Şimdi Ara

MIAMIDEN HERKESE SELAMLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkistan'dan selamlar burada ortalık biraz sakinleşti işte bu ben sokaklarda tek başıma

MIAMIDEN HERKESE SELAMLAR
  • Ay'dan selamlar.Canım sıkıldı babamın özel roketiyle bir uzay havası alayım dedim.İyi yapmış mıyım?
  • Bizde önceden aldık bileti
    yksa pztesi gidicektik
  •  MIAMIDEN HERKESE SELAMLAR

İbizadan selamlar napalım para bol ki geziyoruz işte
  • uçaktan selamlar şu an uçaktayım nerdeyiz bilmiyorum ama colombiaya gidiyoruz inince yazarım

• Benden de ancak buradan selam.

• arkadasim en yanlis zamanda miamiye gitmissin... miaminin sezonu yazin degil... kisindir... yani ocak subat mart aylari... o zaman adim atacak yer olmaz miamide... her yerde mercedesler lambolar ferrariler dolasir... hemde grupca.... ne diyeyim sana iyi yanmalar.... gitmisken mansion denilen club a da girin... eger oraya girmezseniz... miamiyi gormus sayilmazsiniz... ayrica ictiklerinize dikkat edin.... esrar uyusturucu atabilirler icine...
  • quote:

Orjinalden alıntı: FAZLIKAZAK

arkadasim en yanlis zamanda miamiye gitmissin... miaminin sezonu yazin degil... kisindir... yani ocak subat mart aylari... o zaman adim atacak yer olmaz miamide... her yerde mercedesler lambolar ferrariler dolasir... hemde grupca.... ne diyeyim sana iyi yanmalar.... gitmisken mansion denilen club a da girin... eger oraya girmezseniz... miamiyi gormus sayilmazsiniz... ayrica ictiklerinize dikkat edin.... esrar uyusturucu atabilirler icine...

Hocam madem esar uyuşturucu var ne diye oraya girin diyorsun ki

İstanbul silivriden hayırlı pişmeler...

Amsterdamdan selamlar, buralarda hava pek sıcak değil ama red light yanıyor, diğer mülteci arkadaşlarla beraber vitrinlere yapışıyoruz. Sağlıcakla kalın bizi merak etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: revenger11

Amsterdamdan selamlar, buralarda hava pek sıcak değil ama red light yanıyor, diğer mülteci arkadaşlarla beraber vitrinlere yapışıyoruz. Sağlıcakla kalın bizi merak etmeyin.

Striptiz klübüne gidin

Bi de Red Light çok küçüldü Adamlar kapatmayı düşünüyolar.. Ama hiç bir şey olmaz. Asırlar önce kaç kez kapatılmış tekrar açılmış. Avrupanın kalbi orda atıyor

• kocaelinden selamlar duyduğuma göre öğlen yeni başlıyormuş burlarda şimdi akıcam gebze dilovası
  • vay anasını beee

millet amerikalarda geziyor birde bize bak :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: FAZLIKAZAK

arkadasim en yanlis zamanda miamiye gitmissin... miaminin sezonu yazin degil... kisindir... yani ocak subat mart aylari... o zaman adim atacak yer olmaz miamide... her yerde mercedesler lambolar ferrariler dolasir... hemde grupca.... ne diyeyim sana iyi yanmalar.... gitmisken mansion denilen club a da girin... eger oraya girmezseniz... miamiyi gormus sayilmazsiniz... ayrica ictiklerinize dikkat edin.... esrar uyusturucu atabilirler icine...

Vallaha dogru diyosun burda sezon hic canli deil su anda bir de benim fikrimi soracak olursaniz bizim cesme bodrum kemer buraya 10 basar ben oyle abartildigi kadar bisey goremedim belki sezonunda gelmedigim icin oyledir.
    Mansion club hemen benim kaldigim otelin arkasinaki washington av. de bu aksam kismetse oraya gidecem kapinin onunde 1-2 saat beklemeyi goze alip.Birde burdaki ortami soran arkadas vardi ortam super dun gece gittigim club da oyle abartilacak bi yer degildi ama ona ragmen iyiydi.Pazar aksami Nikki's beach club iyi oluyomus pazarda oraya takilacam insallah iyi gecerUyusturucu esrar her bi pislik var dikkat etmek lazim.
    Bu arada New Yorkta forumdan olan varsa tanisalim haftaya donuyorum

• bende marmarise degismem miamiyi... inanin yazin marmariste miamiden cok turist vardir.. .hepte avrupadan ve rusyada... marmariste turkler azinlikta... oyle sanildigi gibi amelede yok... cok guzel yer... ozellikle hollandalilari cok sevdim....
  • Londra'dan Selamlar , bi karambol buldum iherkese çarpıyorum...
  • Damacanadan selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 25 Temmuz 2009; 16:04:22 >

sahra çölünden selamlar. buralar çok sıcak ve heryer kum. 4 gündür yürüyorum ama bi değişiklik yok. olursa ben yine yazarım.
  • yatak odasından selamlar...nerelere aktığımı anladınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Kılıç

4. levent oto sanayiden selamlar, burada ortam müthiş her yandan arabalar yağıyor hava da hafif serin olduğundan daha hoş ortam oluşuyor

• konu civitmada uzerinize yok beyler...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.