Şimdi Ara

Mantık ve Sgn Konuları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, malum, ygsde mantık çıktı yanılmıyorsam lysde mat1den de sorular soruluyordu.Sizce sorulma ihtimali var midir?Veyahut siz calistiniz mi?

2. olarakta finalin cozumlu denemesi aldim 4. denemesinde 2 tane sgn'li fonk. soruları vardı.O konu dahil mi mufredata yoksa final kendini mi asmis soru kalitesinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevA™ -- 5 Haziran 2010; 23:17:08 >

• Çıkarıldı diye biliyorum.Ama arada koyabiliyorlar denemelere.Geçenlerde 1/1+cosx 'in integralini gördüm mesela oda müfredattan çıkarılmış
  • sgn müfredat dışı. mantık konusuna 1 saat bak derim. mat1 sorularından da tabiki çıkar. işlem, mod filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 5 Haziran 2010; 23:52:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowhero

Çıkarıldı diye biliyorum.Ama arada koyabiliyorlar denemelere.Geçenlerde 1/1+cosx 'in integralini gördüm mesela oda müfredattan çıkarılmış

1/1+cosx in müfredattan çıkarılması mı ?
    Nedenmiş peki ?
  • sgnm mufredattan cıkarıldı çalısma bosuna...mantık benim kitaplarda bile yok hocada gostermedi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Orijinalden alıntı: shadowhero

Çıkarıldı diye biliyorum.Ama arada koyabiliyorlar denemelere.Geçenlerde 1/1+cosx 'in integralini gördüm mesela oda müfredattan çıkarılmış

1/1+cosx in müfredattan çıkarılması mı ?
    Nedenmiş peki ?

Bir integralden dışarı çıkart bakayımÖzel dönüşümler yapıyorsun.Üniversiteye bırakılmış bunlar bildiğim kadarıyla.Zor değil.Ama açıkcası biraz uzun.Hani 1-1.5 dkda çözmek her baba yiğidin harcı değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowhero -- 6 Haziran 2010; 21:41:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.