Şimdi Ara

MİTSUBISHI ELECTRİC KIRGINAME MSZ-FD35VA mı?Toshiba RAS B13-SKVP Super Inverter Daisekai mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İzmir de yasıyorum Toshiba RAS B13-SKVP Super Inverter Daisekai ile MİTSUBISHI ELECTRİC KIRGINAME MSZ-FD35VA arasında kaldım fiyat olarak ikiside 3500tl acele tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: yenergin

Arkadaşlar İzmir de yasıyorum Toshiba RAS B13-SKVP Super Inverter Daisekai ile MİTSUBISHI ELECTRİC KIRGINAME MSZ-FD35VA arasında kaldım fiyat olarak ikiside 3500tl acele tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekürler.

Benim tercihim Toshiba olurdu...
  • quote:

Arkadaşlar İzmir de yasıyorum Toshiba RAS B13-SKVP Super Inverter Daisekai ile MİTSUBISHI ELECTRİC KIRGINAME MSZ-FD35VA arasında kaldım fiyat olarak ikiside 3500tl acele tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekürler.

Bence mitsubishi,bana daha çok güven veriyo nedense
  • Her ikiside eşit gibi, birinin ısıtması 2000 btu fazla diğerinin cop değeri 0,2 gibi fazla ikiside üzmez harika cihazlar.
  • quote:

ikisi de süper cihazlar.şahsi fikrim skvp
  • MİTSUBISHI ELECTRİC KIRGINAME MSZ-FD35VA mıodelini yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum nakit 3.150 ye almıstım ve inanılmaz memnunumm..

sadece o ortadakı gozu kullanmıyorum parayı o tutuyor demıstı satıcı bana bende olmusken en ust modelı olsun dıye almıstım..

fıyat ne cıkarttılar ?
  • Herkeze verdigi biligilerden teşekürler mitsubıshı de kara kıldım nakit 3500tl fiyat verdiler.
  • quote:

Herkeze verdigi biligilerden teşekürler mitsubıshı de kara kıldım nakit 3500tl fiyat verdiler.

emın olun cok memnun kalacaksınız.. sımdıden hayırlı olsun..verılen fıyatta cok ıyı
  • Mesaja cok gec katildim biliyorum ama gene de yazma geregi duydum. Ben su aralar klima almayi dusunuyorum tercihim toshiba ras 13 skvp serisi. Nedenine gelince toshiba ilk olarak inverter teknolojisini 1981 yilinda buldu diger klima ureticileri toshibayi takip etti ve bununla yetinmeyip 2009 yilinda iki asamali rotary kompresoru uretti ki bu teknoloji normal klima gore degil inverter klimalara gore yuzde 30 daha az enerji tasarrufu sagliyor. Ayrica mitsubishinin msz ge serisi klima ile kiyaslasan bile enerji tasarrufunda toshibayi gecemez. Mitsubishi yi kotu demiyorum ama teknolojiyi ureten toshiba. Adamlar uretiyor. En son cikardigi serisi pkvp serisi ki bu seri cop degerleri 5.63 le dunya lideri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: logi666leboss

Mesaja cok gec katildim biliyorum ama gene de yazma geregi duydum. Ben su aralar klima almayi dusunuyorum tercihim toshiba ras 13 skvp serisi. Nedenine gelince toshiba ilk olarak inverter teknolojisini 1981 yilinda buldu diger klima ureticileri toshibayi takip etti ve bununla yetinmeyip 2009 yilinda iki asamali rotary kompresoru uretti ki bu teknoloji normal klima gore degil inverter klimalara gore yuzde 30 daha az enerji tasarrufu sagliyor. Ayrica mitsubishinin msz ge serisi klima ile kiyaslasan bile enerji tasarrufunda toshibayi gecemez. Mitsubishi yi kotu demiyorum ama teknolojiyi ureten toshiba. Adamlar uretiyor. En son cikardigi serisi pkvp serisi ki bu seri cop degerleri 5.63 le dunya lideri

arkadaşım kıyasınız yanlış ge serisi ile skvp kıyaslanmaz. ben tosh düşmanı değilim ama bu tür yanlışlar yapana kadar araştırın derim.

skvpnin muadili fd serisidir yeni ismi ile fh dir. ve en üstün son çıkardığı seridenden cop değeleri iyidir yani skvpden üstündür. artık ge serisi dahi skvpye yaklaşmıştır diyebiliriz. euroventi inceleyiniz pkvp şuan euroventte değildir. sanırım yenileniyor cihaz. mitsubishi electric fh serisi ise ısıtma ve soğutmadaki cop değerleri ile 3+ alabilen tek cihazdır.

ayrıca bu cop değerlerini ikiz rotary kompresörle yakalamamıştır mitsubishi electric. tekli rotary dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: logi666leboss

Mesaja cok gec katildim biliyorum ama gene de yazma geregi duydum. Ben su aralar klima almayi dusunuyorum tercihim toshiba ras 13 skvp serisi. Nedenine gelince toshiba ilk olarak inverter teknolojisini 1981 yilinda buldu diger klima ureticileri toshibayi takip etti ve bununla yetinmeyip 2009 yilinda iki asamali rotary kompresoru uretti ki bu teknoloji normal klima gore degil inverter klimalara gore yuzde 30 daha az enerji tasarrufu sagliyor. Ayrica mitsubishinin msz ge serisi klima ile kiyaslasan bile enerji tasarrufunda toshibayi gecemez. Mitsubishi yi kotu demiyorum ama teknolojiyi ureten toshiba. Adamlar uretiyor. En son cikardigi serisi pkvp serisi ki bu seri cop degerleri 5.63 le dunya lideri

Boynuz kulağı geçer diye bir atasözü vardır. Zibro 7526 da COP 5,23 ama Tos.P serisinin yarı parasından bile aşağı fiyata,üstelik Tos. ikiz rotary kompresör kullanıyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.