Şimdi Ara

MSI Z77A-GD65 veya Asrock Z77 Extreme6.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Intel i5 3570k işlemci yanına anakart alacağım. Araştırmalarım sonucu başlıkta belirttiğim iki anakart arasında kaldım. Asrock'un MSI'ya karşı gözle görülür üstünlüğü, ön panele takılabilen aparatı dahil 8 tane USB 3.0 çıkışı olması. MSI'da sadece 2 tane slot bulunuyor. MSI'ın Asrock'a üstünlüğü ise ses çıkışı(çoğu onboard anakarta göre çok iyiymiş) ve fiyatı. USB 3.0 MSI'da 4 tane olsaydı gözüm kapalı alacaktım ama gerçekten 2 tane az. İhtiyacım olacağını düşündüğümden takılmış durumdayım. Keşke ön panele takılan bir aparat olsa ama yok sanırım.

http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/msi-z77a-gd65-z77a-gd65-intel-z77-soket-1155-ddr3-2667mhz(-oc)-hdmi&dvi-anakart/productdetails.aspx?I_ID=59267

http://www.webdenal.com/asrock-z77-extreme6_438607.html#

Fiyat farkı şu an 54 lira olarak görünmekte. Yukarıda belirttiğim fark ve koşullar dışında eklemek istediğiniz ve seçimimi kolaylaştıracak fikriniz/bilginiz varsa bekliyorum. Umuyorum ki birinci elden kullanan arkadaşlar vardır.

Şimdiden teşekkürler.

• Msi z77a-gd65 kullandım çok güzel bir kart. Hiç bir sorunum olmadı ondan önce msi big bang marshall kullanıyordum vede aralarında bir fark yok diyebilirim. Anakartların üstünde usb 3.0 bağlantısı yapabilmek için çıkış bulunuyor buna aparat alıp takabilirsin usb sayısı artar bu şekilde.
  • asrock otomatiğe bağladı 3-4-6-9-11 bu gidişin çokta sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.msi z77a-gd65 ise sağlam karttır kullananı kesinlikle yarı yolda bırakacak bir kart değil hem oc kabiliyeti hem sağlamlık hemde stabilitesi ile uzun süre kullanabileceğin bir tercih olur kanısındayım.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. Sanıyorum ki MSI'a doğru F/P ürünü olduğu için kayıyorum. USB slotlarının çoğaltıldığını da öğrendikten sonra artık kafam rahat.
  • GD55 KULLANICISI OLARAK

MSI Z77A-GD65
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.