Şimdi Ara

Mecidiyeköy'ü nasıl bilirsiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gulbag nin ana caddedeki ve profilonun oralar gayet iyi yerler ama kustepe ve asagidaki dereye dogru yaklastikca kotu yerleri artiyor ama gene de adam kesip dogramaazlar oyle. gece cik gez birsey olmaz. fulya ortaklari hic yazmiyorum ogrenci adam zaten oralarda biraz zor oturur. oturursa da 4 kisi eve girersiniz artik.

zaten ogrencisi filan bol yabanci ogrenciler de var. sarisin uzun boylu almaninda tut zencisine kadar bir suru tip var. yobaz bir mahalle filan da degil hicbir problem olmaz.

ulasim konusunda zaten sikinti yok ne kadar gulbagnin iclerine girersen o kadar kotu olur senin icin 15 dakikaya kadar yurume mesafesi cikabilir ana otobus duraklarina gidene kadar ama uzulme 66 numarali otobus var gulbag icinde dolasip eminonune gidiyor. zaten ona binip 2 dakikada merkeze cikabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

gulbag nin ana caddedeki ve profilonun oralar gayet iyi yerler ama kustepe ve asagidaki dereye dogru yaklastikca kotu yerleri artiyor ama gene de adam kesip dogramaazlar oyle. gece cik gez birsey olmaz. fulya ortaklari hic yazmiyorum ogrenci adam zaten oralarda biraz zor oturur. oturursa da 4 kisi eve girersiniz artik.

zaten ogrencisi filan bol yabanci ogrenciler de var. sarisin uzun boylu almaninda tut zencisine kadar bir suru tip var. yobaz bir mahalle filan da degil hicbir problem olmaz.

ulasim konusunda zaten sikinti yok ne kadar gulbagnin iclerine girersen o kadar kotu olur senin icin 15 dakikaya kadar yurume mesafesi cikabilir ana otobus duraklarina gidene kadar ama uzulme 66 numarali otobus var gulbag icinde dolasip eminonune gidiyor. zaten ona binip 2 dakikada merkeze cikabiliyorsun.

Hay eline sağlık ya ne güzel yazmışsın öyle zaten baktığım tüm evler ana cadde üzerinde içerilere hiç girmedim. Dereboyu caddesi işte hep onun kenarında evler

• Gülbağ candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan233

quote:

gulbag nin ana caddedeki ve profilonun oralar gayet iyi yerler ama kustepe ve asagidaki dereye dogru yaklastikca kotu yerleri artiyor ama gene de adam kesip dogramaazlar oyle. gece cik gez birsey olmaz. fulya ortaklari hic yazmiyorum ogrenci adam zaten oralarda biraz zor oturur. oturursa da 4 kisi eve girersiniz artik.

Hay eline sağlık ya ne güzel yazmışsın öyle zaten baktığım tüm evler ana cadde üzerinde içerilere hiç girmedim. Dereboyu caddesi işte hep onun kenarında evler

http://harita.yandex.com.tr/?ll=29.000525%2C41.068406&spn=0.019398%2C0.004255&z=16&l=map%2Csta%2Cstv&ol=stv&oll=29.0003617%2C41.06922309&oid=&ost=dir%3A-30.896826009041217%2C0~spn%3A90%2C58.85984402072474

al sana yandex paronama, gez dur. su an 66nin arkasindakisn mesela.

• arkadaşım şuna emin olki bir mahalle hakkında kötü söylenti varsa genelde o mahalleler en güvenilir mahalle olur
    bir mahalle hakkında ne kadar elit olduğu veya iyi söylentiler varsa o mahallede başınıza olmadık işler gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

http://harita.yandex.com.tr/?ll=29.000525%2C41.068406&spn=0.019398%2C0.004255&z=16&l=map%2Csta%2Cstv&ol=stv&oll=29.0003617%2C41.06922309&oid=&ost=dir%3A-30.896826009041217%2C0~spn%3A90%2C58.85984402072474

al sana yandex paronama, gez dur. su an 66nin arkasindakisn mesela.

