Şimdi Ara

Mf3 7071 (ssli) Tıp Üniversite Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    internettende baya arastiriyorum ama burdaki tecrubeli arkadaslardanda fikir almak istiyorum.
    Siralamam 7071 6bindekiler tutmaz diye dusunuyorum 7 binden sonra arastirmalarim sonucunda makul gozuken uniler 8-9 binlerde.Ama karar veremiyorum.
    Ek olarak kayseride yasiyorum.Bir sene mezuna kaldim ve gecen seneden erciyes tipi kazanan cok arkadasim var.Uni ortamini bilmiyorum lise gibi ust donemlerle ic ice mi yoksa ayri misiniz bu da merak ettigim bir konu.
    Genel konuya donersek erciyes sivas corum istanbulde ve ankarada tutan bazi vakif üniversiteleri icinde genel tutum tip icin en iyisi evinde okumak deniyor uniler arasinda cok fark yok tarzi yorumlarla kardilastim.Bunlar icinde uludagida soylediler ama uludag zaten 6450lerde almis.
    Biliyorum cok karisik oldu ama aklimda cok karisik.Karar veremiyorum.Umarim yardimci olursunuz.
     Mf3 7071 (ssli) Tıp Üniversite Tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minervan -- 2 Temmuz 2015; 2:12:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ek olarak evden kurtulma falan tarzinda bir dusuncede degilim ama genede direk erciyes yazmak istemiyorum.Istememe ragmen sanki baska alternatifim yokmus gibi gozukuyor.Bu konuda da yardima ihtiyacim var.

• Maceraya gerek yok Erciyes yaz geç

Ev ortamı çok lazım oluyor Tıpta

Dışarıdan gelen arkadaşlarım var fakültede

Komite zamanları yemek yapsın evi temizlesin diye akrabalarını çağırıyorlar bildiğin

Hem onlara hem sana eziyet

Ayrıca ulaşım masrafı falan hiç değmez Uludağ'a gitmeye
  • mehmet19071907 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim fikir icin birde ek olarak ust donemlerle cok ic ice misiniz

• Geçen yıl ki sıralamanız kaçtı ben de mezuna kalmayı düşünüyorum da kaç binden çektiğinizi merak ettim :)
  • redüktaz R kullanıcısına yanıt
    Gecen yil ygs 30k lys 27k
    bu sene ygs 16k lys 7k

• minervan M kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam umarım istediğiniz yer olur :)
  • redüktaz R kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim umarim ama hala tam bir karar veremedim dedikleri dogruymus kazanmakla bitmiyor

• kayseri'de yaşıyorsan en mantıklısı erciyes üniversitesi bence. hem çok köklü bir üniversite hem de staj imkanı açısından iyi olur diye düşünüyorum.
  • minervan M kullanıcısına yanıt
    Neden sorduğunu anlamadım ama bu tamamen sana bağlı

Fakültedeki kulüplerde etkinliklerde konserlerde katılım gösterirsen üst dönemlerle tanışırsın iç içe olursun

Benim 2lerden ve 3lerden baya tanıdığım kişi var katıldığım kulüp sayesinde

İç içe olmak istemezsen okula gelip giden sınava girip çıkan biri olursan kimseyle tanışamazsın hepsi sana kalmış
  • mehmet19071907 M kullanıcısına yanıt
    Mezuna kaldigim icin gecen seneden erciyese giden cok tanidigim var ve cokda ic ice olmak istemiyorum.
    Bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.