Şimdi Ara

Mhendislik çok zahmetli zor iş korkuyorum diyen biri tıp yazmalı mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tıp okuyup kendini geliştirmezsen aile hekimi olursun , en büyük risk doktorluk bunu da bil , mühendis olur şirketine para kaybettirir en kötü işten atılır başka ise girersin , ama doktor da kendini geliştirmezsen farklı bir durum ile karşılaştığında soğuk kanlı olarak yaptığın araştırma veya dersleri pratiğe dökme vaktin geliyor , hata yaparsan adam ölür en büyük risk doktorluk , uykusuzum anlatabilmisimdir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları okudum da neyse sen önce bi tıpa yetecek puan al sonra burayı hortlatirsin , şimdi Ygs kas sen

• askerim102 A kullanıcısına yanıt
    nerde dedim öyle bir şey belki gözümden kaçtı mesajımı gösterirseniz sevinirim.
  • NEYMAR-JR kullanıcısına yanıt
    Mf3 3200 hocam

• zapp
  • Tıp sıralamasını yapabiliyorsan(ilk 3-5k'dan bahsediyorum) güzel üniversite zaten sana güzel bir olanak sunacak bu konuda. Öncelikle hangi alanı daha çok seveceğini düşün. Okulda öğrenmek de bir gelişimdir. Kendini geliştirmekten kaçınan birisi için hiç bir meslek uygun değildir. İki meslekte de kendini geliştirirsen başarılı, aranan olursun.
  • Yup

• Kaup

• HAARP
  • Zaaap

• Bende risk almayı sevmediğimden diş hekimliği yazdım şuan ekmek paranın olacağına seviniyorum açıkçası bence eğer puanın yüksekse her ikisine de yetiyorsa tıp yaz diş hekimliği de güzel ama çok üst sıradakiler burayı yazmak istemiyorlar geleceğini bir nebze garantilemek istiyorsan bu alanlara yönel bence

• Tıp Türkiye'deki en iyi meslektir ve rahat meslektir. Mühendislik biraz daha zor ve stresli, çünkü özel sektör ortamı çok dinamiktir. Bir de gelecek kaygısı taşır mühendisler çünkü eskiden 45 yaşında emekli olabilirken şimdi emekli olma yaşı 60 oldu. Kafa eskiyince teknik işler yapamayacağın için yönetici olması lazım. Herkes de yönetici olamaz. Bu yüzden işten atılıp kendisi iş kuran mühendisler var ilerleyen yaşlarda.

İlla mühendislik yazacaksan da odtü itü Boğaziçi Bilkent harici yazma.
  • Tıp daha kolay her komitede 1500 sayfa çalışan yıl boyunca da 10000 sayfa ile yüzleşen biziz çok kolay tabi (!)

• Yz_Hakan Y kullanıcısına yanıt
    Kolay demedim risksiz dedim hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.