Şimdi Ara

Msn'e Giremiyorum :( (ss'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Msn'e Giremiyorum :(  (ss'li)

Bi bakın

• Saat filan doğru
    Anahtar bağlantı noktalarında hata veriyo
  • burak sil yeniden yükle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 27 Temmuz 2008; 22:51:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

burak sil yeniden yükle

Ya başka yolu yokmu
    Tembelimdir biliyon
  • Forum kuralları derki;

2) Konularınızı lütfen ilgili bölümlere açınız. Teknik konular ilgili bölümlerine aittir.Sorularınıza hızlı yanıt almak için konu dışına ait olmayan konuları bu bölüme açmayınız. Bu konular taşınmayıp, silinecektir.Fıkra, komik olaylar ve eğlence ile ilgili herşey Mizah / Eğlence , Spor ile ilgili herşey Futbol ya da Diğer Sporların Gündemi , MSN ile ilgili herşey MSN ve türevleri , film, müzik ve kitaplar adına her şey Sinema - Müzik - Kitap bölümüne aittir.

Kirletmeyin şurayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Night -- 27 Temmuz 2008; 22:57:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uNavaiLabLé

quote:

Orjinalden alıntı: To die

burak sil yeniden yükle

Ya başka yolu yokmu
    Tembelimdir biliyon

sil yeniden yükle msn sonuçta 15gblik oyun değil

• dns ayarlarıyla oynadıysan otomatiğe çevir
  • Aynı Hata Bende Vardı Silip yükledim Silip yükledim 3 kere tekrarladım şimdi ne siliniyor ne yükleniyor o yuzden silip yükleme saat ayarlarından güncelle de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.PainKiller -- 30 Temmuz 2008; 22:55:15 >
  • beyler lütfen biri acil yardım etsin 50 kere konu açtım kimse umruna bile takmadı bari siz cvp verin hata kodu bu 80048820 bu nalet zımbırtının istediği herşeyi yaptım olmadı format mı atayım şimdi ne ne halt yapayaım acil yardım
  • Dns'e 168.95.1.1 yazarmısın? Dene bakalım olucak mı? (:
  • abi ilgin ve alakan için çok tşk ederim fakat dns ayarlarını nerden değiştirioduk :)
  • ya şimdi buldum netten nasıl yapılacağını faket yene olmuo :( neden olabilir ya kaç gündür msn ye giremiyorum ltfn acil yardım
  • bi ALLAH ın kuluda yardım etmio ya yazıklar olsun ne diyim başka bide forumumuz yardımsever diye geçiniyoruz helal olsun ne diyim başka

NOT: isteyen yöneticiye şikayet edebilir isteyen banlayabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnakeMannn

bi ALLAH ın kuluda yardım etmio ya yazıklar olsun ne diyim başka bide forumumuz yardımsever diye geçiniyoruz helal olsun ne diyim başka

NOT: isteyen yöneticiye şikayet edebilir isteyen banlayabilir

O kadar sinirlenme Herkes bakıyordur belkide bilmiyordur bu kadar olay çıkarmana gerek yok en iyisi format at ben öle yapcam aynı hata bendede var şu anda web msn dan giriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.