Şimdi Ara

Megane 2 mi opel vectra b kasa mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Megane 2 vectra b ile kaporta sağlamliğı ve güvenlik ekipmanları olarak kıyaslanamaz bile fakat keyif için vectra, b daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vectra al ilerde müzeye koyarsın.
  • nebel N kullanıcısına yanıt
    Usta araç alırken seni götürmek lazım , o cevap neydi öyle yaa..

Bunu kelime olarak ezberlemek bile zor hele ki araç başında uygulamasını yapmak daha zor.
  • Bizde Megane 2 var 3 yilda bakim harici masrafı çıkmadı kilometresi 261 bin oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

tahminim vectra 2.0 16v, megane 1.6 16v

opelin de aşağı kalır yanı yok. b kasa vectralar nazlı araçlardır özellikle elektirik aksamında.

fakat hala düzgününü gördüğüm zaman ikinci kez bir bakarım. yan aynalarını, rijit duruşunu çok beğenirim. çok uzun bir şanzımanı vardır sür sür vitesi dolmaz.

conta ve kompresyon testi yaptırmayı ihmal etmeyin her iki araçta da.

k4m renault motoru oldukça sağlamdır. bobin sıkıntısı vardı benim bildiğim kronik olarak. sagem bobinleri değiştirdiğinizde sorun çözülüyor idi. onun dışında klasik fransız. bol trim sesi, kapı içi soyulmaları gibi estetik sıkıntılar baş gösterecektir. bir de fransız montaj olan hb'lerin trim sesi olarak bir parça daha iyi olduğunu biliyorum.

Alıntıları Göster
    Yorumu okuyunca 2004 de aldığım Laguna II 1.6 aracımı hatırladım, hey gidi günler...

Muazzam yorum.

Hassas elektronikleri bir yana, o dönemin Opel modellerinin kabin kalitesi ve sürüş performansları yüzünden insanlar sonraki Opel’lerin -tabiri caizse- artık zirveye yerleşmesini bekliyordu ama beklenildiği gibi olmadı.

Hocam ne yaptınız o fiyatlar ne öyle , hayır yıllardı vectra kullanıcısı olmasam inanırım :)
  • Megane 2 kullandıgım zamanlar beni hic üzmemişti

Bu birazda alınan arac ne durumda ile ilgili

• vectra b az paramı yemedi neredeyse hergün sanayiideydim sanayiciyle gardaşmısın diye soruyorlardı bana artık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.