Şimdi Ara

MAKSAT GICIKLIK OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şimdi kullanmadığınız bir chara girin sonra dw nin önünde ws yapan iyi adamlar war bilirsiniz kurbanımız onlar olcakŞimdi charda pk olun we hemen kaleye girin pk lığın kaç sn sürdüğünü hesaplayın ama saniyesi saniyesine sonra adamların hemen yanında pk olun ve kalenin yanına kaçın örneğin 20 sn sürüyosa pk lık 15. saniyede hemen kosa kosa ws yapanların yanına gidin ama glavier olması daha iyi 2 sn falan kala yanında olursunuz tam pk nız bittiğinde eğer şansınız warsa dönme skillini wurur ve sizde anında ölürsünüz ve pk nız düzeldiği için bişey olmaz size olan glaviere olurBen yaptım resmini çekecektim hemen kaleye kaçtı bidahada bulamadım yani kızabilirsiniz ama gıcıklık yapmak isteyenler için bire bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.J. -- 1 Temmuz 2007; 0:10:00 >

• Ama lighting nukesi kullananlar için daha kolay oluyo
  • yuksek lvl ve iyi bir oyuncu ezik ve pembe isimli chara dokunmaz. yedirirsen ezige yedirirsin bunu. ki zaten vurmaya tenezzul ediyorsa hakediyor demektir pk olmayi :)
  • ewet o numaraları ancak ezıklere yedırırsın
  • Kanka adamla pk yaparken bizim yaklastıgımızı farketmiyo işte o dönme skillini bi vuruyo tam pk düzeliyo pat ölüyorum adamda pk oluyo troyda yaptım gerçi onda 52 silahı wardı elinde ama
  • hiçte gıcıklık olmuyo salak oluyo bence eğer glavieci/nuke vs vs seni öldürcek kadar dikkattsizse ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.J.

Beyler şimdi kullanmadığınız bir chara girin sonra dw nin önünde ws yapan iyi adamlar war bilirsiniz kurbanımız onlar olcakŞimdi charda pk olun we hemen kaleye girin pk lığın kaç sn sürdüğünü hesaplayın ama saniyesi saniyesine sonra adamların hemen yanında pk olun ve kalenin yanına kaçın örneğin 20 sn sürüyosa pk lık 15. saniyede hemen kosa kosa ws yapanların yanına gidin ama glavier olması daha iyi 2 sn falan kala yanında olursunuz tam pk nız bittiğinde eğer şansınız warsa dönme skillini wurur ve sizde anında ölürsünüz ve pk nız düzeldiği için bişey olmaz size olan glaviere olurBen yaptım resmini çekecektim hemen kaleye kaçtı bidahada bulamadım yani kızabilirsiniz ama gıcıklık yapmak isteyenler için bire bir

oyunu oynuyorum ama söylediğinden hiçbişey anlaadım pk ne

• zamanı geçince sekmelerle pk olmaz ama direk sana dalarsa ayrı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Kruger_

quote:

Orjinalden alıntı: C.J.

Beyler şimdi kullanmadığınız bir chara girin sonra dw nin önünde ws yapan iyi adamlar war bilirsiniz kurbanımız onlar olcakŞimdi charda pk olun we hemen kaleye girin pk lığın kaç sn sürdüğünü hesaplayın ama saniyesi saniyesine sonra adamların hemen yanında pk olun ve kalenin yanına kaçın örneğin 20 sn sürüyosa pk lık 15. saniyede hemen kosa kosa ws yapanların yanına gidin ama glavier olması daha iyi 2 sn falan kala yanında olursunuz tam pk nız bittiğinde eğer şansınız warsa dönme skillini wurur ve sizde anında ölürsünüz ve pk nız düzeldiği için bişey olmaz size olan glaviere olurBen yaptım resmini çekecektim hemen kaleye kaçtı bidahada bulamadım yani kızabilirsiniz ama gıcıklık yapmak isteyenler için bire bir

oyunu oynuyorum ama söylediğinden hiçbişey anlaadım pk ne

Adı kırmızı oynuyo

• zaten seken skill oyuncu ile alakası olmıcagı icin oyun geregi cape i olmayana sekmiceği için saçma bi yöntem ancak adamı gaza getirip direk attack yapmasını sağlarsan başarıya ulaşırsın
  • Çok dandik şeylerle uğraşıyosunuz biraz bunlarla kafa yorcağınıza charlarınızı kasın be bu kadar çok konuşan adamsınız madem bu kadar yi bilionuz yöntemleri 80 lv char apın geçen babelde taureg in dediklerinde haklı Türk milleti anca dilenir ve hile hurda peşindedir ne zaman jangana gitsem illa aga ve ya abi ya da baba 5k pls napıcan 5 k yı acaba gidip kassa 1 item düşürse ondan fazla para yapıcak anlamıyorum bizim milletimizi yada ben anlayamıyorum

• @melankoli

Bizim milletimiz rahatina düskün oldugu icin !.....

örnek normal bir dilenciye iş ver yapmaz neden dilenmek rahat iştir oturdugun yerden para kazanirsin!....

buda onun gibi bişi kasmak o adami sıktıgı icin parayi bu sekilde kazaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seashadow -- 1 Temmuz 2007; 17:26:02 >
  • süper teknik
  • bende size okçularla ilgili bir teknik anlatayım

bir kurban bulun sizi tekte alamayacak ama sizde onu kesemeyeceksiniz... adam vs yaparken skillerinizle 2000-3000 dmg vuruyorsunuz ve vs yaptıgı adam yatırıyor :) diyelim yatmadı ve size doğru koşmaya başladı lighting in phantom skilini kullanın ve ışınlanın sizi koşturmayı bırakacaktır yine vs yapmaya başlayınca yine skillerinizi atmaya başlayın böylelikle adamı kudurtmuş olursunuz
  • boş işler
  • banda geçenlerde adam ezik belli skill vurmadan 350 fila vuruyorum ve 29lwldım adma gel vs yapak diyor sürekli tamma dedim ezik. git cape al gel dedim alt'a bas saldır diyo .Ben dedim ilk sen saldır .Benim ALT tuşum bozuk dedi.Önce yürü git dedim sonra vurup kaleye giriyodumKaçmasna diyo skill vursam tekde alcam tırsıyomda.Bölelerine gıcık oluyom gelde saldırma ezik diyip duruyodu.

• başkasına ezik diyen ezikler ezik kelimesiyle gaza gelirler ne alakasysa bana ezik desin küfretsin hiç oralı bile olmam küfürü geç ezik bile çok şaçma ve özenti bi kelime gelir özentiyede sinir olduğum halde
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.