Şimdi Ara

Monitör Alacam Yardım Lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG 22 inç E2250V-PN LED LCD 5ms ile SAMSUNG P2350 23 SİYAH arasında kaldım. İkisininde özellikleri ve fiyat'ları şöyle...

-----------------------------------------------------------------------------
    LG 22inç E2250V-PN LED LCD 5ms DVI-HDMI GENIS EKRAN SIYAH

Fiyatı : 285,60 $ + KDV (442,68 TL + KDV)
    Fiyatı : 285,60 $ + KDV

Çözünürlük  	 : 1920 x1080 
    Dikey Tarama : 56 - 75 Hz
    Ekran Boyutu & Özellikleri : 22" LED
    Garanti : 24 AY
    Görülebilir Alan : 170-160
    Konnektör : D-Sub / DVI-D / HDMI
    Kontrast oranı : 1000:1
    Parlaklık : 250 cd/m²
    Renk : Siyah
    Tepkime Süresi : 5ms
    Ürün Kodu : LG 22" E2240S-PN LED LCD 5ms GENIS EKRAN SIYAH
    Yatay Tarama : 30 - 83 Hz

-------------------------------------------------------------------------------------
    23 inçte tam HD: Samsung SyncMaster P2350

433,40 TL

Samsung SyncMaster P2350 

* Büyüklük: 23" köşegen
    * Ekran çözünürlüğü: 1920×1080 tam HD
    * Ekran kenar oranı: 16:9
    * Parlaklık: 300 cd/m^2
    * Kontrast oranı: 50.000:1 dinamik kontrast, 1.000:1 standart (griden griye)
    * Tepki süresi: 2 ms
    * Yatay görüş açısı: 170 derece (CR>10)
    * Dikey görüş açısı: 160 derece (CR>10)
    * Görüntü girişleri: DVI, D-Sub
    * Güç tüketimi: 40W, Stand By'da 1 Watt'tan az
    * Hoparlör: Yok
    * Duvara montaj: VESA 75 mm
    * Ek özellikler: MagicBright 3, kapanma zamanlayıcısı, görüntü büyüklüğü, renk efektleri, özelleştirilebilir tuş, ayar yardımcıları, HDCP
    * Boyutlar: 555.8 x 416.2 x 189.4 mm (stand dahil)
    * Boyutlar: 555.8 x 345 x 63.8 mm (stand hariç)
    * Kutu boyutları: 629 x 426 x 136 mm
    * Ağırlık: 4.8 Kg

Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar 1 haftaya sonra 2 sinden birini yada bildiğiniz daha iyi bir ekranı yanlız "470 YTl'nin" üstünde olmaksızın almak istiyorum. Teşekürler.

• Bence en iyi tercih Samsung olur. Tek eksiği 3D özelliği yok. Bunun içinde monitöre daha fazla para ayırmak gerekir. :)

Biz işte kullanıyoruz. Gayet memnunuz.

http://www.tanbul.com/p/Samsung-SyncMaster-P2350-23-2ms-Rose-Black-Genis-Ekran-LCD-Monitor--58469.aspx
  • Lg 22 serisi gerçekte 21.5". Aslına bakarsan tam 22" olan monitör hatırladığım yok, hepsi 21.5" diye biliyorum. Tavsiyem p2350 ya da b2430h; 425-475 tl fiyattan bulunabiliyorlar sırasıyla.
  • LG Seni yarı yolda bırakacaktır(Teknik Ve Müşteri Hizmetleri).Samsung tercih edebilirsin.Ama sana tavsiyem HP-PHILIPS Gibi ürünlerede gözat.

SAYGILAR
  • samsung ekran üreticisi olarak şuan piyasada en iyilerden oyüzaden samsung al derim pişman olmassın
  • Hepinize açıklamarınız için teşekür ederim arkadaşlar. Aslında benim içimden de Samsung geçyior... Yanlız "LED" olayı çok karıştırdı kafamı. Şuanki düşüncem (%60 Samsung) - (%40 LG) Samsung'u kuzenimde gördüm daha önce çok hoşuma gitti. Görüntü kaliteside çok güzeldi... Yanlız LED'de daha bir farklı oluyor diyorlar... Ayrıca arkadaşımız Samsung'ta 3D olayı yok dedi. Onu tam olarak anlayamadım... Biraz açıklayabilirmisin ?
  •  Monitör Alacam Yardım Lütfen...
    bu led

Monitör Alacam Yardım Lütfen...
    buda normal

resimlerde belli olmaz ama led ile normal arasında çok fark var.led ekranlar daha parlaktır.gözü almaz ağrıtmaz.renkler çok canlıdır. Alacaksan LED Ekran almalısın.3D diye bir şey duymadım talepte edilmiyor zaten.olsada ne farkeder hiç birşey. Uygun fiyatlı Full hd led ekran bir monitör alırsan yarı yolda kesinlikle kalmazsın ama marka seçimini iyi yap.

saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.