Şimdi Ara

mf4 445 450 puan sıralama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: beyazdalga

Artık bu tarz puan düşmesi muhabbetlerine inanmıyorum.Evet matematik ve geometri oldukça zordu ve bir çok kişi normalde yapacağından düşük netler çıkardı fakat bunu total de ele aldığınızda büyük düşüşler yaşanmayacağını düşünüyorum.Biraz realistik düşünmek zorundayız arkadaşlar.Puan düşmesi benimde çok işime gelir ama kendimi kandırmak istemiyorum.
    Mühendislikle puanların 5 ila 10 arası sağlıkta ise bir kaç puan düşeceğini düşünüyorum.Umarım yanılıyorumdur da çok daha fazla düşer.
    Ayrıca tıpta kontenjan artışı var ama mühendisliktede kontenjanda bir düşüş var.Sanırsam itüde ing-tür ayrımı kalkmış.Bu insanları tıpa yönledirebilir yani birbirini dengeleyebilir.Hayırlısı demekten başka bir şey gelmiyor şuan elimizden.

Haklısın. İllaki yapan olacak puanlar en fazla 5 düşecek. (Kötü gelecek kötü gelecek diyin ortalama birşey gelince o kadar seviniliyor ki) O yüzden tamamen kendimizi kötüye alıştıralım.

Aslında fenle dengelediler gibi 5 puan düşecek bana kalırsada inşallah yanılıyoruzdur

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.