Şimdi Ara

MP3 playerim bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Creative Muvo TX FM 1GB'lık mp3 playerim bozuldu. Nerede tamir ettirebilirim. Yandı galiba da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erginer1 -- 2 Haziran 2006; 17:28:27 >

• arkadaşlar bi cevap verin yaw..
    yok mu tamir edecek bi yer?
  • cihazı garantisiz mi satın aldınız?..
  • hocam creative sağlam bir markadır nasıl yaktınız?
  • flash modellerin tipik format sorunu olmasın o?
    cihazı açıyorsunuz ama kilitleniyorsa firmware yükleyin düzelir.
  • flashtır bana göre servisine götür cüzzi bir miktara flash atıcaklarını umuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erginer1

Creative Muvo TX FM 1GB'lık mp3 playerim bozuldu. Nerede tamir ettirebilirim. Yandı galiba da..

ne oldugunu , nasıl oldugunu anlatırsan yardım etmeye calışırım.
  • Genelde donanımsal değil yazılımsal problemler oluyor bu tip aletlerde. Sorunu net anlatırsan bir şeyler diyebiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Creative -- 6 Haziran 2006; 14:21:36 >
  • Sorun şu;
    -Creative Muvo Tx Fm 1GB'lık alet, bunu doğubank'tan 200YTL'ye şubat 2006'da aldım.
    -Bir kaç haftadır zor çalışıyordu, şöyle ki; bilgisayara takınca bilgisayar görmüyor, takılıyken biraz oynatınca usb'ye bastırınca ara sıra görüyordu.
    MP3 player şeklinde kullanırken de açılmıyor, iki parmakla biraz sıkıştırarak bastırınca görüyordu, ama basıncı kaldırınca tekrar kapanıyordu.
    -Bir çok bilgisayrda denedim
    -Bir çok pille denedim.
    -sonra bilgisayara takılıyken, ve bilgisayar bunu görmez iken, bi elledim aleti o da ne! acayip ısınmış, neredeyse el yakacak.
    -benim düşüncem bu alette temassızlık vardı, en sonun da da kısa devre oldu.
    - muhtemelen bir parçası yandı, ve devresi hasar gördü diye düşünüyorum.

garantisiz mal. Tamir edilebilir mi acaba? ve nerede edilebilir?
    TEŞEKKÜRLER.

• creative satan bir yere git. onlara muhtemelen tamir için cihazlar geliyordur.garantisiz olsa bile para kazanacaklar sonuçta tamirden. yardımcı olabilirler.
    uğraşmak istemezlerse en azından telefon numarasını iste tamir için yolladıkları yerin.
  • getiren firma multimedya...
    www.multimedya.com
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.