Şimdi Ara

Milli Takım'ın başında Rıdvan nasıl olur? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Trapattoni den falan 10 kat iyi olacağı kesin,Türk adam lazım bize Türk...
  • Fatih terimden 10 kat daha iyi iş yapar. Hiç olmassa Sabriyi sağ kanatta, Gökhan Zanı Stoperde oynatmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [KEO]

quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

quote:

Orijinalden alıntı: [KEO]

quote:

Orijinalden alıntı: manyaqmısın

Eğer öyle bişey olursa bida hiçbir kupaya katılamayız.

Son hatirladigim kadariyla Fatih Terim'li milli takim Dunya kupasina katilamadi, hemde giderir gideriz diye atip tutarken. Ayni Fatih Terim oynmayan, yedekte bekleyen Hakan Sukur ve Emre Asik'i surekli kadroda tuttu hatta 11 de oynatti. Cok tarafsizdi coook.

aynı fatih terim son "2008 Avrupa Şampiyonası"nda ülkemizi avrupanın en iyi 4 takımı arasına soktu.Yarı final oynattı.Zamanında Galatasaray'a UEFA kupasını kazandırttı, 4 sene üst üste şampiyon yaptı.Tamam Dünya kupasına gidememizde büyük hataları vardı ama birtek hatasıyla tüm geçmişini bir sinede silemezsin.Çok büyük düşüncesizlik.Türkiye ilk defa dünya kupasına gidemiyor değil.Bundan öncede başka teknik direktörler yüzünden gidemedi.Onlarıda gündeme getirip tartışalım o zaman?
    Rıdvan Dilmen milli takımda başında başarılı olur mu onu bilemem ancak Türk futbolunu, Türk futbolcularını en yakından tanıyan isimlerden biri.Ayrıca yabancı hoca getirtmek intihar olur bencede.1 haftalık bir süre içerisinde o oyuncuları adapte edebilecek, psikolojik yönden ve taktiksel açıdan tam uyum sağlayabilecek bir teknik adam takımla iletişimi güçlü olan teknik adamdır ki bu da Türk bir teknik adamla olacak iştir.Benim görüşüm bu.

Futbolda dun diye birsey yok.!!!

Ee, o zaman sen niye Dünya kupasını konuşuyorsun ?

• Koskoca Türkiyede Milli Takıma hoca olacak tek bir adam bile yok be. Vay anasını arkadaş. Rezilliğe bak.
  • Bal gibi var Rıdvan-Ertuğrul-Şenol-Yılmaz vsvs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Rıdvan kim yahu, maç sonrası atıp tutan şarlatanlardan biri. Maç öncesi de bişeyler sallar, tuttu tutmadı maç sonrası illa söyleyecek bişeyler çıkartır.

Sen kimin yorumlarını dikkate alıyorsun Gökmen Özdenak'ı mı

Yazık yahu.Rıdvan'a bile şarlatan diyen olmuş.Bu ülkede futbola bakış açısı değişmedikçe biz daha çok evimizden izleriz turnuvaları...

ben hiç birini kaale almıyorum, çünkü bişey hakkında konuşabilmek onu iyi yaptığın manasına gelmez.

ki dilin kemiği yok, şu oyuncu şu mevkide oynasa maç böyle olmazdı demenin de bi zorluu yok, çünkü deneme ihtimali yok.

herşey olup bittikten sonra ahmet defansta oynasa mehmet sağ açıkta olsa böyle olmaz vs demek tamamen boş iş.

buna prim vermek te daha boş bi iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Kapasitesi çok yetersiz o iş için.

kapesitesi yüksek olan bir kaç örnek göstersen bize ? adam küçüklüğünden beri bu işin içinde , daha nasıl bir futbol birikimi arıyosun sen ? aragones gibi birimi gelmeli illa ?
    teknik direktör dediğin futbolcularıyla iç içe olmalı , idmanda beraber pas-şut yapmalı... gidip 60-70 yaşında dede getirmekten iyidir..
  • Allah korusun. Sakın !! Yemin ediyorum evdeki milli takım formalarımı yakarım.
  • bir ara Rıdvan Gsye iyi yorum yapınca konu açılmıştı burada herkes taktir etmişti tarafsız vs. Şimdi tüm Gsliler istemiyor Rıdvanı ne zorunuz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmini Vermek İstemeyen Kullanıcı

Allah korusun. Sakın !! Yemin ediyorum evdeki milli takım formalarımı yakarım.