Hahahaha ne güzelmiş bu yaa Ama ilerdeki fenerbahçe bayrağı dikkatimi çekti

Gülbağ dan tutulur o zaman cadde üzerinde olduğu müddetçe

• çok iyi k*ş*rlar var onu bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

çok iyi k*ş*rlar var onu bilirim

Önce kafamızı sokacak bi yer bulalım
  • 1ay boyunca ortaklar caddesinde bir ofiste calistim sana tek bir sey soyleyebilirim, klima sart onun haricinde guzel yer trafigi haricinde tabi, aksam istedigin yeri git gez lazim olan butun magazalar ayaginin altinda her sey tek vesaitte zaten, bazen buna bile gerek kalmiyor. Birde sarhos ve seyyar saticilara dikkat et seyyar satici normal yururken birden onune dikilir ve parfum satmaya calisir, sarhos ise karsidan karsiya gecene bile laf atar, benim basima geldi bunlar en azinda

edit: kizlarida guzeldir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 7 Ağustos 2012; 1:23:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mecidiyeköye çok yakın oturuyorum.
    merkezidir ne ararsan herşey elinin altındadır. o kadarda sanıldığı kadar pahalı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: MK*

1ay boyunca ortaklar caddesinde bir ofiste calistim sana tek bir sey soyleyebilirim, klima sart onun haricinde guzel yer trafigi haricinde tabi, aksam istedigin yeri git gez lazim olan butun magazalar ayaginin altinda her sey tek vesaitte zaten, bazen buna bile gerek kalmiyor. Birde sarhos ve seyyar saticilara dikkat et seyyar satici normal yururken birden onune dikilir ve parfum satmaya calisir, sarhos ise karsidan karsiya gecene bile laf atar, benim basima geldi bunlar en azinda

edit: kizlarida guzeldir...

Bilgi için sağol hocam Sözlüklerde coşturmuşlar haberlerde türkiyede en çok hırsızın barındığı yer gülbağ falan demişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinan233 -- 7 Ağustos 2012; 1:26:01 >

• Zaten ucuz mecidiyeköy de pek tekin değil diyorlar o uygun olan yerlerine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frknkoca2

çok iyi k*ş*rlar var onu bilirim

Önce kafamızı sokacak bi yer bulalım

• cevahirin arkasında oturuyorum 2 oda 1 salon 2.kat 1000 tl kira veriyoruz
  • beşiktaş a gidin
  •  Mecidiyeköy'ü nasıl bilirsiniz?
  • quote:

Öğrenci takımı olarak eve çıkmayı düşünüyoruz en uygun semt olarak da burayı bulduk mecidiyeköy nasıldır güzel uygun düzgün bölümleri nerelerdir bilgilendirirseniz sevinirim

nerede okuyorsun
  • Gulbag kustepeden sakin tutmayin. Tutmusken az gayrettepe tarafina kayin bence. Ben orda oturuyorum. Biraz pahali ogrenciye gore ama iyidir gayrettepe. Yesillik var en azindan azda olsa. Ortaklar da da bakabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karenjanov

quote:

Öğrenci takımı olarak eve çıkmayı düşünüyoruz en uygun semt olarak da burayı bulduk mecidiyeköy nasıldır güzel uygun düzgün bölümleri nerelerdir bilgilendirirseniz sevinirim

nerede okuyorsun

İTÜ geliyor sonuçlara göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Gulbag kustepeden sakin tutmayin. Tutmusken az gayrettepe tarafina kayin bence. Ben orda oturuyorum. Biraz pahali ogrenciye gore ama iyidir gayrettepe. Yesillik var en azindan azda olsa. Ortaklar da da bakabilirsiniz

Hocam gülbağ dan tutma demenizin sebebi nedir acaba onu biraz anlatabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.