Şimdi Ara

Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5 Benzinli Alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5 Benzinli Alınır mı ? Yakıt tüketimi ve performansı nasıl ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5 Benzinli Alınır mı?

Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5 Benzinli, {mazda 3 skyactiv-g alınır mı} sorusuna cevap arayan sürücüler için ilgi çekici bir seçenek olabilir.

Skyactiv-G teknolojisi, yakıt verimliliğini ve performansı artırmak için geliştirilmiştir. 1.5 litre benzinli motor, 148 beygir güç ve 230 Nm tork üretir. Bu, günlük sürüş için yeterince güçlüdür ve yakıt tüketimini düşük tutar.

Kullanıcı yorumları genel olarak olumlu olup, {mazda 3 1.5 skyactiv-g kullanıcı yorumları} incelendiğinde, sahiplerinin sürüş deneyiminden, iç mekânın kalitesinden ve yakıt verimliliğinden memnun oldukları görülür.

İç mekân, yüksek kaliteli malzemeler ve ergonomik tasarım ile dikkat çeker. Geniş ön koltuklar ve geniş arka koltuklar rahat bir sürüş sağlar. Ayrıca, Mazda'nın gelişmiş bilgi-eğlence sistemi olan Mazda Connect, kullanıcı dostu ve sezgiseldir.

Bununla birlikte, bazı potansiyel alıcılar, daha fazla güç arayabilirler. 1.5 litrelik motor, yüksek hızlarda sollama yaparken veya tam yüklü haldeyken biraz zorlanabilir. Ayrıca, yol gürültüsü bazı kullanıcılar için bir sorun olabilir.

Genel olarak, Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5 Benzinli, yakıt verimliliği, sağlamlık ve konfor arayan sürücüler için sağlam bir seçimdir. {mazda 3 1.5 skyactiv-g yorum} incelemeleri, güçlü yönlerinin ve iyileştirme alanlarının adil bir değerlendirmesini sunar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiveVoicee

Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5 Benzinli Alınır mı ? Yakıt tüketimi ve performansı nasıl ?

Bu soruya "evet alınır çok güzel" veya "hayır alınmaz" demek senin işini görmez, senin işini görmek için de; skyactiv teknolojiyi tekrar buradan anlatmak da tekrara düşmek olmaz mı?

O kadar bütçem olsaydı alacağım tek araç olurdu.
  • Yakıt tüketimi: 5000km oldu ben alalı... 7,7 ltr ortalama gösteriyor.
    bütçeye göre power paketi ile alırsanız pişman olmazsınız. özellikle müzik dinlemeye meraklıysanız 9 hoparlörlü bose sistemi gerçekten mükemmel.
    bayilerde test sürüşü yaptırıyorlardı. bir denemenizde fayda var. Mazda meraklılar için çok özel butik bir markadır.
  • Valla aldım arkadaşlar çok sağ olun ilginiz için :)
  • GiveVoicee kullanıcısına yanıt
    güle güle kullan allah kaza bela vermesin piyasada alabileceğin en iyi araçlardan birisine sahip olmuşsun allah utandırmasın..
  • Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    Amin kardeşim cümlemize çok sağol
  • quote:

Amin kardeşim cümlemize çok sağol

Power mi aldınız?
  • Alınır ben aldım tipi ile endamı ile ve de konforu ile farkını belli eden bir araç.Çoğunluk arasında tekilliğini hemen belli eden bir araç Mazda 3 Sedan Skyactiv 1.5.....
  • Niye alınmasın ki bindikçe binesim geliyor.6 aylık bakımına 390tl verdim. Orijinal yağı içinde 75tl farkettiriyor!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Alarak asrın hatasını yapmışsın :) Çünkü bundan sonra mazda dışında araba alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MZR34 -- 20 Şubat 2017; 17:30:44 >
  • quote:

Valla aldım arkadaşlar çok sağ olun ilginiz için :)

Hayırlı olsun.

izlenimlerin nasıl ?

teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.