Şimdi Ara

Mu-Omega AçıLDı!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst konuda alıntı yapılarak anlatılmış yararlanabilirsin.
  • cilent download'ı seeitworkse yönlendirmişsiniz fakat çok yavaş iniyor artı. siteye koymuş olduğunuz patch te bi sorun var.kaç sefer indirdim içindeki dosyalar hatalı gözüküyor.istersen bi daha deneyin olmassa yenileyinde servere bizde gelelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BYREİS -- 11 Kasım 2008; 21:30:19 >
  • Beyler ve bayanlar önce siz şikayyetlerinizi söylemeniz Mu-Omega TeaM olarak bizi grurlandırdı.İyi bir mu online serveri yaşatmaya calışıyoz ve ilk fidan aşamasındayız siz eksiklerimizi söyledikce bizde o eksiklerimizi bir an önce kapatmaya calışıcaz.Hepinize Teşekkür ederiz. . . . !!
  • Siteyi değiştirrrr oku üst topici alıntı yapılmıs ben o sitede hack yedim muweb09 a döndüm yoksa benim sitem güzeldi ama önemli olan playerların güvende olduklarını hissetmeleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkda

Beyler ve bayanlar önce siz şikayyetlerinizi söylemeniz Mu-Omega TeaM olarak bizi grurlandırdı.İyi bir mu online serveri yaşatmaya calışıyoz ve ilk fidan aşamasındayız siz eksiklerimizi söyledikce bizde o eksiklerimizi bir an önce kapatmaya calışıcaz.Hepinize Teşekkür ederiz. . . . !!

iyi güzelde benim yazdiklarım hakkında bişey göremedim oyuna giremedim arkadaşim patch sorununu halletmediniz sanirim. ok. sizbilirsiniz. iyi geceler bol şans.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BYREİS

quote:

Orjinalden alıntı: darkda

Beyler ve bayanlar önce siz şikayyetlerinizi söylemeniz Mu-Omega TeaM olarak bizi grurlandırdı.İyi bir mu online serveri yaşatmaya calışıyoz ve ilk fidan aşamasındayız siz eksiklerimizi söyledikce bizde o eksiklerimizi bir an önce kapatmaya calışıcaz.Hepinize Teşekkür ederiz. . . . !!

iyi güzelde benim yazdiklarım hakkında bişey göremedim oyuna giremedim arkadaşim patch sorununu halletmediniz sanirim. ok. sizbilirsiniz. iyi geceler bol şans.

Yahu 1.04h ye patch yapmakta ne var? Açıcaksın Main.ini yi yazıcaksın ip adresini bukadar basit..ßunu sende yapabilirsin hemen kestirip atmaHerşeyi devletten beklemeyin demi

• işim yok bide onlamı uğraşayım uğur.önemi yok geçti gitti başka servere bakarız malum serveri bol bi ülkeyiz. iyi geceler.
  • Byreisy beyfendi sizin takdiriniz main ine yaziyorum ipi ama patch yoq elimdeki seeitworks indirdigim client bozuk herhalde ya ben kendim oyuna giremiyorum arkadaşın gelmesini beqliyorum lütfen k.bakmayın
  • Artık patch sitemize eklenmiştir bir sorun yoqtur ve Kendi clietimize en kısa zamanda koyulcaktır.!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ActionMu

Üst konuda alıntı yapılarak anlatılmış yararlanabilirsin.

ALıntı? Derken. AnLatimi BuLursan GeL Yaz..

Su Foruma Girip Bişey Yazmak istemiyorum. Sen HaLen KaşınıyoRsun.. Lafını BiL Konus. Emege Saygın OLsun.
  • MuWeb dosyalarının içinde INSTALL NOTES diye bir txt var.Açalım onu.

MuWeb 0.9 Free / www.muweb.org 

INSTALL STEPS:
    x. This version of MuWeb Require Zend Optimizer, most of the webserver don't have this
    module installed, to install this module check page www.zend.com
    Xampp Webserver, have Zend Optimizer module installed, if you don't want to bother installing
    Zend Optimizer on other webservers use xampp.

