Şimdi Ara

Monitör-PS4 sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. AOC i2367fm model monitörümle PS4'ü son 3 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Playstation'u başlattığım anda monitör kendiliğinden devreye giriyor ve görüntüyü aktarıyordu. Ancak geçen gün ne olduysa oldu ve PS4'ü açtığımda ekran 1 saniye gözüküp daha sonra simsiyah oldu. PS4'ü safe mode'da açmaya çalıştıysam da ekrana görüntü aktaramadım. İlginç olan şey şu;

- Monitörümün HDMI çıkışlarında hiç bir sorun yok. Laptop'u bağladığımda her iki portta da sorunsuz çalışıyor.
    - PS4'de de herhangi bir sıkıntı yok. Ev arkadaşımın TV'sine bağladığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
    - Hiçbir HDMI kablosunda sorun yok. 3 hdmi kablosunu laptop-monitör ve TV-PS4 kombinasyonlarıyla denedim. Bu çiftler sorunsuz çalışıyor ancak monitör-PS4 çalışmıyor.

İşin garip tarafı bu monitörü PS4'ü aldığım günden beri hiç sorun yaşamadan yaklaşık 3 ay kullandım. Bu sorunun üzerine aklıma gelen ve internette gördüğüm herşeyi denedim. Denemelerimin birinde ekranda 2 saniyeliğine "No input support" yazısı çıktı ve hemen kayboldu.

Tavsiye ve çözümlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disast3r -- 15 Şubat 2015; 16:36:40 >

• Sorun monitörü prizden söküp tekrar takınca çözüldü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.