Şimdi Ara

Mavi Eşofman Altı Aldım Nasıl Kombin Yapayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi bir eşortman altı aldım.Mavi rengi çok seviyorum.Bunu ayakkabı ve hangi renk sweatle kombin yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim çok kararsız kaldım.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Mavi Eşofman Altına Uygun Kombin Önerileri

Mavi eşofman altları, rahat ve çok yönlü parçalar olmaları sebebiyle günlük kombinler için idealdirler. İşte mavi eşofman altını stil sahibi bir şekilde kombinlemenin bazı yolları:

Sportif ve Rahat Kombinler:

• Mavi eşofman altını beyaz, gri veya siyah bir tişört ile kombinleyebilir, üzerine de bir kapüşonlu veya bomber ceket giyebilirsin.
    • Sportif bir görünüm için mavi eşofman altını renkli bir sweatshirt veya fermuarlı üst ile tamamlayabilirsin.

Şık ve Günlük Kombinler:

• Mavi eşofman altını beyaz bir gömlek veya bluz ile kombinleyebilir, üzerine de bir hırka veya blazer giyebilirsin.
    • Daha şık bir görünüm için mavi eşofman altını siyah veya lacivert bir üst ile kombinleyebilir, üzerine de bir deri veya kadife ceket giyebilirsin.

Günlük ve Şık Kombinler:

• Mavi eşofman altını siyah veya beyaz bir tişört ile kombinleyebilir, üzerine de bir jean ceket veya kot gömleği giyebilirsin.
    • Günlük şıklığını artırmak için mavi eşofman altını çizgili veya desenli bir üst ile kombinleyebilir, üzerine de bir hırka veya blazer giyebilirsin.

Ayakkabı ve Aksesuarlar:

• Mavi eşofman altları ile spor ayakkabı, bot, sneaker veya mokasen gibi rahat ayakkabılar kombinlenebilir.
    • Kombinini tamamlamak için şapka, güneş gözlüğü veya çanta gibi aksesuarlar kullanabilirsin.

Renk Uyumu:

• Mavi eşofman altı ile beyaz, gri, siyah, lacivert, kahverengi ve bej gibi nötr renkler harika görünür.
    • Daha canlı bir görünüm için mavi eşofman altını sarı, turuncu veya yeşil gibi renkli üstler ile kombinleyebilirsin.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • nerde giymeyi düşünüyon kardeş ne kombini
  • dışarda gezerken günlük öyle cafeye fln giderken
  • Kardeş pek hevesini kırmak istememde...O eşofman pek dışarıda giyilebilecek bir eşofman gibi durmuyor önünde sarkan ipi filan..Yatak eşofmanı yada ev içi eşofmanı gibi duruyor ki kombin yapmamızı istemişsin bence adidas yada puma ve nikenin eşofmanlarına bak dışarıda giymek istiyorsan çünkü diğer tüm markalar dışarıda giyilince illaki komik kaçıyor...

Edit:illa bunu giyicem dersende mavi kazak+Siyah mont güzel olur bunun üstüne İnce kıyafet giyme...Senin eşofman kalın çünkü komik durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARUNnars -- 21 Aralık 2014; 5:32:08 >
  • DARUNnars kullanıcısına yanıt
    ya işte bir hevesle aldık.hafta içi zaten full iş kıyafetiyle dolaşmaktan bıktım.hafta sonu en azından rahat rahat dolaşmak istiyorum.Değiştirme imkanım var rengini sence hangi renk iyi olur peki bunun dışında dışarda giymelik.
  • Maviyle mor müthiş gidiyor.

DENENDİ, ONAYLANDI. ÇOK DİKKAT ÇEKTİM O GÜN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

nerde giymeyi düşünüyon kardeş ne kombini

Ins fazla para vermemisindir esofmana. Bes para etmez cunku.

• Canbaba8888 C kullanıcısına yanıt
    Siyah yada koyu yeşil renk bu eşofmanda gider bence hocam özellikle siyah..Kalın olduğu icin siyah sade ve normal durur tek kazak ile kombinlesen bile sırıtmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARUNnars -- 21 Aralık 2014; 5:37:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Alıntıları Göster
    Karşim 1 liran var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Maviyle mor müthiş gidiyor.

İnanmayın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrarisini Satan Adam

quote:

İnanmayın arkadaşlar.

Kime inanacaklar bir trolle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARUNnars

Siyah yada koyu yeşil renk bu eşofmanda gider bence hocam özellikle siyah..Kalın olduğu icin siyah sade ve normal durur tek kazak ile kombinlesen bile sırıtmaz

Tesekkur ederim bende öyle düşündüm dostum sağol
  • Vucudun yoksa disarda iyme bunu.Bunun ustune beyazvucuda hafif yapisan v yakali bi tshirt giyilir ama sadecebeyaz olacak.Altina da spor bi ayakkabi
  • Faça şahin ile kombine yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganja77

Faça şahin ile kombine yapabilirsin
    bununla dışarı mı çıkılır la adam gibi bişe giyin üstünüze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

+1 maviyle beyazın uyumu tartışmasızdır.

• Kombin ya şu kelimeye tek sinir olan ben miyim
  • Dövüş eşomanı değil mi o?
  • Canbaba8888 C kullanıcısına yanıt
    giyim tarzı moda bölümümü açsak acaba foruma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ferrarisini Satan Adam

quote:

İnanmayın arkadaşlar.

Kime inanacaklar bir trolle mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.