1. IF YOU USE MD5 DO THE NEXT STEPS:
    + Copy WZ_MD5_MOD.dll in c:\program files\microsoft sql server\80\tools\binn
    WZ_MD5_MOD.dll can be found in folder INSTALL STUFF\WZ_MD5_MOD.dll
    + Run the next code in SQL QUERY ANALYZER using Master database:
    ---------------------------------------------------------------
    exec sp_addextendedproc 'XP_MD5_EncodeKeyVal', 'WZ_MD5_MOD.dll'

2. Edit config.inc.php with your settings
    * $muweb['db_host'] - Host where sql server is hosted
    * $muweb['db_name'] - MU Online default database (MuOnline)
    * $muweb['db_name2'] - MU Online secondary database (Me_MuOnline)
    Note: If you use only 1 database (MuOnline) leave MuOnline
    * $muweb['db_user'] - SQL access user
    * $muweb['db_password'] - SQL accesss password
    * $muweb['connection_type'] - Connection of MuWeb 0.9 with SQL SERVER
    + ODBC - Run the reg file before install MuWeb 0.9,
    can be found in folder INSTALL STUFF\MuWeb.reg

3. Enable MOD REWRITE - Go to apache\conf\httpd.conf , open it, find #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so, delete # from the front save and restart webserver

4. Run in borwser install.php
    * Step 1 - Required Apache Mods
    + GD Image Library - Can be enabled from php.ini, search for ;extension=php_gd2.dll, delete ; from the front close document and save
    + Zend Optimizer - Can be enabled from php.ini (in xampp\apache\bin\php.ini), search for zend.ze1_compatibility_mode = Off, change Off to On,
    Search zend_optimizer.enable_loader = 0, change 0 to 1, close document and save
    + Zlib - Can be enabled from php.ini, search for ;extension=php_zlib_filter.dll, delete ; from the front close document and save
    + Mssql - Can be enabled from php.ini, search for ;extension=php_mssql.dll, delete ; from the front close document and save
    + Mod_Rewrite - In xampp this mod is already enabled, in others webservers you can enable it from httpd.conf
    * Step 2 - Connecting To Databases
    * Step 3 - Checking,Altering Tables
    * Step 4 - Password Encryption Type
    + NO MD5
    + MD5 ENCRYPTION - Make sure you have complete Step 1. from the top of INSTALL NOTES
    * Step 5 - Create Administrator Account
    * Step 6 - Install Finished

SUPPORT
    http://www.muweb.org

ßu anlatımın Türkçeye çevriltilmişi.Xampp kurulumuna birşey diyemeyeceğim belki sen anlatmışsındır ama muweb9 kurulumu alıntı

• Emin OL İkisinide ben AnLattım. MuWeb 9 KuruLumuyLa notices.txt'deki anLatımLar farkLi..

DikkatLi Okursan Sende anLarsın FarkLı OLup OLmadıgını.
  • Sizler olmazsak bizlerde olmayız he
    Şımartma şunları
  • anlaşıldı açılış standart olarak uzun sürcek gene xD bide arkadasn konusması dkkatmi cekti hayret dh de böle konusanlarda mı wardı saygı cerceveleri icnde gözlerm yasardı xD
  • Kopyala Yapıştır Yapılmış Olduğu �� Gibi Karakterlerden Bellidir. Açıklamamı Yaptım Gerisi Beni İlgilendirmiyor... Herkeze İyi Akşamlar.

quote:

Bu Hack OLayi İçin YayinLamakta BuLunuyoruz.
    MiLLetin EmekLerine Sahip Kimse Cıkmazsa Bilinki Mu-Adana HerŞekiLde Yardimda BuLunacaktir.

We AnLatiMa GeceLim..

