Şimdi Ara

MİNİ Mp3 PLAYER TAVSİYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: qtex

quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

EP630

O kadar da alaya alınacak bi kulaklık değil

Eminim öyledir

• burası ep-630 a çamur atma yeri deil + ep-630 da o kadar dandik bir kulaklık deil son derece kaliteli ses veren bir kulaklık. daha iyi ses veren daha iyi kulaklıklar var ama ep-630 dalgayı haketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilterish

burası ep-630 a çamur atma yeri deil + ep-630 da o kadar dandik bir kulaklık deil son derece kaliteli ses veren bir kulaklık. daha iyi ses veren daha iyi kulaklıklar var ama ep-630 dalgayı haketmez

Dil ve Anlatım sorunun had safhada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Nur -- 1 Eylül 2011; 14:49:00 >
  • sende de başlıktan farklı gereksiz yere ysafayı şişirme hatası var. ep-630 beyenmiyorsan başka yerde bile getirebilirsin
  • quote:

sende de başlıktan farklı gereksiz yere ysafayı şişirme hatası var. ep-630 beyenmiyorsan başka yerde bile getirebilirsin

Türkçe yazmayı öğren önce.
  • bundan gayli bişi demem artık

lütfen gereksiz yere sayfayı şişirmeyelim sadece mini mp3 palyer tavsiye yazıları yazalım. mümkünse ğ. adlı arkadaşın saçma sapan yazılarını ve benim ona verdiğim cvpları kaldıralım. dili şişmin çatıcak yer arıyo yazık ne derdin varsa burası o derdi dindirme yeri değil gardaş bas git
  • quote:

bundan gayli bişi demem artık

lütfen gereksiz yere sayfayı şişirmeyelim sadece mini mp3 palyer tavsiye yazıları yazalım. mümkünse ğ. adlı arkadaşın saçma sapan yazılarını ve benim ona verdiğim cvpları kaldıralım. dili şişmin çatıcak yer arıyo yazık ne derdin varsa burası o derdi dindirme yeri değil gardaş bas git

Konuşmayı-yazmayı öğren önce, sonra atışırız. Hade iyi bayramlar.

• bence bu çakmasıdır yani çin malı
  • Sana philips gogear spark/02 modelini öneririm.Kısık felan diyorlar ama full sounda gümbür gümbür mübarek.Ayrıca şarkı ve menü geçişleri pürussüz ve çok hızlı.Çakmak cebine bile girecek boyutta.VE DOKUNMATİK.Arkadada clip var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guadl

Sana philips gogear spark/02 modelini öneririm.Kısık felan diyorlar ama full sounda gümbür gümbür mübarek.Ayrıca şarkı ve menü geçişleri pürussüz ve çok hızlı.Çakmak cebine bile girecek boyutta.VE DOKUNMATİK.Arkadada clip var

Full Sound hiç bir halta yaramıyor daha önce denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: guadl

Sana philips gogear spark/02 modelini öneririm.Kısık felan diyorlar ama full sounda gümbür gümbür mübarek.Ayrıca şarkı ve menü geçişleri pürussüz ve çok hızlı.Çakmak cebine bile girecek boyutta.VE DOKUNMATİK.Arkadada clip var

Full Sound hiç bir halta yaramıyor daha önce denedim

Kisiden kisiye degisir tabi.Ama bunda şarkı çalarken arka plana nasıl resim koyacaz onu çözemedim

• Nerede bulurum bu Sandisk Sansa Clip i ve fiyatı nedir?
  • quote:

quote:

quote:

EP630

Eminim öyledir

300-500 milyonluk kulaklîklar kullanîp ep-630 u eziyorsunuz. 0-100 lira arasîndaki kulaklîklarla ep-630 u kîyaslayînca alay konusu olmuyor. Benim hayatîmda kullandîgîm en iyi iki kulaklîk creative ep-630 ve sennheiser cx-200 oldu. Fiyat olarak çok yükseklere çîkamadîm malesef. 0-100 lira arasîndaki kulaklîklar arasînda alînabilcek güzel kulaklîklar bence. ep-630 un fiyatîna yakîn olan kulaklîklara baktîgîmîzda ep-630 dan epey kötü kalîyorlar. Olaylara bu açîdan bakmalî. Ep-630 u alan bass için aliyor, 55 liraya daha iyi bass veren bir kulaklîk varsa söyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevoN -- 25 Şubat 2014; 6:30:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

quote:

quote:

EP630

Eminim öyledir

300-500 milyonluk kulaklîklar kullanîp ep-630 u eziyorsunuz. 0-100 lira arasîndaki kulaklîklarla ep-630 u kîyaslayînca alay konusu olmuyor. Benim hayatîmda kullandîgîm en iyi iki kulaklîk creative ep-630 ve sennheiser cx-200 oldu. Fiyat olarak çok yükseklere çîkamadîm malesef. 0-100 lira arasîndaki kulaklîklar arasînda alînabilcek güzel kulaklîklar bence. ep-630 un fiyatîna yakîn olan kulaklîklara baktîgîmîzda ep-630 dan epey kötü kalîyorlar. Olaylara bu açîdan bakmalî. Ep-630 u alan bass için aliyor, 55 liraya daha iyi bass veren bir kulaklîk varsa söyle.

55 liraya, ATH CKS55-55X, CK303M, Panasonic'in şuan kullandığım bir modeli (tam aklıma gelmiyor), Moxpad X3 vs. vs. daha gider bu.

Kızma hemen hacı gerçekten kötü bir kulaklık.

0-100 lira arasında da CKS77-CKS77X, CKS90 vs.vs.

Bunlardan sonra EP630'ü gördüğün yerde koşarak kaçarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

quote:

Orijinalden alıntı: DevoN

quote:

quote:

quote:

EP630

Eminim öyledir

55 liraya, ATH CKS55-55X, CK303M, Panasonic'in şuan kullandığım bir modeli (tam aklıma gelmiyor), Moxpad X3 vs. vs. daha gider bu.

Kızma hemen hacı gerçekten kötü bir kulaklık.

0-100 lira arasında da CKS77-CKS77X, CKS90 vs.vs.

Bunlardan sonra EP630'ü gördüğün yerde koşarak kaçarsın.

cks 55 in 2.eli 55 liradîr yahu. Ben sîfîr fiyat olarak demistim ama.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.