Şimdi Ara

Macbook Pro'da Silkroad Oynayabiliyor Musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Mac'lerde Silkroad oynamak, bota bağlamak vs şeyler mümkün mü? Bana Mac'lerde Silkroad, Cod World At War vs.
    oynayamazsın diyen oldu da.. Var mı böyle bişeyin aslı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stay In Love -- 11 Haziran 2010; 16:54:17 >

• Up
  • Tabi ki hayır. Ama XP kurarsan oynayabilirsin. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama.
  • Oyunlar Microsoft'a göre yapıldığı için Apple'in kendi yazılımı olan bir bilgisayarda bu oyunları oynayamazsın.

Ama Apple bilgisayarlara Windows XP , Vista , Win7 yüklersen tabiki oynayabilirsin.
  • 1.5 yıl önce ara vermiştim büyük ihtimal başlamicaktım ama özlemedim değil oyunu, ortamı vs.
    Başlamayı düşünüyordum, daha önceden herşeyiyle çok iyi bir karakterim vardı, ama hack yedi..
    Trojan saolsun.. O yüzden hem korkuyorum Windows gibi virüs-trojan barındırmaya müsayit bir
    sistemde tekrar bu oyunu oynamaktan (çünkü emek-para kaybetmek çok koyuyor) hem de
    OS X kullanmak istiyorum biliyosunuz Windows'lardan çok çok üstün bir sistem.. Kötü oldu.
    Mac'e de gidip Windows kurmak olmaz yani..
  • Hala aklım karışık, Silkroad oynamamaya kesin karar verirsem gidip düşünmeden Mac'i alıcam.
    Ama korkuyorum ya oynamak istersem diye.. Gerçi Bootcamp denen olayı yaparsam Mac'in bir kısmına Windows kurup oynayabilirim ama anlamam o işlerden ve Mac'in performansını etkiler diye çekiniyorum..
    Cod 5 zombi falan oynansa ona da razıyım Mac'te..
  • Niçin Mac almak istiyorsunuz önce bunu düşünün.
  • Mac bende seviyorum OS X Leopard süper(Apple'ın yaptığı herşey güzelde neyse:) ama evet silkroad oynanmıyor
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.