MuWeb 9 KuruLumu & Xampp

Mu Web 9 KuruLumu İçin xampp KuLLanmamiz GerekLidir.
    1) TikLayin -->>http://www.softpedia.com/progDownload/XAMPP-Download-32107.html <<-- İndirin XaMpp.
    2) İndirdikten Sonra XaMpp�ı KuruN. Kurduktan Sonra (c:\xampp) Bi Dosya Goreceksiniz.
    3) C:xampp/htdocs dosyasının içinde ne varsa siLin.

4) MuWeb 9�un Free OLani İndirmek İçin Aşşagıdaki LinkLerden HerHangi Birini Secin..

http://files.filefront.com/MuWeb+09+FreeLifetime+L6rar/;10205240;/fileinfo.html (FileFront)
    http://www.sendspace.com/file/bx0w4u(SendSpace)
    http:/****.com/files/114488180/MuWeb_0.9_Free.Lifetime_License.0E8BC9E2F0B6.rar.html(Rapid-Share)*** Yazan Yere Rapid- Share

5) MuWeb 9�u indirdiniz. (Free Version) İndirdiginiz Rar�in İçinde Ne Varsa Alin Ve htdocs İcine KopyaLayin..(c:/xampp/htdocs)

6) Simdi "c:/xampp/htdocs/INSTALL STUFF" MuWeb.reg Cift TıkLayin Ve Ekrana GeLene Evet Ve Ok ButonLarina Bas. (Not: Simdi Sıra MD5 Kopyalayın WZ_MD5_MOD.dll Dosyasini Alin C:\Program Files\Microsoft SQL Server\80\Tools\Binn İçine Atin - Aşşagıda Verdigim Kodu Başlat/ProgramLar/Micresoft SqL Server/SQL QUERY ANALYZER�i Acin ve Yukarıda DBLerin İsimLeri Yazıyor Orada �Master� DB�sini Secin.(MD5 OnayLatmak İçin Yaptigimiz Bir OzeLLiktir..):
    Kod:

7) config_inc.php Acin Ve AyarLari Yapmaya BasliyaLim.:

* $muweb['db_host'] � SqL Server Yani İp Adresini Yaz ( Pc İp Adresi) (Ornek:127.0.0.1 OLarakta KuLLanaBiLirsiniz.Ben 10.0.0.4 Olarak KuLLaniyorum PC İp Adresim Bu.)
    * $muweb['db_name'] - MU Online � Bu Ayar Sabittir DegiştirmeyeLim. (MuOnline)
    * $muweb['db_name2'] - MU Online � Bu Ayari�da DegiştirmeyeLim Eger. Server DBLEriniz.5 DB Liyse Me_MeOnLine YapabiLirsiniz.. DiiLse Ellemeyin BoyLE KaLsin..(Me_MuOnline)
    Not: 1 Databesi KuLanmamiz Gerek (MuOnline) MuOnLine KuLL.Adi Ve Şifresi
    * $muweb['db_user'] � SqL KuLLanici Adiniz. (normal sa)
    * $muweb['db_password'] � SqL Sifreniz (SqL�u Kurarken Koydugunuz Şifre Her Neyse Onu Yapacaksınız..)
    * $muweb['connection_type'] � Bu Ayari eLLemeyeLim İStesekte Yapamayiz..Cünkü Bu Ayar Premium(ÜCretLi) Muweb 9 İçin GecerLidir.

