Şimdi Ara

Modem Geçmiş Kayıtları ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, arama yaptım ama sorumun yanıtını bulamadım: Sorunumun şu şekilde:

Millenicom müşterisiydim, Ekim ayında yeni teşındığım yere nakil yaptırdım fiber altyapı olduğu için zycell modem gönderdiler (turktelekom dan servis yetkilisi geldi ve modemi verdi ve bağlantıyı açtı),
    şubat ayında ise mecburen bi alt caddeye taşındım ve tekrar nakil yapmak istediğimi bildirdim.Millenicom aynı fiber olmasına rağmen prosedür gereği tekrar modemin değişeceğini ısrar etti ne kadar inkar etsem de.Yine aynı Türk telekom yetkili arkadaş yeni modemi getirdi ve diğer 3 aylık modemi ona teslim ettim.
    1 ay sonra millenicom eski modemi teslim etmediniz faturaya yansıtılacak diye sms attı, bunu müşteri hizmetleri whatsapp hattından ilettim, yanlışlık olabileceğini dikkate almamamı ilettiler.Maalesef bu ay başında gelen faturada eski modemin parasını kitlemişler.Araryıp itiraz ettim durumu anlattım.Bu kez teslim tutanağı almamışsınız onu ibraz edin diyorlar.
    T telekom yetkğlisi arkadaşa ulaştım o da biz öyle bir belge vermöiyoruz sadece merkezden gelen bilgiyle modem teslim edip bağlantı açıyoruz dedi.Şimdi ortada kaldım.

SİZDEN RİCAM: bir önceki modemin seri no ya model bilgileri gibi bilgileri eski kayıtlardan bulmak mümkün müdür ? browserda kurarken saklanmış mıdır acaba? milleni teknik desteğe danıştım sizdeki kayıt vardır belki diye ama onlarda da yok. Eğer bu bilgilere ulaşırsam T Telekom müdürlüğe başvuru yapıp ibraz isteyeceğim.

Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca millenicom2u doğru dürüst bilgi vermeden gereksiz modem değişimi, bunu yaparken telekom tarafından verilen eski modemi kendilerini gönderilmesi gerektiği bildirmemeleri yüzünden yaşattığı bu maduriyeti KINIYORUM.
    Siz Dikkatli olun!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.