Şimdi Ara

Mercury de 1.1M spli satılık char (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: manas

ardaşalar char satıldı 300 ytl den hepinize tşktr ederim konu kitlenebiir

Son birşey, bunun için sp ticket kullandınmı???
  • Bu charı alan büyük kazığı yer çünkü o sp ler gerçek değil inanmazsanız resme dikkatlice bakın bazılarında çok boşluk bazılarında az bi boşluk var işaretlemişim zaten... Ben iddiamı koydum ortaya alan alır...Charı alan nasibini de alır...
     Mercury de 1.1M spli satılık char
  • quote:

Orjinalden alıntı: D®a©u#321;a

Bu charı alan büyük kazığı yer çünkü o sp ler gerçek değil inanmazsanız resme dikkatlice bakın bazılarında çok boşluk bazılarında az bi boşluk var işaretlemişim zaten... Ben iddiamı koydum ortaya alan alır...Charı alan nasibini de alır...

Hacım Sallama hemen o 1 ve 9 un genişligine göre degişio aralıklar hemende yapıştırıyosunuz damgayı

• 1 herzaman diger rakamlardan biraz daha ayrık duruyor .Sahtekar damgası vurmadan önce bi araştırmak lazım dimi dracula ...
  • Vay be 300e gitti bu char ha helal olsun valla iyi satmışsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: D®a©u#321;a

Bu charı alan büyük kazığı yer çünkü o sp ler gerçek değil inanmazsanız resme dikkatlice bakın bazılarında çok boşluk bazılarında az bi boşluk var işaretlemişim zaten... Ben iddiamı koydum ortaya alan alır...Charı alan nasibini de alır...

madem bilip bilmeden konusuyosun al buda sana kapak olsun
    bu arada charı kasmak en az 5 ay sürmüştür sp ticket falanda kullanmadım ama çookkk zahmetli iş her gün dvl ,ks ,bot ....

• alan arkadaşa hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.