Şimdi Ara

Mafia 2 Açılmama Sorunu(Çözüldü Tsk) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
1
Favori
137.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreazz

oyundan çıkınca ekranın kararması başka bir yerde okuduğuma göre ekran kartının ati olması yani nvidia physx ile çakıştığından dolayı yazıyordu ctrl+alt+del yapınca düzeliyor

Alıntıları Göster
    arklar bende yeni .exe arıyorum nasıl buldunuz ya? kafayı yicem oyub gzle benziyor bulanlar upload edebilirmi yada link verebilirmi exe için yardım edin :(

• quote:

Orijinalden alıntı: T-72

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

bu sistemle kaldırdı mı ya oyunu

+1

3 GB RAM, dual core 2.80 GHz işlemci,i 1 GB HD3450 kasar mı bu oyunu?

Yok mu bi cevap?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa006

oyundan çıkınca ekranın kararması başka bir yerde okuduğuma göre ekran kartının ati olması yani nvidia physx ile çakıştığından dolayı yazıyordu ctrl+alt+del yapınca düzeliyor

Asus n61 laptopta ati5730 ile high ayarlarda sorunsuz çalışıyor oyun...
    Skidrow sürümü ve sırasıyla Update 1-2-3-4 yamaları crackleri ile birlikte kurdum hiçbir sorun yok..
    problem yaşayanlar torrent olarak indirebilir yazdıklarımı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraakks

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    pek sallayan yok galiba herkesin ki sorun bizimki değil mi cevabı yok mu sorduğum sorunun bi cvp yazacak kimse yok mu koca forumda bu oyunu oynayanlar bilmiyorlar mı nasıl olduğunu cevap yazan olursa sevinirim
  • BeyLer oyunu Krdum Finsh Derkn Directi OnayLadım Yükseltme Gerek de 3r klasöründeki phx flnda yaptm ama yine acılmı crack fln yaptm Bi Yardm msn werym ordn Bi yardımcı oln muhammet_r_i_g_a_@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: rigaa

BeyLer oyunu Krdum Finsh Derkn Directi OnayLadım Yükseltme Gerek de 3r klasöründeki phx flnda yaptm ama yine acılmı crack fln yaptm Bi Yardm msn werym ordn Bi yardımcı oln muhammet_r_i_g_a_@hotmail.com
    bende oyunu yükledim ama acıldıgında ekran 8 kareye bölünüyor lütfen yardım edin dünden beri uğraşıyorum denemediğim yol kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: LazZkOPaT41

bende oyunu yükledim ama acıldıgında ekran 8 kareye bölünüyor lütfen yardım edin dünden beri uğraşıyorum denemediğim yol kalmadı

Alıntıları Göster
    Bu yazılanlar ve başka bi kaç sorun daha dahil olmak üzere tüm sorunları yaşadım,2 defa oynamaktan vazgeçtim hatta 3. sefer deneyişimde düzeldi tüm sorunlar,hepsinin kaynağı korsan oyun ve crack

• quote:

Orijinalden alıntı: HastaManyak

Bu yazılanlar ve başka bi kaç sorun daha dahil olmak üzere tüm sorunları yaşadım,2 defa oynamaktan vazgeçtim hatta 3. sefer deneyişimde düzeldi tüm sorunlar,hepsinin kaynağı korsan oyun ve crack

Alıntıları Göster
    oyunun internet üzerinden indirdim sorun cıktı ama bı arkadş aldıgım cd de hıc sorun yaşamadım yükledım oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazZkOPaT41

oyunun internet üzerinden indirdim sorun cıktı ama bı arkadş aldıgım cd de hıc sorun yaşamadım yükledım oynadım

Alıntıları Göster
    Kardeşim Bi doğru dürüst cevap verin... Ekran Kartı güncel . oyunu pc kaldırıo. crack 3 farklı denedim 3ündede aynı sorun. Oyunu Kurdum crack yaptım en sonda dirctx ve psyx var ikisinide işaretledim ikisinide yükledim fakat oyunu açıyorum Logo geliyor siyah ekran gelip gidiyor sonra kapanıyor . ben bu oyunu oyunu oynayamıcakmıyım ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MafiaMosnster

Kardeşim Bi doğru dürüst cevap verin... Ekran Kartı güncel . oyunu pc kaldırıo. crack 3 farklı denedim 3ündede aynı sorun. Oyunu Kurdum crack yaptım en sonda dirctx ve psyx var ikisinide işaretledim ikisinide yükledim fakat oyunu açıyorum Logo geliyor siyah ekran gelip gidiyor sonra kapanıyor . ben bu oyunu oyunu oynayamıcakmıyım ya.