Simdi Yapmamiz Gereken En OnemLi YerLere GeLdik.
    kod:
    1) Simdi ArkadasLar (c:\xampp\apache\conf\httpd.conf)Girin Buraya , CtrL+F Ye Basin Kirmizi Renkte Yazdigimi KopyaLayin. #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so, Ve Ctrl+f de httpd.conf�de ariyalim.. Httpd.conf bulduk Ve Araştirdigimiz Dosyanin En Başındaki İşareti Yani # Bunu Silin Kapat tusuna TikLAyin Ve KAydetin.
    kod:
    2) Simdi ArkadasLar Girin Buraya(c:\xampp\apache\bin\php.ini, ctrl+f Ye Basin ;extension=php_gd2.dll, Bunu Arayın. �;� Bunu En Php.ininin İçindeki Yerden Silin. Ve KaydedeLim.
    kod:
    3) Simdi En Can Alici Nokta.Zend AyarLarini Yapmaya GeLdi. - php.ini Dosyasini AcaLim. (c:\xampp\apache\bin\php.ini), Ctrl+f zend.ze1_compatibility_mode = Off, Arayalim Simdi Bulduk Ve Off Yazan Yeri On Yaparak Degiştirin.("Off" Yazan Yeri silin Yerine "On" Yazin..)
    kod:
    4) Gene Php.ini zend_optimizer.enable_loader = 0, ctrl+f arayalim 0 yazan yeri 1 olarak degiştirin.Kapatin Ve Kaydetin.
    (php.inin Yeri.(c:\xampp\apache\bin\php.ini)
    kod:
    5) Zlib Ayarinda � Php.ini Yi Gene AcaLim. (c:\xampp\apache\bin\php.ini), ctrl+f iLe arayalim. ;extension=php_zlib_filter.dll, Arastirdigimiz kelimenin başındaki �;� Bu işareti Silelim. KapataLim Ve KaydedeLim..
    kod:
    6) Mssql Ayarinda � AcaLim Gene Php.ini (c:\xampp\apache\bin\php.ini), ctrl+f Arayalim Gene ;extension=php_mssql.dll, Aradigimiz KeLimenin Başındaki �;� Bu işareti SiLeLim..KapataLim Ve Kaydedelim..
    kod:
    7) Mod_Rewrite Ayarinda Sira � xampp Masaüstündeki kısayoluyla acalim sag alt tarafa gelsin sag tıklayin ve hepsini baslatin ordakilerin., httpd.conf (Dosyasini Acalim. (c:\xampp\apache\conf\httpd.conf) ctrl +f Arayin. #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so Aradigimiz kelimenin en başındaki # Bu işareti siLeLim. Ve Kapatip Kaydedelim.
    8)

Simdi İnternet Explorer KuLLandigimdan Aciyorum İnternet Explorer�i:http://localhost/install.php Yazin.

8.1)
    � GeLen Ekranda Hepsi YES Yaziyorsa Next Step diyiyoruz
    8.2)
    � GeLen Database İsimLeri Gene Burada Eger NO Derse SqL�da MuOnline DB�si Yok Demektir.
    8.3)
    � Simdi Sira ilk Baslarda hani install stuff�un içine Girmiştik. Muweb.reg e tıklamiştik. Eger ODBC Kayit GirdiLerini Yapmamişsaniz Oradaki YES Yazacak Olan bolumler�de baska seyLEr yazar.. ODBC Kayit girdilerini daha onceden Yapmişsinizdir. Bu MuWeb.Reg De sira. Başlat/Denetim Masası ( Sol tarafta Klasik gorunume sec�e tıklayin) /YonetimseL AraçLar / Veri KaynakLari(ODBC) Acin Ve Yukarida BolumLere Ayrilmis Bir Sekilde Gorceksinizdir..Sistem DSN�yi Secin.Assagidaki Yerleri Siz Kendiniz Yapin..O Muweb.reg Dosyasına oraya cikartmiş oldugu MuONLİne,Me_MeOnline,Mu2003_Event,MuOnlineJB, Bunlari Tekrardan ODBC Kayit girdilerini Yapin..

8.4)
    � + NO MD5
    � + MD5 ENCRYPTION � Burada MD5 Encryption�u secin. Şimdi Sirada Admin Acc Acma Yeri.
    8.5)
    � Administrator Acc Acma Yeri.
    8.6)
    � Install İslemi Bitmiştir.

