Şimdi Ara

[Manager] Billbor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fire Drake Quest Listesi ( http://forum.donanimhaber.com/m_8153556/tm.htm ) başlığı altında sadece
    [Manager] Billbor

Haftanın her günü ayrı bi item isteyen bu NPCye istediği itemden
    5er tane vererek bol bol para ve ex kasabilirsiniz.

İstediği itemler:
    Canes vecanati
    Leo
    Libra
    Corona borealis
    Hydra
    Virgo
    diyerek bahsedilmiş.Ben bu adama gittim habire bazı festivallerden bahsediyor.Diğer görevlerdeolduğu gibi görevi alamıyorum.Hoş alsamda bu itemlerin
    hanci canavardan çıkıtığı ve nerde olduklarınıda söylemiyor.Bu hususda iki sorum olacak
    1-BU görevi nasıl alcaz.
    2-Bu itemelerin çıktığı canavarlar nerde ve hangilerinden düşüyor.

• bende merak ediom onları
  • bilsem bende yaprım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Efsane34

bende merak ediom onları

aynen bende
  • Bu itemler değişik hayvanlarda belirli günlerde düşüyor.
    itemlerin altlarında açıklama olarak. Sunday,Manday,Thursday .vb. gibi gün isimleri vardır her gün aynı hayvandan başka bişey düşebilir.
    Bu itemler Hangi gün hangi hayvandan düşeceği sanırım biraz Randomize bi olay ama çoğu zaman hiç kenmediğimiz en düşük lvl hayvanlardan düşüyor.
    GAVOLT,ZOMBIE gibi ..
  • Hangi hayvandan düşeceğini nasıl bileceğiz,bide bahsettiği festival yerine gidilebiliyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oODeAtHeROo

Bu itemler değişik hayvanlarda belirli günlerde düşüyor.
    itemlerin altlarında açıklama olarak. Sunday,Manday,Thursday .vb. gibi gün isimleri vardır her gün aynı hayvandan başka bişey düşebilir.
    Bu itemler Hangi gün hangi hayvandan düşeceği sanırım biraz Randomize bi olay ama çoğu zaman hiç kenmediğimiz en düşük lvl hayvanlardan düşüyor.
    GAVOLT,ZOMBIE gibi ..

Sağtıklıyorum festival diyor, başka bişeyler diyor,ne hangi itemi istediğini ,kaç tane istediğini,istediklerini verince ne vereceğini göremedim.Acaba lvl (Lvl 57)mi yetersizde görev çıkmıyor
  • inaktif o özellik galiba, bide pathos un ilk acildigi gün baya düşmüştü o itemlerden, herseyden düşüyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpc

inaktif o özellik galiba, bide pathos un ilk acildigi gün baya düşmüştü o itemlerden, herseyden düşüyodu

+1905
  • ilk gun 10 tane virgo dusurmustum ama sonradan kaldirdilar okadar canavar kestm hcbirinden ckmadı..

halada duruyor virgolar gidip bakıyorum hep virgo festivali oldugunda verecem bakalım ne vercek
  • fire drake ilk acıldııgnda düsüodu
  • onlar işe yaramıyo die attım. yanlış mı yaptık
  • ewt goturdum salı günü virgo gunuydu cepte 10 tane virgoyla gittim bakalım ne vercek diye hcbi tepki vermedi
    ya saklayacaz belki patchden sonra aktif olur yada pazarda koyacaz 5m den
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.