Şimdi Ara

Motul Yağların Orijinal Olduklarını Nasıl Anlarız. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
8
Favori
52.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Motul xclean 8100 fe 5w30 yağ aldım karekod okuttugumda mercedes sayfasında motul yazısı cıkıyor sizdede bu sekilde mi gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altı üstü bir yağ bu kadar anlam yüklemeyin , önceden motul kullanıyordum , son bakımda lique molly kullandım hiçbir fark görmedim. Sessizlik ve performans aynıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Altı üstü bir yağ bu kadar anlam yüklemeyin , önceden motul kullanıyordum , son bakımda lique molly kullandım hiçbir fark görmedim. Sessizlik ve performans aynıydı.

Lique Moly ve Motul aynı yüksek kalite de ürünler olduğu için olabilir mi? Benim gibi ELF den sonra Motul kullansaydın aradaki farkı görürdün
  • Internetten alınan yaglarda hile olabilir yorumlara bakıp alırsanız bi sıkıntı yok ben n11 den yorumlara göre aldım ayrıca motul yağlar çok iyi bende honda civic 2008 otomatik vites araç var motul 10w40 yağ koydum yakıt tasarruf u sağladı araba çok sessizleşti 33 krs yakan araba 25 krs yakmaya başladı (lpg 3.50 krstan ayrıca Başka numara yağ kullanmayın servisle görüştüm en iyi yağ Bizim için 1040

• Bakıma 1000 km kaldı. Yağı Kullanmak için sabırsızlanıyorum yazın 2 adet almıştım gg koduyla. 5 lt olanı 95 tl, 4 lt olanı 105 liraya almıştım

Motul Yağların Orijinal Olduklarını Nasıl Anlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Bakıma 1000 km kaldı. Yağı Kullanmak için sabırsızlanıyorum yazın 2 adet almıştım gg koduyla. 5 lt olanı 95 tl, 4 lt olanı 105 liraya almıştım

Gg hangi satıcıdan aldınız hocam? Orjinalligini teyit ettiniz mi

• Almayarak. Motul dandik bir yag .motorunuza koymayin. Motul piyasada takim tutmak gibi tutuluyor. Yeterince açık söyledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O degil de, bagaj kapagina motul stickeri yapistiran herkes motul mu kullaniyor?
    Ozellikle corca c 1.7dti isuzu motorlularda görüyorum hep duman kalkinca

• Up

• geçen hafta 8100 xclean fe aldım aracıma. dandik bir yağ diyen çok bilmişlerin lafına bakmayın siz. daha önce de kullandım. kaliteli bir yağ.
  • Orjinal olup olmadığını nasıl anlarız? Karekod falan denedim Mercedes sayfası gibi bir yere yönlendirdi.

• .Predatör. kullanıcısına yanıt
    hayırlı gunler motul yag 5-30 gg den aldım akdenız bolge bayısınden aldıklarını belırttıler.
    Diğer arkadaslarında belirttiği gibi ürünün sahtesi gırıla gidiyor. yağı henuz kullanmadım 1-2 gune kullancagım.
    youtube da orıjınal kıyas vıdeoları var.
    Kutu yapılabilir ki yapıyorlar( 90 larda calgon için benzer soylemler vardı hatta bır tır dolusu bastılar vs dıye pıyasa bır sehırde)
    etıket mevzu çıft taraflı oradan yakalanabilir ama yada yag kapagı cıkarıldıgında kapak boyunun sahtelerde kısa kaldıgını belirtmişlerdi.

Castrol alıp netten ustasında yagın rengı ve akısından yagın cakma oldugunuda okumustum. Velhasılı yag degısım sırasında ustada yaga yorum yapabılır.
    DEneyımlerı yazarım ıns
  • MOTUL YAĞ ORİJİNALLİK TESTİ
    Taner Aydınyoutube
    MOTUL YAĞIN ORİJİNAL OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR? QASHQAİ XTRAIL KADJAR İÇİN UYGUN MOTUL YAĞI HANGİSİDİR?
    https://www.youtube.com/watch?v=jE3-a_jyDy0&lc=Ugzw11Pq0YhOPbOjs3B4AaABAg.9CuEZnx7dPG9Cwo4j927l2

Motul Yağların Orijinal Olduklarını Nasıl Anlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

geçen hafta 8100 xclean fe aldım aracıma. dandik bir yağ diyen çok bilmişlerin lafına bakmayın siz. daha önce de kullandım. kaliteli bir yağ.

onlar sahtesini almis o yuzdendir buyuk ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

Almayarak. Motul dandik bir yag .motorunuza koymayin. Motul piyasada takim tutmak gibi tutuluyor. Yeterince açık söyledim.

siz de sahtesini kullanmissiniz demek ki.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.