüşümünü de sözde iyi bir serviste yaptırdığımı sanıyordum. Yardım bekliyorum. Acil!

sailor16 arkadaşım sorununu ustalarımıza ilettik 0216 365 87 97 nolu telden tugay ustayı ararsan sana yardımcı olmaya çalışacak.umarız sorunun çözülür.

• bu arada biz tartarini ithalatçısı değiliz.sadece yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • MALESEF SENİN LPG TESİSATINDA UFAK BİR YANLIŞ VAR SANIRIM.YANLIŞ YERLERDEN ELEKTRİK ALINMIŞ OLABİLİR.YENİDEN KONTROL ETTİRMENİ TAVSİYE EDERİM.
  • selam kardeş hangi ilde olduğunu yazarsan sana yardımcı oluruz.montajı yapan firma ne diyor üzgünüm
  • montajı yapan firma benzin-gaz seçici düğmesinin arızalı olduğunu söyledi. 2500 devirden sonra otomatik olarak geçen düğme ellerinde olmadığı için manuel olandan taktılar. düğmenin ithalatında sorun varmış. acaba BRC düğmesi tartarini ye uyarmı.
  • CANIM KARDEŞİM BEN TARTARİNİ BAYİİYİM HANGİ İLDE OLDUĞUNU YAZARMISIN VEYA BİR TELEFON VEYA MSN BİŞEY YAZDA YARDIMCI OLALIM
  • istanbul altındağ A.Ş'yi de aradım düğmenin 1 ay içinde geleceğini söylediler. ben Bursa'da oturuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.