Şimdi Ara

Msn ve yabancı sitelere girememe(TTnet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizde de aynı sorun var mı acaba hiçbir yabancı siteye girmiyor ve msn e girmiyor fakat dh gibi türk sitelerine giriyor bu son 1 aydır çok olmaya başladı özellikle şu 3g zımbırtısı geldiğinden beri benimle aynı dertten muzdarip arkadaşlar varsa bekliyorum yorumlarınızı

• Evet sorun var yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Evet sorun var yine.
    Aynı sorun bendede var..Söylediğiniz gibi son 1 aydır çok olmaya başladı.

Parayı almaya geldimi günü gününe alırlar ama doğru dürüst hizmet yok..Reklam yaparlar birde "uçan internet" diye görüyoruz..Ülkenin en büyük şehirinde daha veremiyorsunuz düzgün net'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bryan7 -- 15 Ağustos 2009; 1:30:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bryan7

Aynı sorun bendede var..Söylediğiniz gibi son 1 aydır çok olmaya başladı.

Parayı almaya geldimi günü gününe alırlar ama doğru dürüst hizmet yok..Reklam yaparlar birde "uçan internet" diye görüyoruz..Ülkenin en büyük şehirinde daha veremiyorsunuz düzgün net'i.

Alıntıları Göster
    sanırım sorun birtek ttnet te.. msn deki online sayısı fark edilir derecede düştü birden :). kalanların hepsine sordum (birkaç kişi) hepsi smile adsl'li..

• quote:

Orijinalden alıntı: cnorkun

sanırım sorun birtek ttnet te.. msn deki online sayısı fark edilir derecede düştü birden :). kalanların hepsine sordum (birkaç kişi) hepsi smile adsl'li..

Alıntıları Göster
    Hala düzelmedi..TTnet'e saygı ve sevgiler.
  • quote:

Hala düzelmedi..TTnet'e saygı ve sevgiler.

Alıntıları Göster
    Aynen adam gibi bir oyun oynayamadım.
  • quote:

Aynen adam gibi bir oyun oynayamadım.

Alıntıları Göster
    Şu gece benim sövdüğüm kadar 10 adam daha sövse zaten yatacak yerleri olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonhanedan

Alıntıları Göster
    Rezaletten başka birşey değil bu..Son 1 aydır haftada mutlaka 1 kez gitti böyle net..2009 yılındayız dünyadaki en pahalı internet hizmetini almak için para ödüyoruz..Onuda doğru dürüst kullanamıyoruz.

Birçok kişi kendi pc'sinde sanıp format attı pc'lerine..Telefon açarsanızda modemde - kablolarınızda sorun var diye yalanda söylemekten çekinmiyorlar.

Yeter Artık TTnet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonhanedan

Alıntıları Göster
    İllet gibi msn açılmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Revenge*

İllet gibi msn açılmıyor...

Alıntıları Göster
    TTNET ? STRET!

msn in dışında bazı internet sitelerine ve online oyunlara da bağlanamıyorum, wiro zıkkım ayağna o meşhur "alt yapı çalışmalarından" ötürü bağlanamıyorsak hiç şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLyaTRe

TTNET ? STRET!

msn in dışında bazı internet sitelerine ve online oyunlara da bağlanamıyorum, wiro zıkkım ayağna o meşhur "alt yapı çalışmalarından" ötürü bağlanamıyorsak hiç şaşırmam.

Alıntıları Göster
    artık sabah 8, 9 a kadar düzelmez.
  • quote:

Alıntıları Göster
    TTNet. Sakıncalı İnternet.
  • quote:

Hala düzelmedi

Hotmail.com'a bile girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Hala düzelmedi

Hotmail.com'a bile girmiyor

Alıntıları Göster
    saat 9 oldu ama hala yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakoviko

saat 9 oldu ama hala yok :(

Alıntıları Göster
    bendede aynı sorun devam ediyor dün akşamdan beri böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: betten

bendede aynı sorun devam ediyor dün akşamdan beri böyle

Alıntıları Göster
    http://www.tillate.com/

http://www.whois.sc/

Bu iki siteyi acamiyorum Dunden beri, acabilenler bilgi verebilir mi?

level3 cikislari artik gorunmuyor Amerika merkezli bir ip ye Tracert cekildiginde...

• quote:

Orijinalden alıntı: PcDestek

http://www.tillate.com/

http://www.whois.sc/

Bu iki siteyi acamiyorum Dunden beri, acabilenler bilgi verebilir mi?

level3 cikislari artik gorunmuyor Amerika merkezli bir ip ye Tracert cekildiginde...

Alıntıları Göster
    Ben yurt dışından hiç bir siteye bağlanamıyorum dün geceden beri. amerika avrupa almanya farketmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

Ben yurt dışından hiç bir siteye bağlanamıyorum dün geceden beri. amerika avrupa almanya farketmiyo

Alıntıları Göster
    Piyuuw desenize sorun ttnetten. Artık modemi rahat bırakabilirim. ( Biraz kaba davrandım sanıyorum dün geceden beri D: )
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

Alıntıları Göster
    hotmail, yahoo, youtube gibi sitelere girebiliyorum fakat bazı yabancı siteler açılmıyor.http://www.tillate.com/ açılıyor fakathttp://www.whois.sc/ yanıt vermiyor.

• quote:

Rezaletten başka birşey değil bu..Son 1 aydır haftada mutlaka 1 kez gitti böyle net..2009 yılındayız dünyadaki en pahalı internet hizmetini almak için para ödüyoruz..Onuda doğru dürüst kullanamıyoruz.

Birçok kişi kendi pc'sinde sanıp format attı pc'lerine..Telefon açarsanızda modemde - kablolarınızda sorun var diye yalanda söylemekten çekinmiyorlar.

Yeter Artık TTnet.

aslında dünyanın en pahalı netini kullanmıyoruz bana kalırsa epeyde ucuz. 1 yıl kenyada kaldım ben internete üye olmak zaten 360 sadece üye olmak. ve 256 sınırsız alırasnız 100 tl de aylık fiyatı var ilk ay ödediğiniz para 460 oluyo. herneyse ben bu sorunu anlayamadım. kaç gündür evden giriyorum çok rahatça. kesilme olmadan 800-940 arası bütüngün download yapıyorum. ben çok memnunum şuan ttnetten

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.