Şimdi Ara

mercedes C 200k ve galata trafiği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: 56_chevy

mengerler ?

Mengerlerde otomobilinle ilgili meraklı biri gibi görünürsen kesinlikle ilgi artar yaklaşık 11 yıldır babam Mercedeslerini hep mengerlere götürdü hiçbir sorunla karşılaşmadık şimdiye kadar sadece gelen fatura bedelinden biraz pazarlık yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

quote:

Orjinalden alıntı: 56_chevy

mengerler ?

Mengerlerde otomobilinle ilgili meraklı biri gibi görünürsen kesinlikle ilgi artar yaklaşık 11 yıldır babam Mercedeslerini hep mengerlere götürdü hiçbir sorunla karşılaşmadık şimdiye kadar sadece gelen fatura bedelinden biraz pazarlık yap

servise müşteriyi sokmama gibi bir huyları varmıdır
    ben aracın sıkılan somununa kadar görmeliyim (bundan nefret ediyorum )
    aslında bu huy benim değil babamın huyuda
    armut dibine düşmüş işte ne yapalım

• sokmazlar adamı deli ediyor bu servisler, ondan sonra adama 2-3 saat boş bol oynalanır sonra saat başına 32 euro işçilik parası alır şerefsizlik soygun
  • quote:

Orjinalden alıntı: utarid58

sokmazlar adamı deli ediyor bu servisler, ondan sonra adama 2-3 saat boş bol oynalanır sonra saat başına 32 euro işçilik parası alır şerefsizlik soygun

adamın birisi gidiyor psikiyatriste
    doktor bey ben tavuklardan korkuyorum diyor
    doktor neden diyor
    çünkü ben mısırım diyor
    terapi yapıyorlar terapi sonunda
    vatandaş ben mısır değilim diyor ve gidiyor
    1 hafta sonra tekrar geliyor vatandaş doktor soruyor
    tavuklardan halen korkuyormusun sen mısırmısın diyor
    doktor bey tavuklardan halen korkuyorum diyor
    ben mısır olmadıgımı biliyorum ama tavuklar ya mısır olmadıgımı bilmiyorlarsa diyor

biz servisin dışında duralım iyi güzel buna kabul güvenlik açısından önemli
    ama servistekiler işlerini dürüst yapıyorlarmı..
    servisten ayrılıp
    yola çıkınca pat küt trak diye yolun ortasında kalmadıkmı ..kaldık
    bizim mısır olmadıgımızı biliyorlarmı ..? yaptıkları işin arkasında mertce dursunlar bizde rahatca bekleme odasında dergilerimizi okuyalım sekreter kızı keselim olmazmı ?

• almadan önce aracı götürüp baktırmayacak mısınız zaten?

istanbula çok mu uzaktasınız?
  • baktıracam ama
    ben bir kısmını bir ay sonra vereyim diyorum satıcı ha deyince hepsini ver diyor çekte kabul etmiyor
    tek işimiz araba değil ki ..yerimiz belli yurdumuz belli ..zank diye 35-40 bin euro para verilirmi hiç
    pazartesi salı günü bir daha konuşacağız verirse peşin fiyatına 2-3 taksitte almayı düşünüyorum
    etmezse başka arabaya bakarım
    ha diyelim oldu
    istanbulda tanıdıklar var onlar götürürler mengerlere okeylenirse bende gider son QC yaparım begenirsem alırım

plan bu şekilde
  • tüm köprüler gece trafiğinde boş olduğu için çok rahat kaza yapılabilecek yerler.kazanın nerede olacağı belli değildir madem köprü sorusunu sordun o

yüzden.özelliklede ticaret lisesi önünden unkapanı köprüsü üzerinde birleşim noktalarının dengesizliği yüzünden araçları hoplatıp kontrolden çıkartıyor

tabi hızlı gidiyorsan.(tavsiye edilmez)

hele haliç köprüsü geceleri oldukça kazaya müsait bir köprü.nedenine gelirsek o köprüye ulaşana kadar oldukça düz ve uzun rampası vardır gaza

basmasan bile araç kendi kendine çok hızlanıyor fren kullanmassan.hele bide işin içine sağlık problemi gibi önemli bir faktör giriyorsa

bence bu senaryo gerçek olabilir.

gelelim soruna.alacağın mercedesi her yetkili mercedes servisinde gönül rahatlığı ile baktırabilirsin ama vidalara kadar bakmaman şartı ile.

ben usta olsam belli bir süre sonra strese girere ve kapışabilirim müşteri ile

aracın geçmişini iyi araştır.kar edeyim derken pert aracı kakalamasınlar.

kullanıcı resmindeki chevy ALİNUR VELİDEDEOĞLU'NUN aracımı yoksa rastgele bir seçimmi.onda hem sarı hemde mavi var satmadıysa.

• adam huylu pimpirikli arabanın plakasını sordum o benim tc kimlik numarasını sordu
    şasi nosunu sordum o benim vergi kimlik nomu sordu
    telefona bir eleman çıktı genç bir çocuk ona soruyorum o da ona soruyor :)))
    bu adam bu pimpiriklikle kalp krizide geçirir beyin kanamasıda
  • demek ciddi bir insanmış.böyle ciddi ve disiplinli insanlar daha güvenli alış veriş yapılabilir.bellide olmaz kredi kartı numaranı isterse çekinmeden ver

hemi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

demek ciddi bir insanmış.böyle ciddi ve disiplinli insanlar daha güvenli alış veriş yapılabilir.bellide olmaz kredi kartı numaranı isterse çekinmeden ver

hemi

o kadarda değil yani
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.