Şimdi Ara

microsoft wireless keyboard 3000 v2.0 ve wireless mouse 5000 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • microsoft wireless keyboard 3000 v2.0 ve wireless mouse 5000 setini aldım 1 aydır kullanıyorum sadece klavye arada bir tutukluk yapıyordu (çok nadir) .. ama bu son üç gündür klavye mouse çalışmıyor sorunda şu windows aygıtı tanımıyo daha doğrusu usb alıcısını takınca bu hatayı veriyo ..ilk başlarda takıp çıkarınca geçiyodu ama şimdi hiç çalışmıyo ..internetten yeni sürücüklerini yükeledim ama sorun gene var ... ne yapmalıyım?

• geçmiş olsun alıcı arızalanmiş..servise göndereceksiniz..inşallah benim durumumla karşılaşmazsınız ; 2 haftalık mıc. Cihazım arızalandı servise gönderdim yapılmaz servıste kullanıcı hatası tamır edılmez dendı(parasınıda verecektim) aldıgım yer degiştirmedi siz kırmıssınız alıcıyı dıe oysa ben birsey yapmadım aynı gıdıp gelmesorunu wardı ama işte ..neyse bir daha mıcrosoft almam zaten adam gibi urunleri xyok Logiteck wawe aldım keyfıme bakıyorum ..
  • bu sorunlarda hep beni bulur zaten.. kesin banada aynısı olucak en iyisi hiç uğraşmamak.. microsoftun ürünleride bu tip sorunlar veriyosa söylecek lafım yok.
  • Merhaba arkadaşlar. bir kaç hafta önce MS Wireless Desktop 3000 klavye ve mouse seti aldım. Faresi 5000 serisininkini veriyolar. Klavyemden gayet memnunum. Fakat mouse beni deli ediyor.

Sorun şu ki her şey normal gibi ama (2B ve 3B çizim programları kullanıyorum) scroll tuşu ya aşırı hızlı ya çoook yavaş çalışıyor(dengesiz). İnternet sayfalarında aşağı yukarı çıkarken sorun yok ama mesela winampta da sesi scroll ile kontrol ederken açarken hızlı, kısarken ise aşırı az ilerliyor. çizim yaparken programlarda genelde scroll a basılı tutunca "pan" özelliği etkinleşiyor. Bunda da bir takım sorunlar yaşıyorum. Bu mouse' un sorunu nedir? Nasıl çözülür? Lütfen bir yardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali15

bu sorunlarda hep beni bulur zaten.. kesin banada aynısı olucak en iyisi hiç uğraşmamak.. microsoftun ürünleride bu tip sorunlar veriyosa söylecek lafım yok.
    Aynı tarihlerde aldım. Hala çalışıyor taş gibi :D Şans işi demekki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.