Şimdi Ara

Motor tavsiyesi-rica (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Burgman'ın değerleri nasıldır acaba? Max hız, yedek parça fiyatları sağlamlığı vs. bir de 200'lük motor nasıl bir performans gösterir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol Tevfik

Burgman'ın değerleri nasıldır acaba? Max hız, yedek parça fiyatları sağlamlığı vs. bir de 200'lük motor nasıl bir performans gösterir acaba?

Burgman 400 ve 600 kullanma fırsatım oldu. 200 kullanmadım ama çevremden aldığım yorumlar olumlu ve yakından inceleme fırtasm oldu (Genel görünüm olarak ) . Suzuki Burgman sağlam bir maxi scooterdır . Yani Maxi scooter denilince geniş bir bagaj, rahat bir oturuş, konfor, biraz da cüsse ararım şahsen . Burgmanın bu istekleri tam anlamıyla yerine getirdiğini düşünüyorum . Diğer sınıflarına göre yakışıklı duran ilgi çeken bir scooterdır . Cüsse bakımından biraz geniş olması trafikte ÇOK AZ da olsa fazla farkedilmeni sağlar . Dengeli ve oturaklıdır . Parça konusuna gelirsek, kolay kolay elinde kalmaz orası burası dökülmez fakat biyerini vurursan çatlak ezik vs. (Daha büyük kazalardan söz etmiyorum ) biraz cebini yakar . Memnun kalacağını düşünüyorum, almadan önce kafandaki motorları yakından inceleyip üstüne bir oturmanı öneririm . İmkan varsa test sürüşü de yapabilirsin . İstediğin motoru alman dileğiyle .

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

Şu titreyen motorlardan değil bunlar değil mi hocam?

Değil. Biri kawasaki diğeri honda daha iyisi yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalipso

quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

Şu titreyen motorlardan değil bunlar değil mi hocam?

Değil. Biri kawasaki diğeri honda daha iyisi yok zaten

Cahilim yapacak bir şey yok
  • Arkadaşlar inazuma'ya baktım da artıları/eksileri neler acaba?
  • Haklısın gerçekten çok güzel açıklanmış bir çok kullanıcı Inazuma'yı önermiş. Ayrıca bütçeme de uyuyor, yarın gidip bir test sürüşü yapacağım.
  • Aprilla Scarabeo 200İe kullanıyorum...sehirici icin cok ideal bir motor...sehirlerarası ulasımda 100km mesafeyi gecmemek kaydı ile sorun cıkarmaz...ancak daha uzun geziler seyahatler planlarsan biraz yorucu olur...yakıt konusunda cok cimri...3.5 litre üzerine cıkaramadım naparsam yapayım...ortalama tuketimi 3.1 litre civarı...200cc ve 21 beygir bir motora gore cok cevik ve guclu bir motor...lastikleri on ve arka 16';bu da ekstra guvenlık ve konfor veriyor...tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.