Şimdi Ara

mehmet yıldız beşiktaşa doğru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sinan enginin açıklamalarına göre mehmet yıldız la görüşmüşler.parada sıkıntı yaşamışler. inşallah olur . bana göre nobreyi versinler. gerekirse para bile versinler. mehmet yıldızı alsınlar. nobre bizi bir kişi eksik oynamamıza neden oluyor. inşallah alırar.

• Adam bas bas ben fenerliyim diye bağırıyor sinan neyle alacaksa
  • fatih tekkeyi alacaklarına keşke mehmet yıldızı alsalar boğa gibi maaşallah
  • gelmesin bişi yapamaz o adam bu takımda..
  • Sen Nobreyi görmüyon galba 2 haftadır.1 topunu çizgiden çıkardılar,1ide direkten döndü
  • Nobre gibi adamı beğenmiyorsunuz yaa şaşıyorum valla

Adam bir kere iyi niyetli her topa koşuyor

İlerde basıyor , mücadelesini yapıyor .

Biraz da top tutabilse ayağında süper olcak
  • adam bir türlü düşmüyor yahu

az biraz da gol atmayı becerebilse tam süper bir forvet olacak
  • beşiktaş transferi yüksek maliyet nedeniyle askıya aldığını açıkladı
  • mehmet yıldız kadar gereksiz bir oyuncu yok almasınlar.
  • yuh artık beşiktaşta kaç forvet olacak..higuin, bobo, nobre,delgado,batuhan varken..
  • yalan haber böyle bir saçmalık yapmazlar. bence batuhan varken yeni arjantinli bile gereksizdi.
  • fener maçında dikkat ettim bir pozisyonda o direkten dönen topta adam kafasını yerden kaldırmadı yaa 3 adamı çalımladı 1 metre sürdü şutu attı kafası hala yerde .bizim deli ni gençligi valla
  • anadolu takımlarından başka bi yerde oynuyamaz mehmet yıldız..
  • bu adamda güreşçi tipi var pek futbolcuya benzemiyor
  • kalsın batuhan oynar bu oynayacagına böyle sacma sapan adamlardan hicbi yarar görmedik
  • quote:

Orjinalden alıntı: oLiViaa

Sen Nobreyi görmüyon galba 2 haftadır.1 topunu çizgiden çıkardılar,1ide direkten döndü

ne yaptıysa 2haftada yapmış demekki daha önceleri Topun dogru dürüst ayagına geldigini bilmiyorumBence nobre ile takasa girsinler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Knıght_SerciX

quote:

Orjinalden alıntı: oLiViaa

Sen Nobreyi görmüyon galba 2 haftadır.1 topunu çizgiden çıkardılar,1ide direkten döndü

ne yaptıysa 2haftada yapmış demekki daha önceleri Topun dogru dürüst ayagına geldigini bilmiyorumBence nobre ile takasa girsinler

kendin söylüyorsun topun doğru dürüst ayagına geldiğini bilmiyorum die,bu adam fenerin şampiyonlugunda attığı gollerle büyük pay sahibi olmuş biri,boş bir adam olduğunada inanmıyorum,elinden geldiği kadar çırpınıyor rakibe basıyor pres yapıyor,kanatlardan daha iyi beslendiği zaman ve ilerde yalnız kalmadığı zaman iyi iş yapıcagına inanıyorum ben tıpkı fenerdeki gibi,yalnız takımın belirli bir düzene oturması gerekiyor.
    bu tip bi kaç hareketle anadolu takımlarında parlayan mehmet yıldız gibi oyuncuların büyük takımda iş yapıcagını sanmıyorum,hatırlaranız antalyadan sanırım zamanında fazlıyı almıştık adam gol kralı olmuştu yanlıs hatırlamıyorsam yada ikinci sonra bjk ye gelmiş,ne yaptıgını nasıl oynadıgını hepimiz biliyoruz hatırlıyoruz sanırım,ama şimdi fazlı nerde onu bilen varmı hiç sanmıyorum

• ya nobre koşsa ne koşmasa ne
    koşuyor ama hep geriye doğru. ileri koştuğunu hiç görmedik. topu alıyo arkasını dönüyo napim öyle forveti. topu aldımı direk ileri düşünse başka. bak boboya top ayağına geldimi direk ileri. hem geçen sene bütün maçlarda onu oynattı tigana ne yaptı. vestele 3 topamda beş. bu vestele devit 3 ümit4 gelen gide beşledi yani. koca bi sezonda 2 gol attı. bu senede 1 atar heralde çünki "çok koşuyo ya" topu direkten dönüyo ya. ya kardeşim güldürmeyin. fenere inat başkanımız aldı başımıza kaldı. çok iyi golcu niye hiçbir takım transfer etmek istemiyo. çünkü o parayı ona anca bizim başkan verir.abi gerekirse aramızda para toplayak nobreyi gönderek çünkü bu kadar nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.