Ne yaptı sana Rıdvan da bu kadar sinir yaptın FT de yakmadınız Rıdvanda mı yakacaksın Alemsiniz yahu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

Fatih terimden 10 kat daha iyi iş yapar. Hiç olmassa Sabriyi sağ kanatta, Gökhan Zanı Stoperde oynatmaz.

Gökhan Zan'ı geçtim.
    Nesi var Sabri'nin ?
    Bosna Maçında oynadığı oyunu unuttunuz galiba hepiniz..
    GG milli takımda ne yaptı 1 tane şey söyleyin bana.
  • Televizyondan konuşmakla antrenmana çıkmak aynı şeyler değil. Rıdvan TV den soyutlayıp kendisini diğer takımlarda kanıtlamalı önce. Yoksa çok adam var Rıdvan' dan bilgili futbol konusunda. ama saf bilgi yetmiyor. Söz geçirebilmek lazım.
  • Rıdvan, hoca sıfatı ile milli takımın başında yapamaz otoritesini koyamaz diye düşünüyorum ama danışman olarak sadece milli takım için sınırlı değil tüm takımlara şüphesiz faydası çok olacak bir spor adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Half Man Half Amazing

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

Fatih terimden 10 kat daha iyi iş yapar. Hiç olmassa Sabriyi sağ kanatta, Gökhan Zanı Stoperde oynatmaz.

Gökhan Zan'ı geçtim.
    Nesi var Sabri'nin ?
    Bosna Maçında oynadığı oyunu unuttunuz galiba hepiniz..
    GG milli takımda ne yaptı 1 tane şey söyleyin bana.

Ne yapmadı ki ?
    Avrupa Klüpleri istedi.Önde gelen klupler.
  • ne olur olacağı belli

solda uğur boral sağda mehmet topuz ilerde semih ortada belki arda(eğer almazsa neden almadınız derlerse vereceği cevapta belli arda barcelonada olsa solda oynar ama türk milli takımında oynayamaz)
  • Milli takımımıza acilen kaliteli bir santrafor bulmalıyız. Şu andaki santraforların hepsini toplasan Hakan Şükür etmez. 20 yıldan beri Hakana hala alternatif bulamadık, çıkaramadık.
    Bütün milli takımları saydığında hepsinin bir santraforları var. İspanya diyorsun hemen Torres, Almanya diyorsun Klose, Brezilya-Fabiano, Fransa-henry, vs.. Türkiye diyorsun elle tutulur adam söyleyemiyorsun.
  • Ne kadar saçma konuşmuşsunuz. Fatih Terim sadece Galatasaraylılarımı çağırdı? Yoksa Şenol Güneş Trabzonlularlamı Milli takım oluşturdu. Azcık Mantıklı konuşun boş muhabbetin lüzumu yok. Taraf olabilirsiniz ama bu mantıksız cevap vermenizi gerektirmez.
  • Fatih Terim'den daha iyi olacağı kesin.

Ama ben milli takımın başına çok daha tecrübeli bir isimin geleceğini düşünüyorum.Hiddinki'in falan ismi geçiyorken Rıdvan getirilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Milli takımımıza acilen kaliteli bir santrafor bulmalıyız. Şu andaki santraforların hepsini toplasan Hakan Şükür etmez. 20 yıldan beri Hakana hala alternatif bulamadık, çıkaramadık.
    Bütün milli takımları saydığında hepsinin bir santraforları var. İspanya diyorsun hemen Torres, Almanya diyorsun Klose, Brezilya-Fabiano, Fransa-henry, vs.. Türkiye diyorsun elle tutulur adam söyleyemiyorsun.

Önce 2 tane stoper bulsunlar. Alayını toplasan Bülent Korkmaz'ın sağ ayağı, Alpay'ın sol ayağı etmez. Abuk subuk milli takımlar 2şer 2şer sallıyor golleri. Yabancı hoca gelsin o yüzden. Sheva gibi bir adam geldi mi hele 3ten aşağı yemiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Milli takımımıza acilen kaliteli bir santrafor bulmalıyız. Şu andaki santraforların hepsini toplasan Hakan Şükür etmez. 20 yıldan beri Hakana hala alternatif bulamadık, çıkaramadık.

Önce 2 tane stoper bulsunlar. Alayını toplasan Bülent Korkmaz'ın sağ ayağı, Alpay'ın sol ayağı etmez. Abuk subuk milli takımlar 2şer 2şer sallıyor golleri. Yabancı hoca gelsin o yüzden. Sheva gibi bir adam geldi mi hele 3ten aşağı yemiyoruz.

Stoperde gerekiyor doğru ama bence ilk öncelik santrafor. Valla bu kadroyla bizde büyük başarı bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.