Şimdi Ara

Maçtan Ayrılma Hakkında Bir Soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce maçtan çıkmanın - puan getirdiğini duymuştum ,lig çıkmayı zorlaştırdığını filan .
    Az önce bir maça giriyordum . Kabul et e bastığım an elektrik gitti . Geri geldi bağlanmaya çalıştım ama 30 dk ban yemiştim . Arkadaşla giriyorduk . Oyun hiç başlamamış ısınmadan sonra bitmiş . Bu benim haneme - olarak yazılır mı elomu düşürür mü . Bunun hakkında bilgisi olan varmı ? Tam lig çıkmaya çalıştığım şu sıralarda bu kadar şanssızlıkta olmaz gerçekten . Kabul ete 2 sn basmasam maç başlamayacak .

• oyunu terketmen elona ufakta olsa yansır diye düşünüyorum ama elodan çok terk edilmeler için böyle geçici yasaklamalar var. önce 30dk uzaklaştırılıyosun bu sıklaşırsa sonra 2 saate çıkıyor bu gibi 1 hafta hatta 1 aya kadar uzaklaştırma süreleri var. Rütbe olayına çokta yansıycağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaA-

oyunu terketmen elona ufakta olsa yansır diye düşünüyorum ama elodan çok terk edilmeler için böyle geçici yasaklamalar var. önce 30dk uzaklaştırılıyosun bu sıklaşırsa sonra 2 saate çıkıyor bu gibi 1 hafta hatta 1 aya kadar uzaklaştırma süreleri var. Rütbe olayına çokta yansıycağını düşünmüyorum

Low eloda değilde yüksek eloyu neredeyse başa döndürüyor.Bu tür ban yemeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaA-

oyunu terketmen elona ufakta olsa yansır diye düşünüyorum ama elodan çok terk edilmeler için böyle geçici yasaklamalar var. önce 30dk uzaklaştırılıyosun bu sıklaşırsa sonra 2 saate çıkıyor bu gibi 1 hafta hatta 1 aya kadar uzaklaştırma süreleri var. Rütbe olayına çokta yansıycağını düşünmüyorum

Maç terk etme veya team kill banları en fazla bir haftaya kadar çıkar. Sadece griefing bir ay ban sebebi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.