Şimdi Ara

Metal Gear Solid 2 Substance Grafik Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce Ati X550 ile oynarken yama kurup halletmiştim grafik sorununu. ama GeForce 6600 Gt aldım ve şimdi sorun var. Ne yapmamı önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

• Geforce 6 serisi için bir yama var onu kurarsanız sorun çözülür.
  • Sanırım patch bu

http://rapidshare.de/files/10080026/mgs2_v2.0_nvidia-fix.rar.html

Nvidia forumlarından alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N. Flamel -- 7 Kasım 2006; 2:36:47 >
  • @N.Flamel, hocam çok sağolasın. Bana da lazım olmuştu; ama fazla aramadan oyunu kenara atmıştım. Şimdi oyunu bulup tekrar deneyeceğim
  • yamaya felan gerek yok bendede aynı sorun vardı heryeri sanki sis kaplamış adam hayalet gibiydi hiç detay görünmüyordu shadow detaildi sanırım onu low yapın diğer ayarlar high olsada sorun yapmıyor oyunu oynayabiliyorsunuz yada yapamassanız şöle deneyin ben bu şekilde çözmüştüm bütün ayarlaro en minumuma düşürün ve her ayarı tek tek yükseltin biraz uraşacaksınız ama kesin çözüm
  • Teşekkürler yardımlarız için. Yama çalışmadı hata verdi fakat Model Detaylarını low a çekmek işe yaradı.
  • bende bu oyunu 3-4 ay önce bimeks ten almıştım.Oyun bozuk diye geri götürdüm değiştirmediler.Neyseki sorun çok basitmiş."mosquito" saolsun sorunu çözmüş.Ancak diğer problem oyundan menüye dönemiyorum.ESC tuşuna basınca direk masa üstüne atıyor.Bütün tuşları denedim ama olmadı.Acaba var mı bu sorunun çözümü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.