Şimdi Ara

Maximum 1000 YTL lik 32 ' 82 Ekran LCD önerisinde bulunabilirmisinz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. LCD Konusunda pek bilgim yok. maximum 1000 ytl lik lcd önerisinde bulunabilirmisiniz?

Araştırmalarıma göre LG ile Samsung arasında kaldım. En uygun nereden alabilirim ve ne önerirsiniz?

Kullanım amacım : Kablo tv var. televizyon izlenecek aynı zamanda bilgisayara bağlanacak.

• bu arada peşin almayı düşünüyorum
  • Toshiba Av serisine bakmanızda fayda var , Saygılar...
  • AV 500 Nasıl sizce ??
  • Az önce Viaport Teknosadan 999 ytl 12 taksitle 32Lg3000 aldım..
  • Evet Teknosa'da 32Lg3000 12 taksitle 999 ytl, + Axess ile alışveriş yaparsan %10 chip parapuan veriyormuş..
  • Arkadaşlar lg almaya karar verdim.. 32Lg3000 ile 32Lg2000 arasında ne gibi farklılıklar var acaba?? bitane teknosayı aradım hiçbir fark yok dedi. hatta dedi 2000 de usb girişi var 3000 de yok dedi. kafam karıştı. hiçmi fark yok?
  • Arkadaşım Teknosa çalışanlarının çoğu ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip değil.
    Ürünün üstündeki etiketlere bakıp ürünü tanıtıyorlar,teknik birşey sorduğunda put gibi kalıyorlar.
    Yaşadığım bir örnek;
    philips in 3403
    samsung un a330
    lg nin 2000 ve 3000
    modellerinde pc girişi olmadığını iddaa etti bir tanesi,hemde ukala bir tavırla
    Arasında ki farka gelince;
    Lg3000 in 1080p sinyalini alıp kendi çözünürlüğünde yansıtma özelliği var.
    Lg2000 in de bu özellik yok..
    usb girişi mevcut ama servisler için, biz birşey takıp kullanamıyoruz,bu bilgide yanlış.
    İkisi arasında biraz dizayn farkı var ben ikisini de inceleyip lg300 i daha güzel buldum.
    Ben dün 999 ytl 12 taksitle Lg3000 aldım, yarın kurmaya gelecekler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Yetimoğlu_ -- 1 Ocak 2009; 18:39:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.