Şimdi Ara

Microlab M860 vs Jwın S-5300 5.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi Microlab M860 ve Jwın S-5300 5.1' den hangisini tavsiye edersizin eksileri artırları nelerdir. Ben müzik, oyun ve film performansı iyi olan yani eşit değerlere sahip bir sistem istiyorum öyle filmde iyi müzikde kötü gibi değil. Belki fazla şey istiyorum, sizin başka tavsiyeleriniz varsa onları da beklerim.

Hoparlör Gücü -> 60W RMS Ses Gücü
    Ses Girişi -> Analog 5.1
    Subwoofer Çıkış Gücü -> 20W RMS Ses Gücü
    Frekans Aralığı -> 40hz-20khz
    Uydu Hoparlör Çıkış Gücü -> 40W RMS(8w*5)
    Manyetik Koruma -> Var

Hoparlör Gücü -> 60W RMS Ses Gücü
    Ses Girişi -> Analog 5.1
    Subwoofer Çıkış Gücü -> 20W RMS Ses Gücü
    Frekans Aralığı -> 40hz-20khz
    Uydu Hoparlör Çıkış Gücü -> 40W RMS(8w*5)
    Manyetik Koruma -> Var
    Uzaktan Kumanda Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garen Yöndem -- 21 Ağustos 2009; 19:00:34 >

• m860 genel olarak bass tiz mid olarak dengeli iyi bir settir.
  • bende m820 var gayet memnunum subla ilgili bazı sorularım var ama hala cevap gelmedi bence microlab ı seç
  • Jwin subwoofer konusunda gayet başarılı bir firma.
    Kullandığım 2+1 A3322'den biliyorum.

Ayrıca teknik servis ve müşteri hizmetleri de gayet başarılı ve ilgili.Mutlaka geri dönüş,gün içerisinde aramalar yapıyorlar.Müşterinin hoşuna gidiyor tabii.
    Özellik olarak 2'si de aynı gibi.

Tercih senin açıkçası...
  • ben olsam microlab'ı tercih ederdim
  • Subdaki sorunu bassları kısarak woofer önündeki çerçeveyi sabitleyerek ve wooferı sabit durması için ağır birşeylerin altına koyarak çözebilirsin.Bassları bozacak derecede wooferı zorlaman sesleri bozar.Subın bass ayarı sonuna kadar bir seviyeye sahip olsa da onu en son ayarda kullanmanız gerekmez ya da en son ayarda iyi performans vereceğini göstermez.Bass kullandığınız playerda yeterli ise ona göre ayarlama yapılır eksik ise açılır.Standart ayar yarının biraz altında genel bilgisayar kullanımı için ideal denebilir.
  • aynı ürünü bende almayı düşünüyorum. elimde philips DVP5140 dvd player var. bu ürünü dvd player'ıma bağlayabilir miyim? Bağlanabiliyorsa bağlantı şeklini söyleyebilir misiniz? nasıl olacağı şeklinde
  • bence jwin al bende aynısını kullanıyorum süper hiçbir sorunum yok subwoofer süper bass veriyo eğer yerlerini doğru dizersen oyun ve müzikte süper abimin creativele aynı kalite ben hemde 94tl ye aldım jwin al bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi femishhh -- 20 Ocak 2010; 15:05:17 >
  • microlabıın ses kalitesi jwine göre cok daha iyidir
  • Microlab hangi ülkenin Jwin hangi ülkenin bilen varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.