Şimdi Ara

Malkarayı bilen birileri var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar. Ben çok yeni asteğmen oldum ve dağıtımım Tekirdağ Malkaraya çıktı. 95. zh tugaya.
    Malkarayı bilen arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var. Orada misafirhanede degil de otel pansiyon ya da evde kalabilme sansim var mi? Ne kadara patlar bu isler. Nasil olacak bu malkara isi..

Bir yardim lutfen..

• Kalma imkanım olmadı ama merkezden defalarca geçtim.Konaklama ihtiyacını büyük ihtimalle çözersin diye tahmin ediyorum.
  • Malkarayı biliyorum...Enez'e giderken geçmiştik içinden...Güzel yer diye hatırlıyorum
  • Üj bej..
  • bende makarnayı bilen biri var mı diye okudum pardon
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrek80

Arkadaslar. Ben çok yeni asteğmen oldum ve dağıtımım Tekirdağ Malkaraya çıktı. 95. zh tugaya.
    Malkarayı bilen arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var. Orada misafirhanede degil de otel pansiyon ya da evde kalabilme sansim var mi? Ne kadara patlar bu isler. Nasil olacak bu malkara isi..

Bir yardim lutfen..

Memleketimdir. Ufak küçük biryer. Ev kiraları ucuzdur. Bizim hangar gibi ev 180ytl kirası var. Malkarada biraz rahat olsun diyorsan kış açısından site olan yerler merkezi ısıtmalıdır. Onlardan bulabilirsin.
  • askerliğimi malkarada 95.zırhlı tugay da yapmıştımsürgün yeri derler,sıkıcıdır.,6 ay sonunda arkama bakmadan topuklamıştım
    ama kısa dönemdim,başar kışlasında,piyade olarak
    sen tankçı mısın piyade mi? tankçıysan tugaya piyadeysen başar kışlasına düşersin ya da hayraboluda da taburlar var orayada gidebilirsin.
    ufak kendi halinde bir yer,kışları çok soğuk olur,dikkat et.keşan.çorlu gibi büyük ya da hareketli değil,istanbul a ya da tekirdağ a yakın sayılır.evler de ucuzdur.
    ama sorunlu erleri yollarlar çoğu zaman özellikle başar a ,o yüzden daha dikkatli olmalısın,bölüklere vs düşersen...ama her gün bi olay olduğu için zaman çabuk geçer

• ben malkaralıyım
  • hoppala paşam,malkara keşan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.