Simdi Bittikten Sonra Bu işlemleri yaptiktan sonra sitede bu yazıyı goreceksiniz.
    NOW DELETE INSTALL.PHP FROM: <c:\xampp\htdocs\install.php>
    Yes Diyin.
    <c:\xampp>

Not: Üyeligik Almaniza Gerek yok. Cunku daha yeni Admin Acc acarken bir acc actiniz.. Bildiginiz Gibi Muweb 9 ozelliklerinden biriDe Bu. (Simdi Giriş Yapmak işin Login Olacaksiniz� Admin Acc Ve Şifrenizi KuLLanin Giriş Yapmak için.)

kod:
    (c:\xampp\apache\bin) Acin. php.ini ve ctrl+f arayin.: safe_mode = Off
    Off Yazan Yeri Silin Ve On Yazin.Sonra Kapatin Ve Kaydetin..

Assagıdaki Linkten MuWeb9'un Resmine Bakabilirsiniz.
     Mu-Omega AçıLDı!!!

MuWeb 0.9 KuruLumu

Eger ALinti Yapacaksaniz.
    Alinti OLdugunu Yazin..

• SöyLedikLerin SacmaLıktan Başka Bir AnLama GeLmiyoR..

Action ALıntı Dedigin Şeye bakarak MuWeb 9 U KuruyoRsun Sonrada GeLmiş burda Konusmayi Bırak Cok BiLiyoRsan YaPsaydın.. + Sen İyimisiN? Dedigin NoktaLama İşareTLerine bakda Konuş Dedigin Şey Şuysa;

* $muweb['db_host'] � SqL Server Yani İp Adresini Yaz ( Pc İp Adresi) (Ornek:127.0.0.1 OLarakta KuLLanaBiLirsiniz.Ben 10.0.0.4 Olarak KuLLaniyorum PC İp Adresim Bu.)
    * $muweb['db_name'] - MU Online � Bu Ayar Sabittir DegiştirmeyeLim. (MuOnline)
    * $muweb['db_name2'] - MU Online � Bu Ayari�da DegiştirmeyeLim Eger. Server DBLEriniz.5 DB Liyse Me_MeOnLine YapabiLirsiniz.. DiiLse Ellemeyin BoyLE KaLsin..(Me_MuOnline)
    * $muweb['db_user'] � SqL KuLLanici Adiniz. (normal sa)
    * $muweb['db_password'] � SqL Sifreniz (SqL�u Kurarken Koydugunuz Şifre Her Neyse Onu Yapacaksınız..)
    * $muweb['connection_type'] � Bu Ayari eLLemeyeLim İStesekte Yapamayiz..Cünkü Bu Ayar Premium(ÜCretLi) Muweb 9 İçin GecerLidir.

muweb, 'db_user' YazanYerLer Config_inc.php Yi Acarsan Görürsün. Sen Buna ALıntı Diyiyorsan Hadi Bu ALıntı OLsun. Bunu anLamıyacak KabiLiyettesin Vede Bana ALinti Yaptıgımı SöyLüyoRsun. Birazcik Emege Saygin OLsa. Dersinki Üst Konuda Bir Arkadaşımız AnLAtımı Yapmış Ordan YararLana BiLirsiN.

Senin Direk Dedigin Şey "Üst Konuda ALıntı YapiLarak AnLatiLmiş" Arkadaşım Bu Nedemek? Sende Buna Bakarak Yaptın. KaLkıpta Deme Bana Başka Biyerden Yaptım Diye.

Resmen Yaptıgım İşi KaraLamaya Teşebbüs EdiyoRsun.. Sana DiyiyoRumki Emege saygın OLsun Sonra geL Konuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |ByLoRD| -- 12 Kasım 2008; 20:18:48 >

