Şimdi Ara

martin 3. haftasi oyunda dc sorunu muhakkak okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    oyundaki donma dc runtime hatasinin sebebi bizler degiliz. sucu sistemlerinizde aramayin. sorun sro dadir ve kendi resmi sitelerindede bu roblem dile getirilmektedir. tabi bu olay 17-18 mart ta basladi ve hala devam etmekte.
    formatlamayin ve bosuna sistemlerinizi degistirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DI -- 26 Mart 2008; 21:26:50 >

• Haklısın Ama şimdi daha bir emin oldum sağol. Daha önceden hiç öyle bir hata veremzken birden başladıysa sorun bizde değil silkroaddadır dimi.
  • yurtdisnda yasiyorum netime guveniyorum :D
    evde 2 pc var biri xp digeri vista ikiside orjinal :D lisansli
    1 hafta oncesine kadar sadece arasira oyundan dusme yada dc yasarken su an dehset derecede bir donma dc masaustune dusme yada abartip runtime hatasi aliyorum :D
    hepsine tamamda runtime ne is :D guluyor geciyorum. sonucta hatayi bana soyleyen benim sistemim degil sro nun kendi programinin bir unsuru. yaniliyorsam duzeltin.
    ve tum bunlarin isiginda diyorumki sistemlerinizi karistirmayin hehe hata sro da 90 i koyuyolar herhalde yada onlarda civitti naptiklarini bilmiyolar. sro resmi sitesi forumlarinda da konu ele alinmis bir aciklama yapilmiyor.
    dedigim gibi belkide premiumsuz olanlara veriyolar bu hatalari. nede olsa 3. bir premium cesidi geldi ya silver gold harici. pre alin yoksa sizi boyle damdan dusmuse ceviririz demekmi istiyolardir nedir :D kedinin fare ile oynadigi gibi oynuyolar bizle :D aslinda biz oyun oynuyoruz yada oynadigimizi zannediyoruz onlarda bizlerle oynuyo :D

• bende gold pre var hala ?????? aliorum
  • Herşey pre alınsın diye.. bu biliniyor.

Ama bazen de joymax ın acemilikleri olmuyorda değil hani..

örnek weriyim. Eldoradoda kale sawaşıydı... Sadece bizim union saldırıyordu kaleye.. nerdeyse ele geçiricektik. acayip lag olmaya başladı.. ve birden tüm sawaştaki herkes dc yedi. adeta eldorado nun kaderi değişti o an. Haliyle biz taa jangandan doğduk oyuna girince.. Kale sahibi guild yine içerdeydi.
    Hala unutamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: FasTGT

bende gold pre var hala ?????? aliorum

normaldir aslinda hatanin ismi ????? degil
    bu hatalari verdirten clent. yani sistemimiz demiyoki bize bak sende su hata var diye. client diyo su olursa bu hatayi ver bu olursa su hatayi ver diye;

SU ANDAKI DC ????? MASAUSTUNE DUSME SISTEM OZELLILERININ EKRANA GELMESI VESAIRE HERTURLU HATA SRO DAN KAYNAKLANMAKTA BOSUNA KAFA YORMAYIN EL ATSINLAR DIYE BEKLIYCEZ YAPILABILECEK BIRSEY YOK BILEREK YAPIYOLAR AMA SAHSEN NEDEN ANLAYAMADIM ISTESELER ANINDA YApARLAR RESMI TATILMIKI ACABA KOREDE :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DI -- 26 Mart 2008; 22:33:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.