Şimdi Ara

MTP mi UMS mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ya eminim daha önce defalarca sorulmustur bu ama forumda rastlayamadım şimdi sorum su iriver T10 kullanıyorum cihaz MTP bunu UMS'ye çevirmek ses kalitesini yükseltir mi bir de UMS'ye çevirmiş arkadaşlar varsa ve yorum yazarlarsa cok sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: hangar_18

merhaba arkadaşlar,
    ya eminim daha önce defalarca sorulmustur bu ama forumda rastlayamadım şimdi sorum su iriver T10 kullanıyorum cihaz MTP bunu UMS'ye çevirmek ses kalitesini yükseltir mi bir de UMS'ye çevirmiş arkadaşlar varsa ve yorum yazarlarsa cok sevinirim

1,5 ay T10 kullandım , bendeki cihaz UMS idi, UMS ile MTP arasında ses kalitesi farkı olmaz. UMS'nin rahatlığı sürükle-bırak yöntemiyle istediğin tür dosyayı atabilmen,yani bi nevi flash disk veya taşınabilir disk gibi kullanabiliyosun. MTP'den UMS'ye çevrilebiliyor merak etme,şimdi hatırlamıyorum nasıl yapıldığını ama forumda bu konuda bilgiler mevcut

• UMS flash disk gibi diyorsunu da bende T30 var yeni aldım 1 ay oluyor ve aşırı derecede memnunum bide 50 milyona creative kulak içi izalasyonlu kulaklık aldım sürekli srs açık ve çok memnunum ses de 20 yi zaten çok nadir geçiyorum. SEs kalitesi mükemmel 1.70 firmware var.

Şimdi MTP ile UMS arasındaki fark üsrekle bırak diyorsunuz ben bütün mp3lerimi klasör klasör dışarda hazylayıp sürekle bırka yaparak atıyorum hiç bir yazılım kulanmadan sonra isteidğim uzatantıda dsoaya da atabiiyorum demin denedim.

Fakat canımı sıkan tek şey wma uzantılı dosyaları okutamıyorum çalmıyor kendi wma olarak sses kaydı yapıyor ama wma dönüşmüş bir şarkıyı okumuyor.

Amacım 256kbps 96khz 24bit bir şarkı yapıp onu atıp yüksek kalitede fıstık gibi dinlemek ama mp3 den başka çalmıyor alet çok sinirimi bozdu kafayı yicem hadi 96khz den geçtim, 128kbps 44khz 16 bit şarkı yaptım en düşük düzeyde onuda çalmadı wma diye. hemen diğer bi şarkıya geçiyor.

• h10 20gb var
    ums tabiki aktarım hızı hızlı ve sorunsuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hangar_18

merhaba arkadaşlar,

http://forum.donanimhaber.com/m_12813049/mpage_1/key_vibez//tm.htm#12813049

burda anlatılanları yap büyük ihtimalle olur, bu arada ses kalitesi ile bunların hiç alakası yok...

• +1
    quote:

Orjinalden alıntı: Jason B.

h10 20gb var
    ums tabiki aktarım hızı hızlı ve sorunsuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.