Şimdi Ara

Mezun a kalinmalimi kalanlar ne yaptı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • peki bir şey daha sormak danışmak istiyorum etrafımda çok fazla felaket tellallığı yapan insan var sürekli aklım bulanıyor kiminle konuşsam bu yıl farklı olacak işte sistem değişecek dershane yok ne olacağını kimse bilmiyor kendini riske atma vs tarzında şeyler söylüyorlar hayır dershane yok tamam da dershane olmadan bile kanan tanıdıklarım var geçmiş yıllarda hemde çok iyi yerler nasıl bir zararını görürüm mezuna kalmanın 2016 yılı için bunu anlamıyorum cevap bulamıyorum uyku uyuyamıyorum siz ne düşünüyorsunuz kulak ardı mı edeyim bunları aslı var mı sizce bu söylenenlerin mezuna kalmayı kararlaştırdığınız için size soruyorum cevaplandırırsanız sevinirim
  • ollvido O kullanıcısına yanıt
    Aslında bakarsan ben bu sene 80k dayım istediğim bölümlerin hiçbiri tutmuyor.Mühendislik okusam desem iyi bir üniversite olmuyor ama mühendislik tutuyor fakat ben gitmek istemiyorum.Çünkü o üniversiterden mezun olduktan sonra iş bulmak için kendinizi çok iyi pazarlanamız gerecek(yanlış anlaşılmasın şirketlere girmek için) bende bu işi çok iyi yapamayacağımı bildiğim için mezuna kaldım.Ha ben kendimi çok iyi överim diyen arkadaşlarımda var yok değil.Bazıları o üni lerden okul birinci olarak ayrılırsan iş bulursun diyorlar ama unide de yatarım kendimi biliyorum.Seçenekleri önüme koyunca en iyi karar bu bence.Biraz kendini tanıman lazım.Sistem değişirse de yapacak birşeyim yok.bu sene gitsemde mezun olunca açıkta kalırım kalıp sistem değişirse de acıkta kalırım.Karar senin senin sıralaman da önemli tabiki ama kalma gibi bir durumun olursa 4 kişilik bir whatsapp grubumuz var oraya bekleriz.

• çok isterim size katılmayı kalmaya çok hevesliyim 70 bin benim sıralamam matematik yapamadım zorlandım sonuç değişmese de kalmak istiyorum hayatım boyunca keşke demek istemiyorum ama insanlar korkutuyor beni aynen sizin gibi düşünüyorum çok arada bir puanım var yazsam geliyor ama kendimi çok fazla geliştirmem çabalamam gerekecek en sonunda kpss derdi var falan işte kalmak istiyorum kısacası sizinle istişare etmek de iyi geldi çok teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ollvido

çok isterim size katılmayı kalmaya çok hevesliyim 70 bin benim sıralamam matematik yapamadım zorlandım sonuç değişmese de kalmak istiyorum hayatım boyunca keşke demek istemiyorum ama insanlar korkutuyor beni aynen sizin gibi düşünüyorum çok arada bir puanım var yazsam geliyor ama kendimi çok fazla geliştirmem çabalamam gerekecek en sonunda kpss derdi var falan işte kalmak istiyorum kısacası sizinle istişare etmek de iyi geldi çok teşekkür ediyorum

aslında beni bitirende matematik oldu.dershanede 38 40 yapmama rağmen sınavda birşey oldu sanki ve yapamadım.16d 17y geldi.Heyecana bağlıyorum sabah annem evden çıkarken kalbimi ölçmüştü 150 filan atıyordu ama sınava daha 2 saat filan vardı.en kızdığım noktaysa 4 sene boyunca yanımda oturan dostumun 4 sene boyunca benden çektiği kopyayla beni lys de geçmesine sinirim bozulmuştu.Sınavdan soruları birkez daha çözdüm gayet rahat yapılacak sorularmış ama sınav heyecanı işte bitiriyor.

• beyler heyecan vs yaptım ygs içine tükürdüm 375k ygs-2 mf-3 164k çektim tm ise 440k dan 200k sizce bu yıl adam akıllı çalışmayla tm3 20k çekebilir miyim 3 yıl ygs çalıştım zaten dediğim gibi 1 saatlik uyku heyacan şu bu derken bu oldu ondan sonrada lys çalışmadım olan sonuç bu sıfır edebiyat vs ile girdim bunu yaptım fizik denemesi almıştım kapağını hiç açmadım daha çalışmadan 9 net yaptım sizce durum nasıl olur?
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    dostum tercih sana kalmış.TM olmadıgım için bilemem ama sıra arkadaşım tm ciydi ve edebiyatın ezber olduğunu söylüyordu.Ama son 2 -3 ay kala çalışılacak ders olmadığını söylerdi.Birde onların sıralamalarıda bir değişik oluyor yanlış bilmiyorsam.Önlerinde çok fazla mf olduğu için.
  • mezun kalırsanız sakın " ben bu konuyu önceden biliyorum zaten" deyip konu biriktirmeyin. 1 sene mezun kaldım ben, gecen sene bio 20 net iken bu sene 11 net geldi, ama genel olarak mezun kaldığımdan memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim en çok merak ettiğim şeyi dürüstçe cevaplayabilir misiniz..
    13k dayım ygsden sonra çalışamadım ailevi şeyler oldu seneye ilk 100 hedefleyip mezuna kalmak istiyorum ama asosyal birine dönüşmek de istemem. Mezuna kalırsak asosyal olmak garanti mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.