Şimdi Ara

Manchester'ı Yeneceğiz inancım tam...! Hemde 3-1...! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • harbiden 3-1 skoru o kadar fazla geçiyor ki içimden anlamadım gitti. yeneceğimize dair umutlarım var. rakibin kalitesinden şüphemiz yok ta bizimkiler kahvehane çaycısı değil futbolcu sonuçta. ayrıca bu hafta sevillaya yenilen madridin city e karşı oynadığı futbol da ortada. şl performansı bizim takımında farklılık gösterecektir. lüzumsuz goller yemezsek olur bence bir şeyler.
  • bi kaç arkadaş haricinde, hep seviyeli yorumlar gelmiş, görüşlerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum...
  • kağıt üstünde onlar bizden kat kat üstün amma velakin maç sahada kazanılır ve ManUTD nin son maçlarını izlediyseniz çok çok üstün bir futbol oynayamıyolar Sunderland bile kafa tutuyorsa ManUTD ye Galatasaray neden kafa tutmasın ki ? açıkcası puan alma ihtimalimiz var. Karamsar olmamak lazım.
  •  Manchester'ı Yeneceğiz inancım tam...! Hemde 3-1...!

ilk defa idda oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntonioMontana

Manchester'ı Yeneceğiz inancım tam...! Hemde 3-1...!

ilk defa idda oynadım

netten oynayabilsem ben de oynardım bunu. kesin 3 ünden biri tutar gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Manchester'ı Yeneceğiz inancım tam...! Hemde 3-1...!

ilk defa idda oynadım

netten oynayabilsem ben de oynardım bunu. kesin 3 ünden biri tutar gibime geliyor.

hakkımızda hayırlısı , netten oynamakta bi ton işmiş hocam yok hesap tanımla yok iban numarası vs vs sabahtan beri onla uğraştım onay mesajları vs vs

• 1-0 olsun bizim olsun
  • quote:

hakkımızda hayırlısı , netten oynamakta bi ton işmiş hocam yok hesap tanımla yok iban numarası vs vs sabahtan beri onla uğraştım onay mesajları vs vs

yalnız dikkat et de ipin ucunu kaçırma. şimdi rahatın yerindedir oturduğun yerden oynayabiliyorsun.
  • Bende 3-1 diyorum önceden de yazdım bir konuda, Hayırlısı be gülüm
  • Yenelim izmirdeki arkadaşlar kordana gelin denize çıplak girecem fotoları çekersiniz )))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-1 yendiniz.
  • Maç analizim:

Muslera: elinden geleni yaptı, daha iyisi olamazdı.

Eboue: herzamanki gibi.
    Semih: beklenmedik şekilde iyi performans sergiledi semih bomba manchester maçında patlar diyenlere kapak oldu.
    Danny: gereksiz çalım yapması haricinde iyiydi ilk dakikalar biraz panik yaşadı top kaybı yaptı sonra toparladı.
    Hakan: kondisyon düşüklüğü var ataklara katılmaya çalışmasına rağmen hep geri oynadı orta açacak dermanı yoktu çok pozisyon verdi eski hakan değil o bölgede çağlar oynatılabilir durumu tam olarak nedir bilmiyorum.

Selçuk: defansif görevini yapsada forvetle kopukluk yaşadı bugün, iyi mücadele etti elinden geleni yaptı.
    Melo: iyi paslar çıkarttı fakat kondisyon sorunu vardı, çok yorgun gözüktü.
    Hamit: çok top ezdi topları gerekli zamanda gerekli yere göndermedi, o bölgede engin le başlanmaması bence hataydı.
    Amrabat: iyiydi gol de kaçırdı fakat o da kondisyon sorunu yaşadı fizik olarak çok düştü sona doğru, sonradan girmesi daha hayırlı olurdu.

Umut: terimin aslında sonradan giren elmandere baktığımızda neden umut burak çıktığını anlayabiliyoruz fakat talihsiz sakatlık planları alt üst etti.
    Burak: ortalarda gözükmedi, maalesef etkisizdi selçukta pas fırsatı bulamayınca bi kaç pres haricinde etkisiz kaldı, fırsatçı baroş olsa belki farklı olabilirdi.

Elmander: eski günlerinden uzakta kaldı.
    Aydın: Manchester a karşı yapacağı çok fazla şey yoktu alan bulamayınca sönük kaldı.
    Emre çolak: heyecanını yenip soğukkanlı davransa gol atabilir veya attırabilirdi, oynadığı süre boyunca pozisyona girdiğinide düşünürsek solda amrabat yerine emre ile başlayıp amrabat sonradan oyuna dahil edilebilirdi ve bence böylede olmalıydı.

Fatih Terim, yukarıdada söylediğim gibi, hamitle başlaması belki hata olarak nitelendirilmeyebilir ama o bölgede engin gibi bir adamı kullanabilirdi, umutun sakatlığı ileride eli kolu bağladı, elmander fizik olarak düşüktü ama yine 11 de elmander umut başlayıp duruma göre burağı sokabilirdi. Solda emre ile başlayabilirdi, sonradan amrabat ın girmesi daha hayırlı olurdu, direkten çıkan toplarımız pozisyonlarımız var ama maalesef yetmedi üzgünüm...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.