Alıntıları Göster
    Bendede AçıLmıyodu En Son Çare Pcye Format Attım Oyunu Bugün Bitirdim.Süper Ama Sonu üzücü Vito Rasathaneye Gidiyo OrdakiLeri öLdürüyo Sonra O Hapishanedki YaşLı adam qeLip oNU ArabayLa aLmaya qeLiyo Tabi Yanında Joe 'de Var Sonra DiyoLar Parti YapaLım Genel Eve Gidelim Ondan Sonrada Joe Bana uyar diyo YoLDa Giderken Joe'nin İçinde buLunduğu Araba Başka YoLa Sapıyo Vito Soruyo onLar Nereye Gidiyor YaşLı 0.çde Diyoki Bu joe AnLaşmada YoKtu EvLat Diyor Diyo Ondan Sonrada Joe'yi öLDürüyoLar Vito 'da Düşünüyo Düşünüyo Sonra Oyun Bitiyo Bence 3 Çıkarsa Vito iLk oLarak Hıccını aLacak onLardan.Süper Oyun!

• quote:

Orijinalden alıntı: Babakral15

Bendede AçıLmıyodu En Son Çare Pcye Format Attım Oyunu Bugün Bitirdim.Süper Ama Sonu üzücü Vito Rasathaneye Gidiyo OrdakiLeri öLdürüyo Sonra O Hapishanedki YaşLı adam qeLip oNU ArabayLa aLmaya qeLiyo Tabi Yanında Joe 'de Var Sonra DiyoLar Parti YapaLım Genel Eve Gidelim Ondan Sonrada Joe Bana uyar diyo YoLDa Giderken Joe'nin İçinde buLunduğu Araba Başka YoLa Sapıyo Vito Soruyo onLar Nereye Gidiyor YaşLı 0.çde Diyoki Bu joe AnLaşmada YoKtu EvLat Diyor Diyo Ondan Sonrada Joe'yi öLDürüyoLar Vito 'da Düşünüyo Düşünüyo Sonra Oyun Bitiyo Bence 3 Çıkarsa Vito iLk oLarak Hıccını aLacak onLardan.Süper Oyun!

Alıntıları Göster
    Arkadaslar Oyunun skidrow sürümünü indirip kurdum dediğiniz gibi bende de oyuna giriyo ekran siyahlaşıyo ama 3-4 saniye sonra geri masaüstü ekranına gleiyordu skidrow sürümünün crack dosyasını yukarıda bir arkadasın dediği gibi oyunun kurulu oldugun yerin içindeki pc dosyası var onun içine yapıstırdım sorun düzeldi ve açıldı bilginize :)

• quote:

Orijinalden alıntı: surrealboy

Arkadaslar Oyunun skidrow sürümünü indirip kurdum dediğiniz gibi bende de oyuna giriyo ekran siyahlaşıyo ama 3-4 saniye sonra geri masaüstü ekranına gleiyordu skidrow sürümünün crack dosyasını yukarıda bir arkadasın dediği gibi oyunun kurulu oldugun yerin içindeki pc dosyası var onun içine yapıstırdım sorun düzeldi ve açıldı bilginize :)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu steam olayı nedir ya. Oyunu netten indirdim kurdum ama tıklayınca steamı açıyor. Oyunu illaki orjinal mi almak zorundayız napıcaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtua1982

Arkadaşlar bu steam olayı nedir ya. Oyunu netten indirdim kurdum ama tıklayınca steamı açıyor. Oyunu illaki orjinal mi almak zorundayız napıcaz.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben bu mafia 2 yi bir türlü çalıştıramıyorum psy güncelledim direct zaten var tıklıyorum açmak için fakat hiçbirşey olmuyor ya nasıl yapabilirim bilgisayarım 2 gb ekran kartı i7 3,4 işlemci

• quote:

Orijinalden alıntı: yaheLx

arkadaşlar ben bu mafia 2 yi bir türlü çalıştıramıyorum psy güncelledim direct zaten var tıklıyorum açmak için fakat hiçbirşey olmuyor ya nasıl yapabilirim bilgisayarım 2 gb ekran kartı i7 3,4 işlemci

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben oyunun dvd sini aldım dvd nin içinde setup ve setup 1-bin diye dosyalar var setupa tıklıyorum bilgisayarın 32 veya 64 bit sürümlerinden hangisinin gerektigini belirleyin ardından yazılımın yayımcısına başvurun yazıyor ne yapacagımı bilmiyorum yardım edermisiniz

• frkn6 F kullanıcısına yanıt
    yeniden crack yap ve pc dosyasının içindekileri oyunun kurulu olduğu yere at benimki öyle düzeldi

kolay gelsin
  • mafia 2 oyununu defalarca sıldım yukledım ve hala oyuna tıkladıgımda sıyah ekrandan sonra masaustu gelmekte. ındırmedıgım program kalmadı yardm edersenız cok ıyı olur ....
  • mafia 2 oyununu defalarca sıldım yukledım ve hala oyuna tıkladıgımda sıyah ekrandan sonra masaustu gelmekte. ındırmedıgım program kalmadı yardm edersenız cok ıyı olur ....

• quote:

Orijinalden alıntı: ygt54clk

mafia 2 oyununu defalarca sıldım yukledım ve hala oyuna tıkladıgımda sıyah ekrandan sonra masaustu gelmekte. ındırmedıgım program kalmadı yardm edersenız cok ıyı olur ....

ekran kartını güncelle yeni crack at tüm dosyaların olduğuna emin ol

• Mafia 2 bende crack yaptim oyun açiliyor sonra zorlugu sectikten sonra kapaniyor yardim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.