Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
33
Favori
64.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bay baykuş

Konu güzel, konuyu açana teşekkürler. Fakat ortada bir sürü soru ve bilgi kirliliği oluşmuş. Bi düzenlemek isterim konu sahibinin de müsaadesiyle...

Migros ana konusunda @dermani06 isimli kullanıcının paylaşmış olduğu link:

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4191890454173323/

bu linke "google" gibi tarayıcı üstünden giriyoruz. Üstüne tıkladığınızda ve telefonunuzda da facebook yüklü ise telefon size soracaktır hangisi ile açayım diye. Tarayıcı seçip bununla aç demeniz lazım. Bir diğer alternatif de google üzerinden facebook'a giriş yapmanız.

Giriş konusunu halledip kampanya sayfasına girince büyük kampanya görselinin sağ altına "TEKLİFİ AL-KODU AL" yazan kısıma tıklıyorsunuz. Kodu kaydet diyince aşağıda 10 haneli kod ortaya çıkacaktır.

Bir kenara not edin ya da ekran görüntüsü alın bu kodu.

Sonrasında Migros mobil uygulamasına girip sağ alt köşedeki "profil" sekmesine tıklayın. Aşağıya kaydırıp "Şifre ile kampanya tanımla" kısmına tıklayın.

Aldığınız 10 haneli kodu buraya yazıp "TAMAM" yazan yere basın.

Yeşil tik işareti çıkıp kaydedildi derse işlem tamamdır.

ANASAYFAda TBG bölümünde gözükecektir indirim bilgisi.

Hacı yeni üyeliğe mi veriyor biri desin yahu

• daquied kullanıcısına yanıt
    Facebook hesabın uzerinden alıyorsun kodu sonra money kart tanımlı hesabina kaydediyorsun.
  • Teşekkürler.

Kodu uygulamaya girip indirimi tanımladık.

Şimdi migrosta kasiyere tam olarak ne söylememiz gerekli.Çünkü acemi kasiyerlere karşı buda önemli.

En başta money kartımla alışveriş yapıcam diyip telefon numaramızı söylememiz yeterli olur mu, veya alternatif olarak migros uygulamasında money kimliğime tıklayıp üretilen kodu kasiyere mi söyleyelim.

• economist52 kullanıcısına yanıt

Kart,telefon no ya da m. kimliğinden birisi yeterli.

Hayır, yeni veya eski money club üyesi olmanız fark etmiyor. İlk mesajdaki kayıt yaz vs. kısmı yeni üyeler için yazılmış. Üyeliğini nasıl aktif hale getirebileceğine yönelik yazılmış.

• economist52 kullanıcısına yanıt

Uygulamaya girip tanımladıysanız kampanya için bir şey söylemenize gerek yok. Alışverişe başlamadan önce klasik olarak telefon numaranızı söyleyeceksiniz ya da fiziki kartı vereceksiniz veya kimliğimden oluşturulan kodu vereceksiniz. İndirim otomatik olarak düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay baykuş -- 9 Ocak 2021; 2:30:2 >
  • Doğru düzgün yazan yok ki her kampanya da bu oluyor. Ben tecrübemi yazıyorum.

Sadece cep telefonu kullanarak:

Chrome dan Facebook a giriş yaptım

Yeni sekme açarak linki açtım

Altında teklifi al, katıl gibi birşey vardı tıkladım

Teklifi kaydetmelisiniz dedi kaydet dedim

Kod ekranda gözüktü ekran görüntüsü aldım.

Mail olarak geldi.

"Migros" uygulamasını kurdum Sanal market vs diyenler var, sanal markette yok öyle kod girme bölümü falan, 10 dk arattınız bana.

Migros uygulaması üzerinden profile girince şifre kampanya tanımla kısmına girdim aldığım kodu

Sonrasında sanal market uygulaması üzerinden kontrol ettim 25/10 sadece mağazalarda geçerli 8-20 ocak arası aktif olarak gözüküyor.

Konunun ilk mesajında aynı şeyler yazıyor zaten.

• bay baykuş kullanıcısına yanıt
    O yüzden size sordum hocam zaten ben ek olarak şu sanal market olayına takıldım. Yazmış sanal markete girdik oldu vs. Nerden girmiş acaba yok öyle girecek hiç bir yer sanal markette. İki saat aradım. Ben bilmiyordum şahsen migros diye uygulama olduğunu. Bende migros toptan, migros hemen, Sanal market var. Sanal marketi ana uygulama sanıyorum. Her yerde o geçiyor. Meğer ana uygulaması da varmış

Migros uygulaması ayrı bir uygulama. Sahip olduğunuz money kart ile kampanyalara katılıp puanlar kazanabilir, alışveriş geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

"Migros Güncel Kampanya ve Fırsatları [ANA KONU]" konusunu takip ederseniz kampanyalardan, indirimlerden haberiniz olabiliyor. Konu sürekli aktif. Konunun ilk mesajında migros uygulaması ve alışverişler ile ilgili bilgiler de mevcut.

• Uygulamada tam bana göre bölümünde görünmedi benim indirim.
  • 3 tane aldık. Allah bereket versin. Sağol haber için kral

• Sir.Eko kullanıcısına yanıt

kampanyayı tanımlayınca yeşil tik çıktı mı ?

Eğer çıktıysa uygulamayı kapatıp tekrar açın, gelecektir o zaman TBG bölümüne.

• ByBaterist kullanıcısına yanıt

boynerde hopi kodunda sınır var mı yani 5 adet 10 tl elimizde varsa hepsini girebiliyormuyuz

Yeşil tik çıktı ama defalarca kapatıp açmama rağmen görünmüyor.

Uygulamada bir sıkıntı vardır ama yeşil tik çıktıysa ilk alışverişte düşecektir indirim. Otomatik olarak düşüyor. Olur da düşmezse müşteri hizmetleri ile iletişime geçin, kartınıza indirim olarak tanımlanıyor tutar. Bir sonraki alışverişte düşüyor.

Gecenin bu saatinde ilgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederim, keyifli alışverişler.

• Harikasınız sağolun.. hemen yaptım

• Teşekkürler haber veren arkadaşa kodu aldım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.