Şimdi Ara

Mekke'den iPod Touch almak [ACİL] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: djhaci

quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Çok yanlış bilgiler dönmüş burada. Şöyle ki;

1- Jailbreak garantiyi bozmaz.
    2- Dünyanın neresinden almış olursanız olun, iPod ve iPad'lerde 1 yıl geçerli garanti mevcuttur.
    3- Jailbreak kul hakkı değildir, crackli uygulamaları indirip kurmak "kul hakkına" girer.
    4- Jailbreak sadece crackli uygulama kurmak da değildir, cihazın ana sistem dosyalarına erişip, dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar.
    5- Arabistan menşeili iCihazlarda kanunlar gereği "Facetime" devre dışı bırakılmıştır, bu basit bir baseband müdahelesi ile düzeltilebilir.

Kardeş benim cihaz Arabistan'dan geldi 4 s kullanıyorum. Fatura filan saçma sapan bir kağıt vermişler fatura diye zaten geçerli de değil. Garantiyi nasıl kullanacağım ?

Maalesef kullanamazsınız, iPhone'ların garantisi satıldığı ülkenin distribütörüne bağlıdır. Bizde de henüz Apple Store olmadığı için uluslararası garanti geçersiz iPhone'lar için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

Orijinalden alıntı: bimegirenadam

quote:

Orijinalden alıntı: flegga34m

quote:

Orijinalden alıntı: bimegirenadam

quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

gümrükte sorun yaşamazsın çünkü ipodlarda imei sorunu yok. facetime sorununu bilmiyorum

Teşekkürler . Peki başka bilgisi olan ???? Biraz acil arkadaşlar akşama yetişmeli.

Nie jb yapmiyosun ki ne kaybedersin ayrica. Hem ucuza almis olacaksin hemde ios dunyasinin tum nimetlerinden faydalanmis olacaksin :)

Aslında biraz haklısın .Zaten garantisiz . Ama bilmiyorum ya belki bir gün yaparızz :))
    CEVAP HALEN YOK ?

Mekke'ye turizm amaçlı mı gitti yakınlarınız bilmem ama bana garip geldi mesajlar...

Kutsal toprakların isminin geçtiği yerde kul hakkı olan jb'den konuşulması beni biraz rahatsız etti... Pahalılıktan girip ülke şartlarından çıkacaksanız gidin başka şeyler alın... Müzikleri bile 89 kuruş karşılığında iTunesdan indiriyorum... Vicdanım rahat, tavsiye ederim

Hocam sen içtin miii yoksa dalga mı geçiyorsun :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

Ben şu an mekkedeyim ipod larda ve ipadlerde face time var

hocam ipad mini ne kadar orada acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

saturn'de 879 liraydı orada heralde 400-500dür

32 Gb 5.nesil iPod Touch'ı sıfır olarak 400-500 arasına bul helal olsun. Amerika'da dahi 300 Dolar buda yaklaşık 530-540 lira ediyor. Yanlış bilgilendirme olmasın 600 civarıdır orda da öyle tahmin ediyorum. 600'e ordan alıp Facetime vs sorunlarını yaşamaktansa ve -taksit imkanıda yoktur tahminimce çünkü her kart yurt dışında taksit yapmıyor- buradan taksitli alıp ayrıcada 2 sene garantisi olur daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Çok yanlış bilgiler dönmüş burada. Şöyle ki;

1- Jailbreak garantiyi bozmaz.
    2- Dünyanın neresinden almış olursanız olun, iPod ve iPad'lerde 1 yıl geçerli garanti mevcuttur.
    3- Jailbreak kul hakkı değildir, crackli uygulamaları indirip kurmak "kul hakkına" girer.
    4- Jailbreak sadece crackli uygulama kurmak da değildir, cihazın ana sistem dosyalarına erişip, dilediğiniz gibi kullanmanızı sağlar.
    5- Arabistan menşeili iCihazlarda kanunlar gereği "Facetime" devre dışı bırakılmıştır, bu basit bir baseband müdahelesi ile düzeltilebilir.

çok güzel bilgilendirme...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facetime olmadığı için buradan almak daha mantıklı olur.
  • orada iPad Mini fiyatları nasıl bilen var mı?
  • quote:

orada iPad Mini fiyatları nasıl bilen var mı?

Ben en ucuzu 700 lira diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorsam bile en ucuzu 800 liradan fazla değildir.

ekleme: dövizi tam çevirince 670 lira civarı oluyor. Büyük ihtimallede 670'ti en ucuzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 1 Şubat 2013; 14:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

quote:

orada iPad Mini fiyatları nasıl bilen var mı?

Ben en ucuzu 700 lira diye hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorsam bile en ucuzu 800 liradan fazla değildir.

ekleme: dövizi tam çevirince 670 lira civarı oluyor. Büyük ihtimallede 670'ti en ucuzu.

anladım teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.