• Benim emeğe zaten saygım var alıntı yaptıgım paylasımlara yazanların nicklerini zaten koyuyorum. Ama sen herseyi bilirim havasındasın bence olgunlasman gerek. Ben tamam senin yazdıgını okudum buradan yaptım çünkü o sıralar muweb 09 u kurmayı bilmiyordum. Bunu da içtenlik ile söylüyorum. Ama burada yazılanları sen yazmıssın gibi carpıtma + sen birde altına emege saygı demişsin ve ben saygı göremedim. Yani sonucta ben muweb kurulumunu okuyarak ögrendim ya sen??? Senin ile tartısmadan once bana kardes su launcherı bana da yap beraber kazanalım ne olur felan demeyi biliyordun. Ben kendim ugrastım yaptım peki ya sen? Evet bazı şeylerde senin de yardım aldıgın aşina tabi ki de alacaksın bu sayede ögreniriz birseyleri. Ama ben muweb i alıntı olan bir topicten okuyarak yapmıs olabilirim. Sen bunu mu oynamadan öncede mi biliyordun? Hayır. Neyse Topic konusundan sapmaktadır. Bir daha mesaj atmazsan ve biraz daha konulara olgunluk ile yaklasırsan memnun olurum. Dedigim gibi ben alıntı yaptıklarımın altına emeklere saygı gösterdigim için isim yazarım. Sende bir dene istersen. Topic sahibinden özür dilerim konu saptıgı için.

• Sen SoyLedikLeirinin YaLan OLdugunu KanıtLamak İçin BuyuR KarşıLaştıRma Yapcam TekTek.

IF YOU USE MD5 DO THE NEXT STEPS:
    + Copy WZ_MD5_MOD.dll in c:\program files\microsoft sql server\80\tools\binn
    WZ_MD5_MOD.dll can be found in folder INSTALL STUFF\WZ_MD5_MOD.dll
    + Run the next code in SQL QUERY ANALYZER using Master database:

Simdi "c:/xampp/htdocs/INSTALL STUFF" MuWeb.reg Cift TıkLayin Ve Ekrana GeLene Evet Ve Ok ButonLarina Bas. (Not: Simdi Sıra MD5 Kopyalayın WZ_MD5_MOD.dll Dosyasini Alin C:\Program Files\Microsoft SQL Server\80\Tools\Binn İçine Atin - Aşşagıda Verdigim Kodu Başlat/ProgramLar/Micresoft SqL Server/SQL QUERY ANALYZER’i Acin ve Yukarıda DBLerin İsimLeri Yazıyor Orada “Master” DB’sini Secin.(MD5 OnayLatmak İçin Yaptigimiz Bir OzeLLiktir..):
    Kod:

Oku Farka Bak. KodLar OrjinaL OLarak Tabikide ALıntı oLcak.

2. Edit config.inc.php with your settings
    * $muweb['db_host'] - Host where sql server is hosted
    * $muweb['db_name'] - MU Online default database (MuOnline)
    * $muweb['db_name2'] - MU Online secondary database (Me_MuOnline)
    Note: If you use only 1 database (MuOnline) leave MuOnline
    * $muweb['db_user'] - SQL access user
    * $muweb['db_password'] - SQL accesss password
    * $muweb['connection_type'] - Connection of MuWeb 0.9 with SQL SERVER
    + ODBC - Run the reg file before install MuWeb 0.9,
    can be found in folder INSTALL STUFF\MuWeb.reg

7) config_inc.php Acin Ve AyarLari Yapmaya BasliyaLim.:

* $muweb['db_host'] – SqL Server Yani İp Adresini Yaz ( Pc İp Adresi) (Ornek:127.0.0.1 OLarakta KuLLanaBiLirsiniz.Ben 10.0.0.4 Olarak KuLLaniyorum PC İp Adresim Bu.)
    * $muweb['db_name'] - MU Online “ Bu Ayar Sabittir DegiştirmeyeLim. (MuOnline)
    * $muweb['db_name2'] - MU Online “ Bu Ayari’da DegiştirmeyeLim Eger. Server DBLEriniz.5 DB Liyse Me_MeOnLine YapabiLirsiniz.. DiiLse Ellemeyin BoyLE KaLsin..(Me_MuOnline)
    * $muweb['db_user'] – SqL KuLLanici Adiniz. (normal sa)
    * $muweb['db_password'] – SqL Sifreniz (SqL’u Kurarken Koydugunuz Şifre Her Neyse Onu Yapacaksınız..)
    * $muweb['connection_type'] – Bu Ayari eLLemeyeLim İStesekte Yapamayiz..Cünkü Bu Ayar Premium(ÜCretLi) Muweb 9 İçin GecerLidir.

