Şimdi Ara

MANES : HUMAN DH CLANI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ???????????
  • Beni De alırmısınız lvl 61 paladin
  • arkadaşlar bi ss gönderirmisiniz clanca pls zz
  • bende insanın 18 lvl healler alırmısınız
  • en azından kasın beyler
  • bizim klan işine ne oldu acaba_????? topic bı,ole kaldı ANGELUS yok ortalarda pm atıom ama.. Angelus geldiinde pm atarmısn_??
  • bu clan işi yattı benceee
  • Bencede yattı furkan 3-4 kişi pesinde koştu kimse takmadi bende manesi birakiyorum
  • phenomen biz kuralım benim pre üyeliği yok andan giremedim gelen gelir 4-5 kişi de olsa k zamanla gelişiriz yarın zaten server boş olcak preler bitcek kuralım biz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thefear

phenomen biz kuralım benim pre üyeliği yok andan giremedim gelen gelir 4-5 kişi de olsa k zamanla gelişiriz yarın zaten server boş olcak preler bitcek kuralım biz

Ok dostum clanı sen kurabilirsin
    Eğer bir gün geri gelirsem artık bana clan atarsiniz?
  • arkadaşlar kim clan ı kurcaksa kursun yeter ki kursun oyundayken bana pm atarsanız sevinirim şu an m2 deyim lvl 34 3-5 dk içinde 35 olcam nick Sovalye91
  • beyLer çok çabuk bırakıyosunuz yaff....cLan kurcaz die kasıyoruz bak
    Bence biz sağlam bi clan kuralımda zaten sonra herkes girmek istiyecektir
  • yeni serverda oynamak bence eğlenceli olacak hem herkes düşük level da olucak bence bu büyük bir fırsat 60 olamanyanlar için mesela. bence eğer yeni bir fırsat isteyenlere şunu söylemek istiyorum arkadaşlarınızla berebaer yeni servera geçin orada bir şansınız olabilir.

bu arada bende gelmek istiyorum nickim LEGYRON beni clana alırsanız sevinirim ama eğer yer yoksada zorlayacak değilim şimdiden sağolun
  • sahsen ben ne olursa olsun bırakmicam ins sabaha 48 olcam ilk 960 heal ve 960 buff bende olcak:) daha 2 gun prem var bendiorumki kuralım su klanı ya hani ne olursa olsun kuralım

oyundaki nikim fig00 pm atarsanız konnusuruz genelde m2 de yim...
  • hhh
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.