Şimdi Ara

mikrodalga öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hediye olarak mikrodalga alacağım, ancak özellikleri ve neye dikkat etmem gerektiği konusunda pek fikrim yok
    normal fırınlardaki gibi kek,börek, tavuk vs. de pişirilebilen modelleride var sanrm, bunlar için hangi özellklere bakmam gerekiyor?
    genellikle arçelik ev aletleri kullanrz ve memnunuz, mikrodalgada da iyi bir tercih midir arçelik? bunun dışında hangilerini önerirsiniz?

• KENWOOD

• Electrolux'ün o modeli harika,alabilirsiniz.
    Samsung ve Kenwood bu işin en iyileridir.
    Arçelik de LG tarafından Kore'de üretiliyor.120YTL ve altına bulabilirseniz o da olabilir.
    Ben de zamanında Arçelik alacaktım bayi taksitli fiyatta 140YTL'den kuruş inmedi.Ben de Kenwood almak üzere çıkıp Teknosa'dan 139YTL/7 taksite Samsung aldım.Çok güzel tavsiye ederim.Bu arada Samsung ismi camında yazıyor,resim yanlış yani çok daha şık.
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=115050033&CS_Category=_SBA_903_1662_813_3764&CS_Catalog=_BEYAZ_ESYA&T_Category=_OCAK__FIRIN_VE_MIKRODALGA_FIRIN903

• Bu mikrodalga fırınların aslında pek sağlıklı olmadıkları söyleniyor. Bununla ilgili zamanında bir mail almıştım. Amerika da bununla ilgili bazı çalışmalar varmış. Ama özellikle çalışan bayanlarında çok ilgi gösterdikleri bir ürün. Bizde de premierin ki var ve iş görüyor. Fazla para vermeye gerek yok derim çünkü ben aldığımda aynı ürün başka markalarda 2 katı fiyata satılmaktaydı. Ürün kapasiteleri vs. aynı olan ürünlerdi üstelik.

Saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Electrolux'ün o modeli harika,alabilirsiniz.
    Samsung ve Kenwood bu işin en iyileridir.
    Arçelik de LG tarafından Kore'de üretiliyor.120YTL ve altına bulabilirseniz o da olabilir.
    Ben de zamanında Arçelik alacaktım bayi taksitli fiyatta 140YTL'den kuruş inmedi.Ben de Kenwood almak üzere çıkıp Teknosa'dan 139YTL/7 taksite Samsung aldım.Çok güzel tavsiye ederim.Bu arada Samsung ismi camında yazıyor,resim yanlış yani çok daha şık.
    http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=115050033&CS_Category=_SBA_903_1662_813_3764&CS_Catalog=_BEYAZ_ESYA&T_Category=_OCAK__FIRIN_VE_MIKRODALGA_FIRIN903

Aynı samsung'u bende 129/9 taksite aldım(bonus olduğundan 9 diğer kartlara 6) teknosadan. yalnız kapağın kulp yardımıyla değilde bir düğmeyle açılması pek hoşuma gitmedi bozulmaz inşallah

• quote:

Orjinalden alıntı: ramanujman

Aynı samsung'u bende 129/9 taksite aldım(bonus olduğundan 9 diğer kartlara 6) teknosadan. yalnız kapağın kulp yardımıyla değilde bir düğmeyle açılması pek hoşuma gitmedi bozulmaz inşallah

Piyasada çoğu model bu şekilde düğmeyle açılan kapaklı. Ondan problem çıkacağını sanmıyorum. Gün içinde 5-6 kez çalışıyor bizim fırın ve çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bunun dışında mikrodalga almak isteyen arkadaşlar Arçelik'lerinki de LG'nin malı onları da alabilrisiniz. Ama sadece mekanikleri tercih edin, dijitalleri kullanışlı değil.

Samsung ve Kenwood bu işin ustası.
  • evde 19 lt arcelik mikrodalga var.Lg nin cin deki fabrikasinda uretim.Biraz sesli calisiyo ve de bi aralar kafasina gore isitmama sorunu oldu.Bu aralar morali duzgun ve iyi calisiyo.Sonuc olarak baska markalari dusunseniz daha iyi olur.

eve alacaksaniz da biraz paraya kiyip combo alin.samsung 250 liraya 23lt dijital combo bitane var.thailand uretimi.Kore uretimi gormedim piyasada.kenwood lar da cin mali.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.