Oku farka Bak Bunu Nerden buLdun Dersen.. Dosyanın İçinde Config_inc.php İçindekiLere Ayar Cekmek İçin Yazdım.

Enable MOD REWRITE - Go to apache\conf\httpd.conf , open it, find #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so, delete # from the front save and restart webserver

1) Simdi ArkadasLar (c:\xampp\apache\conf\httpd.conf)Girin Buraya , CtrL+F Ye Basin Kirmizi Renkte Yazdigimi KopyaLayin. #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so, Ve Ctrl+f de httpd.conf’de ariyalim.. Httpd.conf bulduk Ve Araştirdigimiz Dosyanin En Başındaki İşareti Yani # Bunu Silin Kapat tusuna TikLAyin Ve KAydetin.

Oku Farka Bak.

kod:
    2) Simdi ArkadasLar Girin Buraya(c:\xampp\apache\bin\php.ini, ctrl+f Ye Basin ;extension=php_gd2.dll, Bunu Arayın. �;� Bunu En Php.ininin İçindeki Yerden Silin. Ve KaydedeLim.
    kod:
    3) Simdi En Can Alici Nokta.Zend AyarLarini Yapmaya GeLdi. - php.ini Dosyasini AcaLim. (c:\xampp\apache\bin\php.ini), Ctrl+f zend.ze1_compatibility_mode = Off, Arayalim Simdi Bulduk Ve Off Yazan Yeri On Yaparak Degiştirin.("Off" Yazan Yeri silin Yerine "On" Yazin..)
    kod:
    4) Gene Php.ini zend_optimizer.enable_loader = 0, ctrl+f arayalim 0 yazan yeri 1 olarak degiştirin.Kapatin Ve Kaydetin.
    (php.inin Yeri.(c:\xampp\apache\bin\php.ini)
    kod:
    5) Zlib Ayarinda � Php.ini Yi Gene AcaLim. (c:\xampp\apache\bin\php.ini), ctrl+f iLe arayalim. ;extension=php_zlib_filter.dll, Arastirdigimiz kelimenin başındaki �;� Bu işareti Silelim. KapataLim Ve KaydedeLim..
    kod:
    6) Mssql Ayarinda � AcaLim Gene Php.ini (c:\xampp\apache\bin\php.ini), ctrl+f Arayalim Gene ;extension=php_mssql.dll, Aradigimiz KeLimenin Başındaki �;� Bu işareti SiLeLim..KapataLim Ve Kaydedelim..
    kod:
    7) Mod_Rewrite Ayarinda Sira � xampp Masaüstündeki kısayoluyla acalim sag alt tarafa gelsin sag tıklayin ve hepsini baslatin ordakilerin., httpd.conf (Dosyasini Acalim. (c:\xampp\apache\conf\httpd.conf) ctrl +f Arayin. #LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so Aradigimiz kelimenin en başındaki # Bu işareti siLeLim. Ve Kapatip Kaydedelim.

4. Run in borwser install.php
    * Step 1 - Required Apache Mods
    + GD Image Library - Can be enabled from php.ini, search for ;extension=php_gd2.dll, delete ; from the front close document and save
    + Zend Optimizer - Can be enabled from php.ini (in xampp\apache\bin\php.ini), search for zend.ze1_compatibility_mode = Off, change Off to On,
    Search zend_optimizer.enable_loader = 0, change 0 to 1, close document and save
    + Zlib - Can be enabled from php.ini, search for ;extension=php_zlib_filter.dll, delete ; from the front close document and save
    + Mssql - Can be enabled from php.ini, search for ;extension=php_mssql.dll, delete ; from the front close document and save
    + Mod_Rewrite - In xampp this mod is already enabled, in others webservers you can enable it from httpd.conf

Bak İngiLizce OLanda İnstaLL.php İLe İLgiLi anLatıyoR Bak DikkatLi Oku..

* Step 2 - Connecting To Databases

8)

Simdi İnternet Explorer KuLLandigimdan Aciyorum İnternet Explorer’i:http://localhost/install.php Yazin.

Bak Farka Bak.

* Step 3 - Checking,Altering Tables

8.1)
    • GeLen Ekranda Hepsi YES Yaziyorsa Next Step diyiyoruz

Oku Bak.

* Step 4 - Password Encryption Type
    + NO MD5
    + MD5 ENCRYPTION - Make sure you have complete Step 1. from the top of INSTALL NOTES

8.2)
    • GeLen Database İsimLeri Gene Burada Eger NO Derse SqL’da MuOnline DB’si Yok Demektir.

Bak dikkatLi Oku

* Step 5 - Create Administrator Account

8.3)
    • Simdi Sira ilk Baslarda hani install stuff’un içine Girmiştik. Muweb.reg e tıklamiştik. Eger ODBC Kayit GirdiLerini Yapmamişsaniz Oradaki YES Yazacak Olan bolumler’de baska seyLEr yazar.. ODBC Kayit girdilerini daha onceden Yapmişsinizdir. Bu MuWeb.Reg De sira. Başlat/Denetim Masası ( Sol tarafta Klasik gorunume sec’e tıklayin) /YonetimseL AraçLar / Veri KaynakLari(ODBC) Acin Ve Yukarida BolumLere Ayrilmis Bir Sekilde Gorceksinizdir..Sistem DSN’yi Secin.Assagidaki Yerleri Siz Kendiniz Yapin..O Muweb.reg Dosyasına oraya cikartmiş oldugu MuONLİne,Me_MeOnline,Mu2003_Event,MuOnlineJB, Bunlari Tekrardan ODBC Kayit girdilerini Yapin..

Bak Oku Bak.

8.4)
    • + NO MD5
    • + MD5 ENCRYPTION – Burada MD5 Encryption’u secin. Şimdi Sirada Admin Acc Acma Yeri.

ingiLizce OLanda KaLmadı..

8.5)
    • Administrator Acc Acma Yeri.
    8.6)
    • Install İslemi Bitmiştir.

Simdi Bittikten Sonra Bu işlemleri yaptiktan sonra sitede bu yazıyı goreceksiniz.
    NOW DELETE INSTALL.PHP FROM: <c:\xampp\htdocs\install.php>
    Yes Diyin.
    <c:\xampp>

Not: Üyeligik Almaniza Gerek yok. Cunku daha yeni Admin Acc acarken bir acc actiniz.. Bildiginiz Gibi Muweb 9 ozelliklerinden biriDe Bu. (Simdi Giriş Yapmak işin Login Olacaksiniz… Admin Acc Ve Şifrenizi KuLLanin Giriş Yapmak için.)

Okumanı GeLiştiRmeni Tavsiye Ederim...

• � dediğiniz şey forumda(belkide forumlarda) yeni ortaya çıkmıştır. ByLord arkadaşımızın yazıyı yazdığı zamanlarda da bu (� ) gibi şeyler yoktu.
  • BuyuR İndiR Şunu LauncheR Gör.http://rapid-share.de/files/40847235/MuAdanaSkiLLPatch.rar.html ( Tireyi KaLdıR)

Seninde Benden İstedikLerini Unutma Aga Bana 1.01E Kurmayı Ögretsene Senin PCYe Girip Kurmuştum.. YaLvarıyoRdun. Anca. Şimdi Ne OLdu bi 2-3 AyLik Bir Server Actın Bu Hava ney?.YazıLanLarın Hepsini Ben Yazdım Sadece. KodLari Ve Config_inc.php Ler Ztn OnLar Mecburen OLmaLı.. Ben Sana ALıntı YaptıkLarının ALtına ALıntı YazmıyoRsun FaLan Demedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |ByLoRD| -- 12 Kasım 2008; 20:48:19 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.